Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Predaj vstupeniek na finále SC

Predaj vstupeniek na finále SC

spartak |

20.04.2023 |

Správy

Spartakovci sa včera dozvedeli meno svojho finálového súpera do finále Slovnaft cupu, ktorým bude po roku opäť bratislavský Slovan. Finálový zápas sa odohrá 1. mája o 15. hodine na Štadióne Antona Malatinského a vstupenky na zápas už sú v predaji.

Pripomíname, že organizátorom zápasu je Slovenský futbalový zväz, ktorý nastavil nasledovné podmienky:

Predaj do sektorov fanúšikovského tábora “kotla” klubu FC SPARTAK TRNAVA bude prebiehať výhradne online na nižšie uvedenom linku a to do sektorov: 01, 02, 03, 04. Kapacita uvedených sektorov je: 1 962 

So začiatkom času výkopu bude link vypnutý a nebude možné si vstupenky zakúpiť.

https://sfz.maxiticket.sk/ticket/select-event/id/14349/eventHash/6259834

PODMIENKY PREDAJA

  • K online nákupu je potrebná registrácia – vytvorenie konta na web stránke MAXITICKET.SK – potrebné najmä pre doručenie elektronických vstupeniek a komunikáciu so zákazníkom.
  • Zápas bude vedený ako rizikový a vstupenky sa budú predávať na krstné meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu trvalého bydliska držiteľa vstupenky a to bez ohľadu na výber sektoru.
  • Na jeden nákup, t.j. na jedného registrovaného užívateľa (zákazníka), bude možné si zakúpiť max. 4 vstupenky a ku každej vstupenke je potrebné uviesť údaje držiteľa vstupenky, ktorý sa daného zápasu aj fyzicky zúčastní.
  • Upozorňujeme, že mená na vstupenkách nebude možné zmeniť za meno nové držiteľa. Taktiež nie je možné údaje na vstupenkách prepisovať. Akonáhle budú údaje na vstupenke prepisované, držiteľ takejto vstupenky nemusí byť vpustený na štadión. Údaje na vstupenke musia byť vytlačené priamo zo systému predajcu vstupeniek. Pri nákupe sa zadávajú údaje každého držiteľa vstupenky, ktorý sa priamo zúčastní uvedeného zápasu a nie údaje kupujúceho.
  • Pri nákupe zákazník udáva vyššie spomenuté osobné údaje, avšak na vstupenke bude uvedené iba krstné meno a priezvisko konkrétneho držiteľa vstupeniek.
  • Priamy online nákup vstupeniek, bez možnosti rezervácie. Každý kupujúci musí v nákupnom košíku zaškrtnúť políčko ,, Súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami”, ako aj ,,Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov pre účely zápasu Finále Slovnaft CUP, dňa 1.5.2023”

PREDAJ PRE ŠIROKÚ VEREJNOSŤ

Predaj vstupeniek pre širokú verejnosť bude dostupný do všetkých sektorov mimo fanúšikovských táborov prostredníctvom voľne dostupného linku https://sfz.maxiticket.sk/ticket/select-event/id/14334/eventHash/1234.

Link bude zverejnený na oficiálnom webe SFZ ako aj na stránke predajcu t.j. MAXITICKET.SK

POKLADNE

Pokladne na štadióne v deň zápasu nebudú otvorené – predaj bude možný výhradne online až do času výkopu, t.j. do 15:00 hod.

So začiatkom času výkopu bude link vypnutý a už nebude možné si vstupenky zakúpiť.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

– budú zverejnené v piatok 28.4.2023 na oficiálnom webe SFZ 

20.04.2023
20.04.2023