Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Predaj lístkov na Slovan

Predaj lístkov na Slovan

spartak |

24.03.2023 |

Správy

Už v najbližšom domácom zápase po reprezentačnej prestávke znova privítame na Štadióne Antona Malatinského Slovan Bratislava. Poďme urobiť megakotel na severnej tribúne a vytvoriť atmosféru, aká k derby prislúcha. Pokúsme sa spoločne urobiť tohtosezónny rekord v návštevnosti na ligovom zápase.

FC Spartak preto pripravil predpredajovú akciu, v rámci ktorej si mohli do minulej nedele fanúšikovia zakúpiť lístok do hociktorého sektora na severnej tribúne (1-6, 29 – 34) za zvýhodnenú cenu 8 €.

Vzhľadom na to, že nadchádzajúci zápas so Slovanom je kompetentnými orgánmi označený ako rizikový, všetky vstupenky sa budú predávať na meno a priezvisko a v zmysle novely Zákonač. 1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí, musí organizátor podujatia uchovávať po dobu 30 dní po skončení podujatia údaje o divákovi v rozsahu meno a priezvisko, dátum narodenia a adresa trvalého pobytu alebo obdobného pobytu.

Mamičky s deťmi a organizované skupiny

Z tohto dôvodu bude prerušená akcia pre mamičky s deťmi a organizované skupiny, ktoré nebudú mať na tento zápas voľný vstup. Detský sektor však bude otvorený. Lístky do detského sektora sú v predaji, deti do 6 rokov v sprievode dospelého majú vstup zdarma, deti do 12 rokov majú 40-percentnú zľavu.

Červeno-čierna pošta

Opäť bude spustená Červeno-čierna pošta, no vzhľadom na to, že ide o rizikový zápas a organizátor musí zbierať potrebné údaje, nebude v obálke vstupenka, ale voucher, ktorý je potrebné do piatka 31. marca vymeniť vo fanshope za bezplatný lístok. Po použití takejto vstupenky a prejdením cez turnikety dostane návštevník desaťeurový voucher na nákup v klubovom fanshope. Traja z adresátov Červeno-čiernej pošty môžu vyhrať balíček cien, podmienkou je, aby sa počas prestávky prihlásili u hostesky v klubovom drese za detským sektorom.

Predaj vstupeniek

Vstupenky už sú v predaji online, v klubovom fanshope počas otváracích hodín od 9:30 do 17. hodiny alebo v pokladni štadióna. Pokladňa na Športovej ulici bude otvorená v piatok 31. marca od 15:30 do 17:30 a v deň zápasu 14:00 do 16. hodiny. V deň zápasu bude otvorená aj pokladňa na Kollárovej ulici. V záujme urýchlenia nákupu počas pokladničného predaja môžete mať vopred vyplnený formulár potrebný pre nákup vstupeniek, čím sa urýchli administratíva pri predaji.

Formulár si môžete stiahnuť tu:

Stretnutie so Slovanom Bratislava sa začína v nedeľu 2. apríla od 17:30 a brány štadióna sa budú zatvárať 15 minút pred výkopom. Vyzývame fanúšikov, aby si nenechávali kúpu vstupenky na poslednú chvíľu a využili možnosť nákupu bez čakania online.

24.03.2023
24.03.2023