Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Trnava sa chystá na derby

Trnava sa chystá na derby

spartak |

30.03.2023 |

Správy

Mesto Trnava, aj celé široké okolie, sa chystá na nedeľné futbalové derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava. Najsledovanejší zápas slovenskej Fortuna ligy sa tentoraz odohrá v nadstavbovej časti o titul a sily si v ňom tentoraz zmerajú druhý s tretím. Na stretnutie sa už tradične chystá početná divácka kulisa z oboch táborov. Trnavskí fanúšikovia sa netaja ambíciou prekonať dosiaľ najvyššiu ligovú návštevu v tomto ročníku, ktorou bolo predchádzajúce derby na Tehelnom poli. Tento zápas videlo 11 480 fanúšikov, tak poďme všetci spoločne urobiť maximum, aby sme túto návštevu prekonali. Predchádzajúci vzájomný zápas oboch rivalov v Trnave, ešte v základnej časti, navštívilo 9 047 divákov.

Na stretnutie sa nepripravujú len diváci či hráči oboch klubov, ale aj organizátori. Už dve a pol hodiny bude pred štadiónom od Ulice Dolné bašty pripravená moderovaná FANZÓNA, kde sa môžu fanúšikovia nielen zabaviť, ale aj vyhrať zaujímavé ceny.

Môžu si zahrať futbalové šípky na veľký terč, subsoccer, stolný aj stolový futbal, futbal jeden na jedného, či zatipovať správny výsledok zápasu. Počas polčasovej prestávky sa priamo na hracej ploche bude hrať o 30 tisíc eur – stačí sa prihlásiť, byť vyžrebovaný a mať presnú mušku pri streľbe na otvory v bránke.

Aj na tento zápas bude otvorený detský sektor, ktorý je v bezpečnej vzdialenosti od fanúšikov Slovana – na protiľahlej tribúne v sektoroch 7 a 8. Všetci zúčastnení – od organizátorov až po políciu – vyvinuli maximálne úsilie, aby sa po zápase skloňovali iba výkony futbalistov na ihrisku, za čo im patrí vďaka.

Verme, že všetci prítomní si užijú stretnutie v pravej futbalovej atmosfére a odnesú si domov iba pozitívne zážitky. K atmosfére môže svojou trochou prispieť každý fanúšik, ktorý príde v nedeľu od 17:30 na Štadión Antona Malatinského. Vstupenky sa predávajú online v sieti maxiticket alebo vo fanshope na štadióne. V deň zápasu budú otvorené pokladne na Športovej a Kollárovej ulici (od Hlbokej ul.)

30.03.2023
30.03.2023