Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Neopakovať prvý vzájomný zápas s ViOnom

Neopakovať prvý vzájomný zápas s ViOnom

spartak |

03.11.2023 |

preview

Po dlhšej dobe bude Spartak hrať v sobotu. Zajtra privíta od 15. hodiny na svojom ihrisku ViOn Zlaté Moravce. V prvom tohtosezónnom zápase sa medzi oboma súpermi zrodila remíza 1:1, ktorá znamenala, že spartakovci inkasovali od tohto súpera po prvýkrát od februára 2021, no stále ťahajú dvanásťzápasovú sériu bez prehry.

Zlaté Moravce sú na poslednom mieste tabuľky so ziskom troch bodov. Jeden z nich majú práve zo zápasu so Spartakom, v ktorom podali dobrý výkon.

„ViOn nemá výsledky, aké by chceli mať. Hrajú s loptou a hrajú dobre. Je vidno, čo chcú hrať, zmenili rozostavenie a majú lepšie čísla. Dokážu hrať aj na dvoch útočníkov v trojobrancovom systéme. Nečaká nás nič jednoduché, no očakávam, že terén bude dobrý a ak sa stretnú dve družstvá, ktoré budú chcieť hrať futbal, bude to o jednej-dvoch chybách. Jedna chyba nás naposledy stála plný bodový zisk,“ hovorí asistent trénera Tomáš Prisztács.

Realizačnému tímu robí najväčšie vrásky stúpajúci počet zranení. Momentálne je počet už dvojciferný, žiadny z dlhšie zranených ešte nie je vyliečený a po strede k nim pribudli ďalší dvaja, ktorí nedohrali pohárový zápas v Považskej Bystrici.

„Bernát bude určite mimo hry, má svalové zranenie zadného stehenného svalu. Štart Zeljkoviča je otázny, tam pôjdeme deň po dni a uvidíme. Prišli zranenia, ale na to sa nikto nebude vyhovárať. Potrebujeme zvládnuť tento zápas, lebo u nich sme úspešní neboli.“

Zápas je zaradený do najnižšej kategórie a vstupenky je možné zakúpiť už od 8 eur. Predávajú sa online, vo fanshope a zajtra bude pokladňa na Športovej ulici otvorená od 13. hodiny.

Opäť pozývame na zápas skupiny detí zo škôl a športových klubov, prípadne v sprievode mamičky. Takéto deti do 15 rokov majú vstup na zápas voľný, stačí sa nahlásiť mailom na office@fcspartaktrnava.com.

03.11.2023
03.11.2023