Prípravný zápas

20.07.2024 16:00 , Štadión A. Malatinského

FC Spartak Trnava

16:00

Aston Villa

Prípravný zápas

13.07.2024 15:00 , Draßmarkt, Rakúsko

TSV Hartberg

1 : 1

FC Spartak Trnava

Prípravný zápas

05.07.2024 15:00 , Epet Arena, Praha

AC Sparta Praha

3 : 0

FC Spartak Trnava

Domov / Správy / Nefutbalová návšteva medzi deťmi v Seredi

Nefutbalová návšteva medzi deťmi v Seredi

spartak |

21.03.2024 |

Správy

Reprezentačnú prestávku sme využili na návštevu Centra pre deti a rodiny v Seredi. Deti prišli pozdraviť za hráčsku kabínu brankár Dominik Takáč a stredopoliar Ján Bernát, ktorých podporil aj bývalý hráč Spartaka a futbalová legenda Martin Škrtel.

„Počas sezóny nemáme veľa príležitostí na takéto návštevy, nakoľko ten program je nahustený, obzvlášť túto jeseň. Preto sme využili prestávku v lige, aby sme mohli prísť pozrieť a aspoň na chvíľku pozdraviť deti. Bolo to milé stretnutie s deťmi, ktoré sa dokážu úprimne potešiť aj z maličkostí,“ povedal generálny manažér klubu Martin Hudec, tiež nechýbal v Seredi.

V úvode si najskôr deti pripravili program, v ktorom futbalistom zaspievali a potom už odpovedali na všetky ich zvedavé otázky. Na záver nechýbala autogramiáda, spoločné fotenie a rozdávanie darčekov. Príjemné popoludnie uzavrel sľub, že na oplátku prídu deti zo Serede podporiť spartakovcov na semifinálový zápas Slovenského pohára 3. apríla proti Podbrezovej. Všetci vyjadrili presvedčenie, že by Spartak mohol aj do tretice postúpiť do finále.

„Naše deti dnes zažili nádherné popoludnie. Z celého srdca im ďakujeme za krásne chvíle, pre všetkých to veľa znamenalo. Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie. Určite prídeme fandiť na ich zápasy,“  povedala vedúca úseku starostlivosti o výchovu Martin Krejčiová.

21.03.2024
21.03.2024