Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Ďuriš: „Keby sme viedli, mohlo to byť iné“

Ďuriš: „Keby sme viedli, mohlo to byť iné“

spartak |

27.10.2023 |

Správy

Najbližšie ku gólu vo včerajšom zápase proti Nordsjeallandu bol Michal Ďuriš. V prvom polčase za bezgólového stavu ho možno aj trocha nechcene našla na zadnej tyčke nevydarená strela Martina Mikoviča spoza šestnástky. Michal stihol zareagovať, zmenil smer lopty, ale tá len narazila do konštrukcie bránky bezmocného Hansena.

„Miki to tam strieľal, hoci on vraví, že mi prihrával. Ja som to videl na poslednú chvíľu, obranca predo mnou išiel do šmýkačky a škoda, lebo pár centimetrov chýbalo a ide to dnu. V zápase by sme viedli a možno by to bolo úplne iné,“ povedal po stretnutí Michal Ďuriš, ktorý opäť absolvoval na hrote útoku množstvo súbojov, ale neúnavne napádal rozohrávku hostí a zopárkrát sa už zdalo, že im Trnavčania pri zakladaní útoku od brankára loptu zoberú.

Spartak teda prehral aj druhý domáci zápas v skupine, ale aj tento duel sa niesol vo fantastickej kulise. Vyše dvanásťtisíc fanúšikov sa zabávalo po celý čas, tribúny predviedli celoštadiónové choreo a atmosféra sa páčila nielen pozorovateľom z UEFA, ale aj hosťom z Dánska, ktorí po výhre zložili fanúšikom Spartaka nejeden kompliment.  

„Je to skvelé, klobúk dolu pred nimi a za celú kabínu im ďakujem. Je super hrať pred plným štadiónom a hlavne, keď nás celý zápas povzbudzujú, aj keď prehrávame.  Som rád, že stoja za nami a budeme sa snažiť, vrátiť im to späť víťazstvami,“ poďakoval za mužstvo Michal Ďuriš.

Celý rozhovor s Michalom Ďurišom si môžete pozrieť na klubovom youtube kanáli:

27.10.2023
27.10.2023