Európska konferenčná liga

31.07.2024 20:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

20:30

FK Sarajevo

Niké liga

28.07.2024 18:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

18:00

AS Trenčín

Prípravný zápas

20.07.2024 16:00 , Štadión A. Malatinského

FC Spartak Trnava

0 : 3

Aston Villa

Prípravný zápas

13.07.2024 15:00 , Draßmarkt, Rakúsko

TSV Hartberg

1 : 1

FC Spartak Trnava

Prípravný zápas

05.07.2024 15:00 , Epet Arena, Praha

AC Sparta Praha

3 : 0

FC Spartak Trnava

Domov / FANÚŠIKOVIA

FANÚŠIKOVIA

1.3.2024

Ahojte, pár info k zajtrajšieho výjazdu. V prvom rade treba prísť oblečený v klubových farbách. Odchod vlaku z TT je 14:39 hod. , prídite na stanicu v dostatočnom predstihu . Naspäť nás asi natlačia na rýchlik Považan 20:02 hod. O alkohole už bolo popísané veľa. Samozrejme treba sebe vypic, ale s rozumom. Počas zápasu počúvajte spíkrov, zajtra musí byť čistá „psychiatria“. Lístky už sa bohužiaľ nedajú kúpiť .

Gazza

Ahojte spartakovci, lístky na Slovan sa budú dať kúpiť len cez link. Nebudem mať lístky ani ja a ani na pokladni sa nebudú dať kúpiť v Bratislave. Cena lístka je 12€.
LÍSTKY SA BUDÚ DAŤ KÚPIŤ LEN DO PIATKA 1 .3. 2024 DO 17:00 !!!!! Na toto si dajte veľký pozor, nenechávajte si kúpu lístka na poslednú chvíľu!!!!

Naše sektory sú D201, D202, D203, D204, po kliknutí na sektor treba zadať heslo :
23spartak

Permanentkári

Benefity pre majiteľov permanentných vstupeniek:

FC Spartak Trnava si všetkých našich fanúšikov a v tejto sezóne plánujeme ponúkať viac ako iba futbal. Chceme vytvoriť silné puto medzi klubom, fanúšikmi, mestom a partnermi, a preto budeme postupne predstavovať benefity, ktoré budú mať všetci držitelia permanentiek, ako poďakovanie za podporu.

Fanshop Spartak Trnava

Oficiálny fanshop klubu, ktorý sídli priamo na Štadióne Antona Malatinského ponúka 10 % zľavu na nákup suvenírov.

Penzión Jánošíkova Valaška v Terchovej

Fanúšikovia, ktorí si vyberú pobyt v Malej Fatre si v Penzióne Jánošíkova Valaška v Terchovej môžu vďaka permanentke uplatniť 15-percentnú zľavu z pobytu.

365 GYM Trnava

Zľavu vo výške 15 percent ponúka posilňovňa 365 Gym v Trnave.

Hotel Magnólia Piešťany

Zľavu 15 percent z pobytových balíkov je možné uplatniť aj v piešťanskom hoteli Magnólia.

Trnava Detailing Garage

Pätnásť percent ušetria majitelia abonentiek aj pri návšteve umyvárne áut Trnava Detailing Garage.

Barber Trnava na Ulici Ľ. Podjavorinskej

Štýlové pánske kaderníctvo ponúka fanúšikom Spartaka zľava 2€ na akúkoľvek službu, navyše, pri rezervácii v deň narodenín návštevník obdrží darček v podobe produktu (pánska kozmetika) zdarma. Fanúšikovia sa budú môcť pri uplatnení zľavy preukázať permanentkou, pri uplatnení narodeninovej zľavy bude potrebný občiansky, prípadne akýkoľvek iný preukaz obsahujúci meno a dátum narodenia.

Centrum bojových športov Perun Gym Trnava

Kto by si chcel zatrénovať pod vedením skúsených trénerov, tak môže mať vďaka spartakovskej permanentke zľavu 5€ z mesačného členského.

Hájenka Zázrivá Aparments

Pre tých, ktorí si zvolia pobyt v príjemnom prostredí Malej Fatry, ponúka Hájenka Apartments v Zázrivej 10-percentnú zľavu na ubytovanie.

Vinárstvo Baynach

Vinárstvo Baynach ponúka päťpercentnú zľavu na nákup vína vo vinotéke Baynach na Štefánikovej 42 v Trnave. Vinárstvo má svoje sídlo v Bojničkách, vo vinohradníckej obci v okrese Hlohovec, ktorá patrí do Malokarpatskej vinohradníckej oblasti a leží na ľavej strane Váhu, v malebnom objatí posledných Inoveckých kopcov. Oblasť ktorá sa tiahne od mesta Hlohovec až po obec Šintava je známa takmer 1000-ročnou históriou pestovania viniča a spracovania vína.

Tower Lounge Bar Severná veža

Vinárstvo love2wine ponúka 10 percentnú zľavu na účet za konzumáciu v bare v deň zápasu v novootvorenej Tower Lounge Bar Severná veža v Trnave.

MK GARAGE

Pre motoristov ponúka spoločnosť MK GARAGE so sídlom v Tlmačoch znižovanie uhlíkovej (emisnej) stopy, tzv. dekarbonizáciu, systémov vozidla. Spoločnosť je výhradným dovozcom chémie BG Products (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO/IEC 17025:2017) a olejov Petro-Canada, najčistejších olejov na svete. Permanentkári si môžu uplatniť 25% zľava (MOC) na produkty BG a oleje Petro – Canada pri objednávke cez email:
mkgarage@mkgarage.sk
Pri nákupe nad 100 € poštovné zdarma.

GARDENIERI

Špecializovaná záhradnícka firma GARDENIERI ponúka komplexné záhradnícke služby. Pokládky trávnych kobercov, terénne úpravy, montáž automatických závlahových systémov, vodné prvky, výsadbu rastlinstva, stromov a mnoho ďalšieho. Firemnou tvárou Gardenierov je Attila Végh, svetový šampión MMA organizácie BELLATOR. Z tohto spojenia môžu ťažiť aj naši fanúšikovia. Všetci držitelia permanentiek, ktorí sa rozhodnú využiť služby tejto záhradníckej firmy, budú odmenení 10% zľavou na akúkoľvek službu realizovanú Gardeniermi. Zľava nemá časové ohraničenie.

AKCIA ROK 2023

Ak si držiteľ permanentky objedná službu Gardenierov, môže okrem vyššie spomenutej zľavy 10% využiť i akciu výsadby 1ks stromu zdarma podľa výberu zákazníka. Strom bude vysadený na jeseň 2023 a zákazník si môže vybrať z týchto stromov (okrasná čerešňa, okrasná jabloň, okrasná višňa, dub, javor, buk, lipa, smrek, jedlička, borovica).

Viac informácií:

https://www.instagram.com/gardenieri.sk/

https://www.facebook.com/Gardenieri.sk/

FRAŠTÁK | pivo a jedlo, Hollého 1, Hlohovec.
Novootvorená piváreň s reštauráciou v obchodnom centre Viktória ponúka svojím zákazníkom posedenie pri pivách od pivovaru Svijany. Samozrejme na výčape nechýba ani lokálna stálica Hlohovecký ležiak. Skvelé posedenie s priateľmi či už v interiéri alebo na vonkajšej krytej terase dotvára stredoeurópska kuchyňa v súčasných trendoch. Na všetky jedlá majú držitelia permanentky 7% zľavu

www.frastakhlohovec.sk

info@frastakhlohovec.sk

Golf Trnava

Pre fanúšikov Spartaka Trnava, ktorí sú držiteľmi permanentiek pripravil balíček pre dvoch hráčov, ktorý obsahuje:

Hra footgolf 18 jamiek 1+1 v cene 15€ (pondelok – piatok), 17€ (sobota, nedeľa, sviatok)

Držiteľ permanentky navyše zdarma k hre 1+1 získa:

Nápoj: pivo / kofola / káva

– košík golfových loptičiek, ktorý obsahuje 36 loptičiek, ktoré slúžia na odpaľovanie na odpalisku

– zapožičanie futbalových lôpt a golfových palíc

Doba hrania 18 jamiek footgolfu je cca 1,5 – 2 hod.

Golf Trnava je športový areál, ktorý sa nachádza v lokalite Kamenný mlyn.

Otvorený pre širokú verejnosť, súčasťou areálu je golfové, footgolfové ihrisko, odpalisko a kaviareň.

Footgolf sa hrá s futbalovými loptami veľkosti 5. V skupine sú max 4 hráči. Počas hry sa môžu nosiť len tenisky alebo turfy. Cieľom je dostať loptu do jamky na čo najmenej kopov. Obvykle sa hrá na 18 jamiek. Hráč, ktorý dostal loptu do jamky v najmenšom počte kopov, vyhráva.

Bližšie informácie na www.golftrnava.sk

ADD – Železiarstvo, autodiely, ložiská,

so sídlom v Trnave na Trstínskej ceste 9 ponúka permanentkárom 5% zľavu pri nákupe nad 25 €. V ADD pod jednou strechou nájdete široký sortiment spojovacieho materiálu, náradia, ložísk, náhradných dielov a príslušenstva k automobilom.

Bližšie informácie na https://www.facebook.com/addtrnava/

All in 1 Šport pub

Príjemný podnik, ktorý je ako stvorený, pre fanúšikov športu a futbalu. Konajú sa tam pravidelné obľúbené kvízy, ba aj tematické športové či futbalové. Sídli v tesnej blízkosti Štadióna Antona Malatinského na Kollárovej ulici a všetkým držiteľom permanentiek na novú sezónu ponúka celosezónnu zľavu 10 percent z celého účtu. Navyše, táto ponuka neplatí len počas zápasov, ale počas celého roka, vrátane víkendov.

Bližšie info na: https://www.facebook.com/Allin1SportPub