Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

17:30

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

15:30

MFK Ružomberok

Niké liga

27.04.2024 15:30 , Štadión pod Dubňom

MŠK Žilina

15:30

FC Spartak Trnava

Niké liga

21.04.2024 17:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

17:30

ŠK Slovan Bratislava

Slovnaft cup

17.04.2024 18:00 , Zelpo Arena

FK Železiarne Podbrezová

0 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

14.04.2024 17:30 , Zelpo Arena

FK Železiarne Podbrezová

0 : 2

FC Spartak Trnava

Domov / Správy / Spartak sa vracia k tradícii dresov Puma

Spartak sa vracia k tradícii dresov Puma

spartak |

19.09.2023 |

Správy

FC Spartak Trnava oznamuje, že sa dohodol na spolupráci so spoločnosťou Puma, ktorá sa stáva hlavným partnerom klubu v rámci športových artiklov. Už najbližší zápas v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy 21. septembra v Razgrade teda odohrajú spartakovci v novej kolekcii dresov značky Puma.

„Isto si mnohí fanúšikovia všimli, že sa v ostatných rokoch snažíme ctiť si tradíciu a predchodcov nášho slávneho klubu. V klube ako je Spartak je to povinnosťou, a preto sme sa rozhodli vypočuť fanúšikov, ktorí si želali návrat k značke Puma. Takouto formou si chceme pri storočnom jubileu pripomenúť najslávnejšiu éru nášho klubu,“ povedal prezident klubu Peter Macho. „To, že už koncom šesťdesiatych rokov obliekala hráčov Spartaka Puma je zásluha legendárneho Toni báčiho Malatinského a jeho kontaktom v zahraničí. Spomínam si na jednu príhodu, keď sme v roku 1987 ako dorastenci cestovali na turnaj do Nemecka a v sídle Pumy v mestečku Herzogenaurach sme si urobili prestávku, aby mohol pán Malatinský vybrať novú kolekciu dresov na ďalšiu sezónu.“

Fanúšikovia sú srdcom nášho klubu, a preto sme pri navrhovaní dresov brali ohľad na ich názory a preferencie. Veríme, že nová súprava dresov bude hrdosťou našej komunity fanúšikov. Prináša návrat ku klasickému osvedčenému spartakovskému dizajnu červeno-čiernych pásov v kombinácii s čiernymi trenírkami. Tradičné farby sú skĺbené s moderným dizajnom a strihom nielen dresov, ale aj tréningového a vychádzkového oblečenia. Samozrejmosťou je kvalita oblečenia, ktorá je pre značku svetového mena príznačná.

„Som veľmi rád, že globálna značka Puma sa stáva partnerom takého významného a tradičného klubu ako je Spartak Trnava. Navyše, v roku, kedy klub oslavuje sté výročie od svojho založenia. Želal by som si, aby kvalita a dizajn našich produktov priniesli Spartaku šťastie nielen v boji o majstrovský titul v slovenskej najvyššej súťaži, ale aj v Európskej konferenčnej lige,“ hovoríJán Sochor, generálny riaditeľ Puma pre strednú a východnú Európu.

„Spartak Trnava má jedných z najlepších a najvášnivejších fanúšikov v slovenskej lige. Preto verím, že sa nová podoba dresov bude páčiť nielen hráčom, ale práve aj fanúšikom Spartaka. Za značku Puma môžem sľúbiť, že urobíme všetko pre to, aby sa hráči cítili v našom vybavení maximálne komfortne a mohli podávať čo najlepšie výkony,“ doplňuje teamsport manažér značky Puma pre Českú republiku a Slovensko Miloslav Ptáček.

Nové dresy sa budú dať už v najbližších dňoch kúpiť v klubovom fanshope a postupne bude pribúdať aj iný športový a vychádzkový sortiment.

19.09.2023
19.09.2023

This will close in 0 seconds