Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Film bude aj o Martinovi Škrtelovi, chcel by ešte hrať proti Spartaku

Film bude aj o Martinovi Škrtelovi, chcel by ešte hrať proti Spartaku

admin |

17.08.2022 |

Správy

Včera sa v Trnava uskutočnila premiéra filmového dokumentu Jan Koller: Príbeh obyčajného chlapca. Pri tejto príležitosti sa pred oficiálnym fanshopom FC Spartak Trnava konala autogramiáda hlavného protagonistu, ktorému sekundovali aj viacerí futbalisti Spartaka Trnava a nechýbal ani Martin Škrtel. Po vzore českej legendy totiž vzniká rovnaký dokument aj o bývalom hráčovi Spartaka Trnava a slovenskej reprezentácie. Včera sedeli obaja dnes už bývalí profesionálni hráči vedľa seba a spomínali na časy, keď na trávniku patrili k najväčším rivalom a nič si nedarovali.

Martin Škrtel: Jan Koller bol jeden z najlepších útočníkov

„Koller bol v tom období jedným z najlepším útočníkov nielen v Európe, ale aj na svete a pre mňa to bola obrovská výzva hrať proti nemu a zmerať si sily. V tom zápase boli niektoré súboje na ostrie noža a vypálilo to až do toho, že sme na ihrisku mali aj slovnú potýčku. Čo sa stalo na ihrisku ostalo na ihrisku a mňa veľmi teší, že aj po takej dobe si na mňa spomenul, že som bol jedným z tých obrancov, ktorý mu robil najväčšie problémy. Je pre mňa česť, že som súčasťou jeho filmu,“ povedal Martin Škrtel, ktorý naposledy nastúpil cez víkend za svoje rodné Ráztočno.

MARTIN ŠKRTEL – v kinách v roku 2023 – teaser

Možno takto o rok bude uvádzať do kín svoj vlastný film, ktorý o ňom v súčasnosti točí tím okolo Petra Větrovského. Zmapoval záver jeho kariéry v trnavskom drese a retrospektíve sa vráti aj na miesta jeho predchádzajúcich pôsobení. „Zo začiatku tá spolupráca bola zložitejšia, lebo som mal nejaké problémy, najmä ku koncu minulého roka to asi nebolo so mnou bohviečo. Potom som si uvedomil, že ten film môže byť dobrá spomienka na moju kariéru a možno pomôže niektorým mladým chlapcom, futbalistom a ukázať im návod, že aj z malej dediny sa to dá niekam dotiahnuť. Teraz mám viac času, keď nehrám futbal a to natáčanie si užívam. To, čo sme zatiaľ natočili je pekné a keď sa to dá dokopy, tak výsledok bude zaujímavý.“

Na záver vyslovil Martin ešte posledné futbalové želanie, keď si prial, aby žreb v Slovnaft cupe dal dohromady Ráztočno a Spartak Trnava.

17.08.2022
17.08.2022