Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Na derby fanzóna, aj dobrá káva

Na derby fanzóna, aj dobrá káva

spartak |

01.04.2023 |

Správy

Neustále sa snažíme zlepšovať sortiment v našich bufetoch na štadióne. Tentoraz si na svoje prídu milovníci dobrej kávy. Svoj obľúbený nápoj budú si môcť vychutnať aj počas zajtrajšieho zápasu so Slovanom. Kávovary od spoločnosti Cafepoint budú umiestnené v bufetoch za sektormi 5, 8, 25 a 36.

Zároveň by sme chceli upozorniť fanúšikov, aby si nenechávali vstup na štadión na poslednú chvíľu, vyhnú sa tak čakaniu na turniketoch. Otvorený bude preto aj vstup F na Kollárovej ulici smerom od Hlbokej (od sektora hostí sa nebude dať prejsť), ktorým sa na tribúnu dostanú majitelia vstupeniek do sektorov 36 – 39.

Zajtra budú otvorené aj pokladne na Športovej a Kollárovej ulici od 14. do 16. hodiny, no vyzývame fanúšikov, aby si vstupenky zakúpili radšej v predstihu z pohodlia domova online. Podrobný návod ako zakúpiť vstupenku cez mobil alebo počítač nájdete aj tu:

Vzhľadom na to, že ide o rizikový zápas, treba odovzdať osobné údaje, ktorú budú pred vstupom kontrolované. Vypisovanie formulárov a nahadzovanie údajov do systému môže trvať dlhšie, preto sa v pokladniach môžu tvoriť rady. Ak predsa len zvolíte možnosť zakúpenia vstupenky v pokladni, majte aspoň pripravený vypísaný formulár, čím môžete dobu čakania skrátiť.

https://fcspartaktrnava.com/wp-content/uploads/2023/03/Suhlas_so_spracovanim_osobnych_udajov_pre_-na-zapasy.pdf

Okolie Štadióna Antona Malatinského bude žiť futbalom už od 15. hodiny, kedy bude pripravená na ploche od Ulice Dolné bašty moderovaná fanzóna s viacerými atrakciami nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Okrem zábavy si tí najšikovnejší môžu vybojovať aj zaujímavé ceny.

Po dlhej zime konečne praje zápasovému termínu aj počasie a nič by nemalo brániť fanúšikom, aby si prišli užiť futbalovú nedeľu priamo na štadión. Vytvorme spoločne najlepšiu kulisu v hľadisku, ktorá poženie futbalistov za výkonmi na hranici svojich možností. Každý môže svojou trochou prispieť k motivácii hráčov, ktorí sa odmenia na ihrisku.

01.04.2023
01.04.2023