Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

17:30

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

15:30

MFK Ružomberok

Niké liga

27.04.2024 15:30 , Štadión pod Dubňom

MŠK Žilina

15:30

FC Spartak Trnava

Niké liga

21.04.2024 17:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 2

ŠK Slovan Bratislava

Slovnaft cup

17.04.2024 18:00 , Zelpo Arena

FK Železiarne Podbrezová

0 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

14.04.2024 17:30 , Zelpo Arena

FK Železiarne Podbrezová

0 : 2

FC Spartak Trnava

Domov / Správy / Novým generálnym manažérom bude Martin Hudec

Novým generálnym manažérom bude Martin Hudec

spartak |

20.11.2023 |

Správy

FC Spartak bude mať nového generálneho manažéra. Stane sa ním Trnavčan Martin Hudec, ktorý v klube pracuje od konca minulej sezóny.

 „Som vďačný za dôveru, ktorú mi dali majitelia bratia Drobní a prezident Peter Macho. Chcel by som zúročiť svoje skúsenosti, ktoré som nadobudol vo firmách majiteľov a teším sa, že môžem skĺbiť svoju prácu a svoje hobby, čím sa nemôže pochváliť každý. Asi ako každý Trnavčan mám Spartak v srdci a vzťah ku klubu budovala odmalička moja rodina.

Športový klub je ako živý organizmus, ktorý sa rozvíja a mení každým dňom, zápasom, akciou, strelou alebo obranným zákrokom a láka ma byť toho súčasťou. Mojím cieľom je tento organizmus spolu s mojimi kolegami manažovať tak, aby bol stále atraktívnejší pre každého fanúšika Spartaku Trnava,“ ozrejmil nový generálny manažér, ktorý v klube pôsobí od jarnej časti uplynulej sezóny.

Spartak nemal túto pozíciu obsadenú od minulého roka. Náplňou práce nového generálneho manažéra bude najmä operatívna časť klubu, čo zahŕňa obchod, marketing, prevádzku a iné sekcie dôležité pre bezproblémový chod klubu. Športová časť, ako aj komunikácia so strešnými orgánmi ligy a ostatnými klubmi ostane v réžii súčasného prezidenta klubu.

„Veľmi sa tešíme, že Martin prijal našu ponuku na post generálneho manažéra Spartaku Trnava. Poznáme sa takmer 10 rokov a za ten čas sme dosiahli spoločne mnoho pracovných úspechov, ale zároveň sme si vytvorili aj skvelý osobný vzťah. Martin je duchom športovec a najmä tímový hráč. Má podobné hodnotové nastavenie ako my a už dnes dokázal, že Spartaku má čo odovzdať. Veľmi sa tešíme na ďalšiu spoluprácu a prajeme mu veľa úspechov pri rozvoji klubu,“ hovoria spolumajitelia klubu Michal Drobný a Tomáš Drobný.

Nový generálny manažér odbremení od niektorých povinností najmä prezidenta klubu Petra Macha. Martin Hudec v našom klube pôsobí už dlhšie na riadiacej pozícii, po novom bude zastávať funkciu generálneho manažéra. Ide o človeka, ktorý má dlhoročné skúsenosti s vedením tímu ľudí vo firmách majiteľov Spartaka. Osobne ho považujem za veľmi šikovného a pracovitého manažéra, ktorého ambíciou je, aby veci napredovali správnym smerom. Navyše, je to Trnavčan, ktorému bije srdce pre toto mesto a klub. Futbal sám aktívne hrával, čo je jeho ďalšou devízou, rozumie teda potrebám klubového života,“ povedal prezident Spartaka Peter Macho.

20.11.2023
20.11.2023