Domov / Správy / Pred sobotňajším zápasom aj sprievodný program

Pred sobotňajším zápasom aj sprievodný program

spartak |

04.05.2023 |

Správy

Už v sobotu budú mať fanúšikovia príležitosť opäť sa stretnúť s aktuálnymi víťazmi Slovenského pohára. Od 18. hodiny Spartak Trnava privíta v 8. kole nadstavby o titul Banskú Bystricu a súčasťou zápasu bude aj sprievodný program.

Už od 16. hodiny sa budú môcť fanúšikovia pred spartakovským fanshopom odfotiť s víťaznou trofejou. Od 16:45 bude možnosť získať aj podpisy s viacerými hráčmi, ktorí nebudú nominovaní na ligový zápas s Duklou. Majitelia vstupenky na sobotňajší zápas, permanentky alebo členovia RODZINY si môžu vo fanshope vyzdvihnúť plagát s tímovou fotografiou z pohárových osláv a zároveň zakúpiť pamätné tričko k finále SP.

Od 17:15 sa budú môcť s pohárom odfotografovať aj najmenší v detskom sektore, kde bude cez polčas pripravená aj súťaž pre deti, ktoré môžu vyhrať finálové tričko alebo iné suveníry z klubového fanshopu.

Voľný vstup do detského sektora budú mať znova umožnené minimálne desaťčlenné skupiny detí do 15 rokov alebo deti v sprievode mamičky. Stačí sa do piatka do 12. hodiny prihlásiť mailom na office@fcspartaktrnava.com.

Vstupenky na stretnutie sa predávajú vo fanshope alebo online v sieti maxiticket https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-mfk-dukla-banska-bystrica-2023.

Na futbale aj trnavské volejbalistky

Nielen spartakovcom sa v tejto sezóne podaril úspech v podobe zisku Slovenského pohára. Cenný výsledok zaznamenali aj volejbalistky HIT UCM Trnava, ktoré v ligovom play off zdolali Nové Mesto nad Váhom, čím si vybojovali bronzové medaily. Teší nás, že dievčatá prijali pozvanie na ligový zápas a v polčasovej prestávke si tento kolektívny športový úspech pre Trnavu spoločne pripomenieme.