Prípravný zápas

20.07.2024 16:00 , Štadión A. Malatinského

FC Spartak Trnava

16:00

Aston Villa

Prípravný zápas

13.07.2024 15:00 , Draßmarkt, Rakúsko

TSV Hartberg

1 : 1

FC Spartak Trnava

Prípravný zápas

05.07.2024 15:00 , Epet Arena, Praha

AC Sparta Praha

3 : 0

FC Spartak Trnava

Domov / Správy / V nedeľu predpremiéra filmu Martina Škrtela na štadióne!

V nedeľu predpremiéra filmu Martina Škrtela na štadióne!

spartak |

07.09.2023 |

Správy

Do kín mieri v jedinečný film o futbalovom velikánovi, bývalom hráčovi FC Liverpool, Zenitu Petrohrad či Fenerbahce Istanbul Martinovi Škrtelovi. Výnimočný film spracoval uznávaný režisér filmu o Attilovi Véghovi či Janovi Kollerovi, ktorým je Petr Větrovský. Kým premiéra filmu je naplánovaná na koniec septembra, niekoľko šťastlivcov si bude môcť prvý filmový dokument o slovenskom futbalistovi užiť v jedinečnej atmosfére priamo na štadióne!

Už túto nedeľu 10.9.2023 sa totiž na Štadióne Antona Malatinského v Trnave uskutoční premiéra priamo na ihrisku Spartaka, ktorého dres bývalý reprezentačný kapitán obliekal na sklonku bohatej kariéry. Fanúšikovia si atraktívny príbeh budú môcť užiť priamo zo severnej tribúny.

Po lístkoch je pár dní po spustení do predaja obrovský záujem, polovica miest už je v týchto chvíľach vypredaná a ostatné sa predávajú veľkou rýchlosťou. Kapacita je pritom obmedzená. Vstupenky Meet and Greet už už vypredané. “Veľmi ma teší, že je o lístky záujem v takomto množstve. Viem, že Trnava má najlepší kotol a som rád, že si ho budem môcť znova užiť, tentokrát v rámci kina po kariére. Musím sa priznať, že sa extrémne teším na všetkých fanúšikov a na tento dátum,” konštatoval víťaz ruskej a tureckej ligy Martin Škrtel.

Jammie Carragher, Steven Gerrard, Rafael Benítez či Luis Suárez, to sú mená futbalových gigantov, ktorý v jedinečnej dokrútke Petra Větrovského nechýbajú. Unikátne by malo byť aj samotné premietanie na ihrisku Trnavy, s ktorou Martin získal Slovenský pohár v roku 2022. “Záujem je obrovský a to nás ešte viac motivuje, aby sme celú akciu spravili čo najlepšiu. Pre fanúšikov máme pripravené aj prekvapenie. Nebude sa totiž jednať len o premietanie filmu, s Martinom máme pre návštevníkov niečo navyše. Bude to za nás jeden krásny športový spoločenský večer,” konštatoval režisér Větrovský.

Na premietanie filmu príde aj Martin Škrtel s autormi, pripravené je aj hudobné prekvapenie a v rámci vstupenky Meet and greet bude možnosť s Martinom sa stretnúť, prípadne odfotiť.

07.09.2023
07.09.2023