Prípravný zápas

20.07.2024 16:00 , Štadión A. Malatinského

FC Spartak Trnava

0 : 3

Aston Villa

Prípravný zápas

13.07.2024 15:00 , Draßmarkt, Rakúsko

TSV Hartberg

1 : 1

FC Spartak Trnava

Prípravný zápas

05.07.2024 15:00 , Epet Arena, Praha

AC Sparta Praha

3 : 0

FC Spartak Trnava

Domov / Správy / Na futbal už len s kartou alebo mobilom

Na futbal už len s kartou alebo mobilom

spartak |

14.07.2023 |

Správy

Od novej sezóny sa bude v priestoroch štadióna dať platiť len bezhotovostne. Klub zavádza novinku už od najbližšieho domáceho zápasu 22. júla proti Valencii a bude platiť aj vo všetkých stretnutiach na Štadióne Antona Malatinského.

Vedenie klubu sa pre túto zmenu rozhodlo kvôli zrýchleniu a zefektívneniu servisu pri obsluhe v bufetoch. Odstránením platieb v hotovosti sa skráti čas potrebný na obsluhu, nakoľko predávajúci sa nemusí zaoberať manipuláciou s hotovosťou, vrátením drobných alebo kontrolou falošných bankoviek. Zákazníci budú obslúžení rýchlejšie a pohodlnejšie a úplne sa odbúrajú aj prípadné chyby pri vydávaní.

Súčasťou tejto zmeny bude zvýšenie počtu roznášačov tovaru na štadióne, vďaka ktorým si môžete futbal užívať bez prerušenia počas celého zápasu a vyhnúť sa tak možným radom pred začiatkom zápasu a počas polčasovej prestávky.

Platiť sa bude dať kartou, mobilom či inteligentnými hodinkami, v závislosti od možnosti konkrétnej banky. Stačí priblížiť kartu alebo mobil k platobnému terminálu a platba je uskutočnená.  

Nezanedbateľná je isto aj bezpečnosť. Netreba nosiť hotovosť so sebou a báť jej straty. Ak stratíte peňaženku s hotovosťou, môžete prísť o peniaze navždy. V prípade straty alebo krádeže karty môžete banku kontaktovať a zablokovať ju, čím minimalizujete riziko straty peňazí.

Nezabudli sme na fanúšikov, ktorí nemajú platobnú kartu, či už deti alebo dôchodcov, klub pripravuje riešenie vo forme kariet, ktoré bude možné zakúpiť pred zápasom vo fanshope, na pokladni a na štadióne v hotovosti.

#niktonezostanebezpiva

Poháre už nebudú zálohované

Od novej sezóny zároveň končí predaj nápojov v zálohovaných pohároch. Spartak však stále dbá na nezvyšovanie environmentálnej záťaže a počas jeho zápasov sa budú nápoje predávať v jednorazových kompostovateľných pohároch, ktoré sú vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov, ako sú napríklad rastlinné vlákna, papier alebo škrob. Po ich použití sa môžu rozložiť v kompostovom prostredí a prispieť k vytváraniu živín pre pôdu. To znamená, že nezanechávajú pretrvávajúci ekologický odtlačok a sú šetrnejšie k životnému prostrediu. Namiesto plastového odpadu vytvoríme užitočný kompost.

Doteraz používané fanúšikovské poháre so spartakovskou tematikou bude možné zakúpiť v klubovom fanshope.

14.07.2023
14.07.2023