Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Deti zadarmo

Deti zadarmo

Spartak Trnava podporuje tých najmenších fanúšikov, aby mohli ligové zápasy svojho obľúbeného klubu navštevovať zadarmo.

Na zápasy Spartaka zadarmo môžu ísť detí do 15 rokov zo športových klubov alebo zo základných škôl, ktoré prídu aspoň v desaťčlennej skupine s dospelým sprievodom. Na každých desať detí má voľný vstup aj jeden dospelý dozor.

Deti zo základných škôl do 15 rokov môžu prísť zadarmo aj so svojou mamičkou, babičkou alebo akýmkoľvek ženským sprievodom, pričom vstup má voľný aj sprievod.

Detský sektor je situovaný na východnej tribúne v sektoroch 7 a 8. Za týmto sektormi je bufet prispôsobený detským návštevníkom. Na vybraných zápasoch animátorky organizujú súťaže o zaujímavé ceny alebo deti navštívia hráči a návštevníci majú možnosť sa s nimi odfotiť alebo získať podpiskartu.

Voľný vstup neplatí počas zápasov, ktoré sú označované ako rizikové.

V prípade, že chcete využiť možnosť navštíviť zápasy Spartaka na Štadióne Antona Malatinského bezplatne a spĺňate vyššie uvedené podmienky, vyplňte formulár a zašlite ho najneskôr 2 hodiny pred začiatkom zápasu.