Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Na posledný zápas pivo za euro, darčeky pre deti

Na posledný zápas pivo za euro, darčeky pre deti

spartak |

14.05.2024 |

Správy

V sobotu bude na Štadióne Antona Malatinského vyvrcholenie sezóny Niké ligy, v ktorom spartakovci privítajú Podbrezovú. Nebude to iba obyčajná rozlúčka so sezónou, ale zápas bude mať aj športový náboj, lebo Spartak bojuje o medailové priečky, ktoré zaručujú miestenku v predkole Európskej konferenčnej ligy. Definitívu zabezpečí zverencom Michala Gašparíka víťazstvo, ku ktorému by mali hráčov dotlačiť aj trnavské tribúny.

Bude to zápas o medaily, o Európu a o úspešnú sezónu. Hráči potrebujú svojho dvanásteho spoluhráča, ktorý v tejto sezóne šliapal naplno. Veríme, že aj na posledný zápas prídu v plnej sile a klub pre nich pripravil viacero akcií, ktoré potešia nielen tých najmladších, ale aj tých starších.

Brány štadióna budú otvorené už dve hodiny pred zápasom teda od 15. hodiny. V detskom sektore bude pripravená herná zóna, v ktorej si môžu mladí návštevníci zahrať futbal na herných konzolách.

Spustené budú aj bufety, ktoré na tento posledný zápas ponúknu všetky nápoje – pivo, radler, nealko nápoje, káva za jednotnú cenu 1 euro.

Detský sektor s prekvapeniami

Pol hodinu pred zápasom prídu do detského sektora pozdraviť fanúšikov hráči, ktorí nebudú môcť zasiahnuť do stretnutia. Okrem podpisu či fotografie bude možné získať spartakovský suvenír z fanshopu. Už teraz je isté, že medzi deti príde Michal Ďuriš, ktorý nemôže hrať pre trest. S detským sektorom sa po zápase prídu rozlúčiť aj ostatní hráči a budú do hľadiska hádzať darčeky.

Do detského sektora (6, 7, 8) bude aj tentoraz voľný vstup. Platiť bude pre všetky deti do 15 rokov, ktoré prídu s mamičkou či s iným ženským sprievodom, alebo ako organizovaná skupina v rámci školy či športového klubu. Pre voľný vstup je potrebné prihlásiť sa mailom do piatka pred zápasom do 12. hodiny na adrese office@fcspartaktrnava.com alebo vyplniť prihlasovací formulár na stránke https://fcspartaktrnava.com/deti-zadarmo-1/.

Happy hour vo fanshope, dres za 10 eur

Špeciálne akcie bude ponúkať aj oficiálny spartakovský fanshop. Opäť bude happy hour od 15. do 16. hodiny, počas ktorej bude možné nakúpiť s 20-percentnou zľavou. V totálnom výpredaji bude všetok sortiment značky adidas, ktorý bude možné nakúpiť jednotnú cenu 5 € alebo 10 €.

Vstupenky v predaji

Predaj vstupeniek na zápas s Podbrezovou (sobota 18. 5. o 17. h) je spustený online. Vstupenky je možné kúpiť vo fanshope počas otváracích hodín a dve hodiny pred zápasom budú otvorené pokladne na Športovej ulici.

14.05.2024
14.05.2024