Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Vedia aj o slabinách, ktoré chcú využiť

Vedia aj o slabinách, ktoré chcú využiť

spartak |

09.08.2023 |

Rozhovory

Futbalisti Spartaka si dnes podvečer vyskúšali trávnik na hlavnom ihrisku INEA arény, kde sa zajtra podľa odhadov domácich očakáva návšteva približne 25 tisícov fanúšikov. K atmosfére prispejú aj stovky fanúšikov Spartaka, keďže z Trnavy vyráža niekoľko autobusov. Verme, že budú mať lepšieho šoféra ako spartakovci. Ten ich ani v jednom z dvoch pokusov neprešiel hotelovou rampou bez toho, aby nezdemoloval nejaký stĺpik a po tréningu radšej všetkých vysadil už na ceste.

Na predzápasovej tlačovej konferencii predstúpil pred domácich aj slovenských novinárov Roman Procházka a tréner Michal Gašparík.

Pre Spartak to bude počas posledných piatich rokov tretí súper z Poľska. Kým Legiu Varšava tím pod vedením Radka Látala vyradil, vlani Spartak nestačil na Rakow Czesztochowa.

„Spoločné majú to, že majú obrovskú kvalitu a sú silný ako tím. Majú kvalitných jednotlivcov, je tam veľa cudzincov. Ťažko sa porovnávajú, lebo každý je iný, Legia bola dávno a je to minulosť. Vlani sme mali Rakow, ktorý má typologicky iné mužstvo ako má momentálne Lech. Budem sa opakovať, ale tá kvalita je tu veľmi vysoká,“ skúsil porovnať poľské tímy Michal Gašparík.

„Pripravovali sme sa na nich. Majú silu v útoku, dobré krídla a vieme čo nás asi čaká. Chystali sme sa aj nejaké ich slabiny, takže vieme, čo môžeme od zápasu očakávať a je len na nás, ako si s tým poradíme,“ tvrdí Roman Procházka, ktorý by zajtra nemal chýbať v stredovej formácii Trnavy.

Celý záznam z tlačovej konferencie si môžete pozrieť na klubovom youtube kanáli:

09.08.2023
09.08.2023