Fortuna liga

20.05.2023 18:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

4 : 2

MŠK Žilina

Fortuna liga

13.05.2023 16:30 , Zelpo Arena

FK Železiarne Podbrezová

0 : 3

FC Spartak Trnava

Fortuna liga

06.05.2023 18:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

0 : 1

MFK Dukla Banská Bystrica

Domov / Správy / Pre Mikoviča sa sezóna skončila

Pre Mikoviča sa sezóna skončila

spartak |

29.03.2023 |

Rozhovory

Zranenie, ktoré Martina Mikoviča nepustilo do zápasu v Dunajskej Strede sa napokon ukázalo ako vážnejšie. Magnetická rezonancia ukázala, že ide o roztrhnutý menisku a trnavský kapitán sa bude musieť podrobiť operačnému zákroku.

„Po tréningu pred zápasom v Dunajskej Strede mi opuchlo koleno a dal som trénerom vedieť, nech pre istotu pripravia aj ďalšieho hráča. Spočiatku sme si mysleli, že by to mohlo súvisieť so zmenou terénu, keďže sme trénovali aj na umelej tráve. Aj som mal podozrenie, že by sa mohlo ozvať nejaké staršie zranenie a po chvíľke to prejde. Nelepšilo sa to a v pondelok som išiel na magnetickú rezonanciu, kde sa potvrdilo, že mám roztrhnutý meniskus,“ povedal trnavský kapitán, ktorého mrzí, že nestihne najbližší zápas so Slovanom, ani záverečné boje o Slovenský pohár.

„V pondelok idem na operáciu, takéto zákroky sa vraj robia už aj na vrátnici, takže dúfam, že budem čoskoro opäť v poriadku. V tejto sezóne si však už nezahrám. Budem držať palce chalanom a verím, že sa im bude dariť,“ neskrýva napriek nečakanej diagnóze optimizmus a dobrú náladu.

Pred zápasom bude v detskom sektore

V zápase na Slovane musel Mikovič striedať pre zranenie už v prvom polčase. Nezahrá si napokon v tom najbližšom na domácom ihrisku. Bude tak spolu s ďalšími fanúšikmi držať palce svojim spoluhráčom z hľadiska. Pred zápasom príde do detského sektora, aby pozdravil tých najmenších a potešil podpiskartou alebo spoločnou fotografiou. Lístky na zápas je možné kúpiť online alebo vo fanshope. Viac info na: https://fcspartaktrnava.com/vstupenky-na-slovan-najrychlejsie-online/.

29.03.2023
29.03.2023