Niké liga

17.12.2023 15:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

15:00

MFK Zemplín Michalovce

Európska konferenčná liga

14.12.2023 18:45 , Ulker Fenerbahce Sukru Saracoglu Stadium

Fenerbahce SK

18:45

FC Spartak Trnava

Niké liga

08.12.2023 17:30 , Štadión MŠK Žilina

MŠK Žilina

17:30

FC Spartak Trnava

Niké liga

03.12.2023 15:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

2 : 0

MFK Skalica

Európska konferenčná liga

30.11.2023 21:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 2

PFK Ludogorec Razgrad

Niké liga

26.11.2023 17:30 , Zelpo Arena

FK Železiarne Podbrezová

1 : 2

FC Spartak Trnava

Domov / Správy / So Žilinou rozlúčka so sezónou, po zápase autogramiáda

So Žilinou rozlúčka so sezónou, po zápase autogramiáda

spartak |

12.05.2023 |

Správy

V sobotu 20. mája sa posledným kolom skončí sezóna Fortuna ligy 2022/23. Spartak Trnava v ňom privíta MŠK Žilina a bude chcieť potvrdiť 3. miesto v konečnej tabuľke. Definitívu by si spartakovci mohli zabezpečiť už v najbližšom kole v Podbrezovej. Ak by sa to nepodarilo, v poslednom tohtosezónnom zápase pôjde ešte o veľa.

Každopádne, futbalisti by sa chceli so sezónou rozlúčiť s čo najväčším počtom fanúšikom na tribúnach. Bezprostredne po stretnutí bude pripravená autogramiáda, tentoraz s celým kádrom. Vo fanshope bude možnosť zakúpiť si zberateľské kartičky hráčov alebo plagát. Zdarma si ho môžu vyzdvihnúť do vypredania majitelia vstupenky zo zápasu so Žilinou, permanentkári alebo členovia RODZINY.

Stretnutie so Žilinou sa začína v sobotu 20. mája od 18. hodiny a vstupenky je možné zakúpiť si online v sieti maxiticket https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-msk-zilina-2023, vo fanshope alebo v deň zápasu dne hodiny pred výkopom v pokladni na Športovej ulici.

Rozlúčiť sa so sezónou budú chcieť isto aj tí najmenší, preto pre nich opäť otvárame detský sektor (7 a 8). Organizované skupiny zo škôl alebo športových klubov do 15 rokov sa môžu prihlásiť mailom na office@fcspartaktrnava.com a obratom dostanú inštrukcie a vyhradené miesta na sedenie. Rovnakým spôsobom sa môžu prihlásiť aj mamičky s deťmi, ktoré dostanú voľný vstup. Sedenie v detskom sektore je voľné, bez konkrétneho miesta, preto prosíme, aby v prípade potreby uvoľnili sedadlo fanúšikovi so zakúpenou vstupenkou alebo s permanentkou. Voľných miest je dostatok, v prípade zvýšeného záujmu vyčleníme ďalší sektor. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že fanúšikovia jedného klubu si na trnavskom štadióne nájdu priestor vedľa seba.

V detskom sektore sa v polčasovej prestávke uskutočnia súťaže pre najmenších, kde môžu vyhrať zaujímavé klubové suveníry. Komu sa nepodarí vyhrať, môže si chytiť pamätné tričko z finále Slovenského pohára, ktoré budú cez polčas vhadzované do všetkých sektorov štadióna.

Na minulom domácom zápase mala v detskom sektore najsilnejšie zastúpenie základná škola v Ružindole. Ako poďakovanie za neúnavné povzbudzovanie ich prišli cez týždeň do školy pozdraviť aj hráči Koštrna, Ristovski a Azevedo. Školáci si pripravili milé privítanie, zaspievali spartakovské chorály, tí odvážnejší predviedli žonglovanie s loptou, v besede vyspovedali prítomných futbalistov a na záver si mohli dať podpísať plagát či odfotiť sa s víťaznou trofejou v Slovnaft Cupe.

Žiaci z ružindolskej školy prisľúbili mnohopočetnú účasť aj na zápase so Žilinou a prekvapenie si nielen pre nich, ale pre celý detsky sektor nachystali aj chalani z kotla na severnej tribúne.

12.05.2023
12.05.2023