Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Novým partnerom mladých spartakovcov sa stáva firma Auto-Impex

Novým partnerom mladých spartakovcov sa stáva firma Auto-Impex

spartak |

25.04.2024 |

Správy

Spartak, to nie je len prvoligový profesionálny tím, ktorý je vlajkovou loďou celého klubu, ale viac ako štyristo mladých futbalistov vo viacerých mládežníckych kategóriách. Ich snom je raz sa prebojovať do áčka, hrávať pred plným Štadiónom Antona Malatinského a tešiť z priazne skvelých fanúšikov.

K tomuto cieľu však vedia dlhá a náročná cesta. Aby sa tento sen mohol splniť treba okrem talentu a nezlomnej túžby prekonávať prekážky aj kvalitných trénerov a zodpovedajúce zabezpečenie. Sme veľmi radi, že aj v tomto nám podávajú pomocnú ruku spoločnosti, ktorým záleží na tých najmenších a ich snoch.

Novým partnerom mládežníckeho futbalu sa stáva jeden z vedúcich spoločností regiónu – trnavská firma Auto-Impex. Osobitne sa zameriava na podporu mladých talentov prostredníctvom duálneho vzdelávania priamo v rámci svojich prevádzok. Veria, že kombinácia teoretických vedomostí so skúsenosťami z praxe je kľúčom k úspechu. Záväzok však nekončí iba pri obchodných aktivitách.

„Auto-Impex sa aktívne angažuje v podpore športu a rozvoja mladých, talentovaných jednotlivcov. Sme hrdí na našu nedávnu spoluprácu s juniorským tímom FC Spartak Trnava, ktorý sme privítali v našom showroome v Trnave. Táto iniciatíva nám umožnila stretnúť sa s mladými hráčmi, zdieľať s nimi naše hodnoty a vízie a podporiť ich nielen na futbalovom ihrisku, ale aj mimo neho. V spolupráci s FC Spartak Trnava sme poskytli technické vybavenie a finančnú podporu pre mládež, aby sme podporili ich rast a rozvoj talentu. Veríme, že investícia do mládeže je investíciou do budúcnosti a sme odhodlaní pokračovať v podpore mladých ľudí v našej komunite,“ hovorí konateľ spoločnosti Július Hron.

Spartakovci sa chcú porovnávať s tými najlepšími. Neustále skvalitňujú technické vybavenie a v prípravných obdobiach reprezentujú klub aj mesto na kvalitne obsadených turnajoch po celom svete. „Sme radi, že záujem o podporu mládežníckeho futbalu v Trnave rastie, čoho dôkazom je nová spolupráca s Auto-Impexom. Vďaka tejto spolupráci môžu naše kategórie vycestovať na medzinárodné turnaje do zahraničia, prípadne vieme obstarať kompletné materiálne zabezpečenie v rámci tréningového a vychádzkového oblečenia pre vybrané kategórie. Veríme, že spolupráca bude prínosná pre obe strany a hlavne dlhotrvajúca, aby sa naša mládež mohla rýchlejšie a lepšie rozvíjať,“ potvrdzuje šéftréner trnavskej mládeže Marián Hýbela.

Radi privítame v našej červeno-čiernej rodine aj ďalších partnerov, ktorí majú záujem akýmkoľvek spôsobom podať pomocnú ruku našim mládežníkov. V prípade záujmu prosíme kontaktujte Pavla Bielika na čísle: 0907 483 353.

25.04.2024
25.04.2024