Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Štetinovmu gólu akoby nikto nechcel veriť

Štetinovmu gólu akoby nikto nechcel veriť

spartak |

18.08.2023 |

Rozhovory

Ak by mal niekto vypichnúť jedného hráča, ktorý najviac podčiarkol postup Spartaka do ďalšieho kola, tak by zrejme zvolil stopéra Lukáša Štetinu. Už v Poľsku strelil prenáramne dôležitý gól, v odvete vyhrával väčšinu hlavičkových súbojov rezolútnym štýlom a to, čo vyviedol v súperovej šestnástke, nepotrebuje žiadny komentár. Rozhodujúci gól nožničkami v podaní stopéra….

„Vypichli sme loptu, ktorú som sa snažil prestrčiť na našich hroťákov. Dobre tam nabehol Kiko Koštrna a videl som, že to berie len tak tak z čiary a nemá zmysel pokračovať do brány. Skúsil som to a je z toho krásny gól. Najdôležitejšie však je, že postupujeme. Mám už svoj vek a tieto góly ma už nejako nerozhodia. Tešia ma iné veci. Že bol vypredaný štadión, že sme do toho dali srdce a bolo to nádherné,“ hovorí o krásnom okamihu Štetina, no sám ten gól nepreceňuje. Práve naopak, hold zložil fanúšikom na tribúnach. Tých budú potrebovať on a jeho spoluhráči aj v ďalšom dvojzápase proti ukrajinskému celku.

„Chceme zabojovať o skupinu a čaká náš ešte ťažká cesta. Dvojzápas s Dniprom je zvládnuteľný, čo sme už ukázali. Na tribúnach sme mali fantastickým fanúšikov, ktorí nás hnali a je to z veľkej časti aj ich postup. Veľká vďaka.“

Celý rozhovor s Lukášom Štetinom, aj s nečakaným „vstupom“ od Martina Škrtela si môžete pozrieť na klubovom youtube kanáli.

18.08.2023
18.08.2023