Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Bohatý program, aj vynovené bufety

Bohatý program, aj vynovené bufety

spartak |

20.04.2024 |

Správy

Nebude to však iba o zápase samotnom, ale už dlho pred ním bude pre všetkých fanúšikov pripravená fanzóna pri štadióne. Jej začiatok bude o 15. hodine a odvážlivci si môžu v rôznych atrakciách a súťažiach vyskúšať či dokážu hlavičkovať vysoko ako Ronaldo, prípadne, či majú postreh ako brankár Dominik Takáč. Tí najmenší sa isto potešia, keď si budú môcť nechať na tvár namaľovať červeno-čierne bojové farby, alebo zahrať si v stánku na playstation. Pozdraviť ich prídu hráči Spartaka, ktorí nebudú hrať v zápase a bude príležitosť získať podpis alebo fotografiu.

Už od 13. hodiny bude otvorený aj oficiálny fanshop, v ktorom sa už budú dať kúpiť aj špeciálne výjazdové tričká na prvomájové finále Slovenského pohára. Pri nákupe nad 50 € dostane každý darček v podobe suvenírov Európskej konferenčnej ligy.

Počas minulých dní sa na štadióne naplno pracovalo na rekonštrukcii najvyťaženejších bufetov na severnej tribúne. Okrem nového zariadenia pribudne v každom bufete ďalšie výdajné okienko. V bočných okienkach sa bude predávať iba jedlo, nápoje ostanú vpredu.

„Od tejto zmeny si sľubujeme zvýšený komfort a zrýchlenie obsluhy počas zápasov, tak aby sa skrátila čakacia doba počas najexponovanejších časov. V najbližšom čase pribudne podobná prevádzka aj za západnou tribúnou v sektore 18 a postupne budú nasledovať ďalšie výdajné miesta,“ hovorí prevádzkový manažér Pavol Bielik.

Počas zápasu so Slovanom bude síce kvôli trestu od SFZ uzatvorená severná tribúna, ale bufety za ňou budú v prevádzke, preto prosíme fanúšikov, aby využívali všetky dostupné občerstvovacie kapacity.

Vstupenky sú stále v predaji online, vo fanshope, prípadne dve hodiny pred začiatkom zápasu v pokladniach na Športovej ulici. Bližšie informácie na: https://fcspartaktrnava.com/posledne-tohtosezonne-derby-bude-v-trnave/

20.04.2024
20.04.2024