Prípravný zápas

22.06.2024 17:00 , Ormož

NK Maribor

17:00

FC Spartak Trnava

Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / S AUTOCOMODEX VYTVÁRAME HODNOTU ŽENSKÉHO FUTBALU

S AUTOCOMODEX VYTVÁRAME HODNOTU ŽENSKÉHO FUTBALU

spartak |

06.06.2024 |

Správy

AUTOCOMODEX TRNAVA HLAVNÝM PARTNEROM ŽIEN FC SPARTAK 2024-26

Futbalový klub FC Spartak a spoločnosť Autocomodex Trnava, špecialista na predaj a servis automobilov značky Ford, podpísali exkluzívnu zmluvu o výnimočnej spolupráci pri podpore trnavského futbalu. Autocomodex Trnava svoje aktivity ako vôbec prvá spoločnosť zásadným spôsobom smeruje do podpory segmentu žien a  stáva sa hlavným partnerom A-timu žien FC Spartak v nasledujúcich dvoch sezónach.

Hľadali sme nové marketingové aktivity. Šport v regióne podporujeme s radosťou dlhé roky, no doteraz  sme nemali projekt s tak jasnou koncepciou na dlhšie obdobie.

Ing. Jana Klepancová, Autocomodex Trnava

Pre Ing. Janu Klepancovú, konateľku Autocomodex Trnava, to bola jasná voľba: „Ponuka na spoluprácu prišla zo strany klubu práve, keď sme hľadali nové marketingové aktivity. Šport v regióne podporujeme s radosťou dlhé roky, no doteraz  sme nemali projekt s tak jasnou koncepciou na dlhšie obdobie. Spartak Trnava a ženský futbal je pre nás niečo nové a verím, že spolupráca prinesie obom našim tímom ako športové, tak aj marketingové úspechy“.

Už dnes je isté, že toto partnerstvo nie je iba reklamou na dresoch. Spoločne pripravujeme viaceré zásadné aktivity, ktoré Trnava a ľudia v našom kraji, ešte nezažili. To, čo spočiatku vyzeralo iba ako odvážne myšlienky, sa vďaka mnohým skvelým ľuďom stane realitou. Veľkú podporu sme našli aj na strane mesta, či majiteľov štadióna Antona Malatinského. A už čoskoro predstavíme náš prvý projekt, výzvu, ktorou chceme Slovensku ukázať, aké miesto by mal mať na športovej mape ženský futbal. A my veríme, že náš tím žien skvelí fanúšikovia podporia.

Teší nás atmosféra, nadšenie a radosť, s akou ženy a dievčatá vstupujú na každý tréning a zápas. Verte mi, tešia sa z gólov rovnako ako muži. Tak ich všetci podporme.

Peter Macho, FC Spartak Trnava

K novému partnerstvu sa nadšene vyjadril aj prezident klubu FC Spartak, Peter Macho: „S našim novým marketingovým prístupom sme jasne deklarovali odhodlanie podporovať a rozvíjať futbal žien. Teší nás atmosféra, nadšenie a radosť, s akou ženy a dievčatá vstupujú na každý tréning a zápas. Verte mi, tešia sa z gólov rovnako ako muži. Tak ich všetci podporme. Autocomodexu za túto odvahu patrí v našom klube obdiv a vďaka.“

Trnavská spoločnosť Aucodomodex má svoje zázemie na Nitrianskej ulici, ktoré pri ceste na diaľnicu, či pri príjazde do mesta práve z diaľnice nemôžete prehliadnuť. Vo svojom portfóliu má nielen autorizovaný predaj a servis obľúbených automobilov Volkswagen a Škoda, ale zastrešuje aj autorizovaný predaj a servis automobilov Ford, ktoré vyhľadávajú aktívne rodiny s deťmi, či mladí ľudia. Ford má však vo svojom DNA aj mimoriadny športový feeling a je často prvou voľbou podnikateľov, kuriérskych spoločností alebo stavebných firiem. 

„Značka Ford má všetko, čo ľudia potrebujú. Máme výhodu, že Ford vám dáva možnosť vybrať si modely  dostupných vozidiel s ľudovou cenovkou, cez dodávky až po luxusné športové modely ako Mustang a Raptor. Zároveň je automobilovou značkou s viac ako 100-ročnou históriou. My vo Forde máme radi veci, ktoré majú hodnotu, čo platí aj o našej spolupráci so Spartakom Trnava“, dopĺňa Richard Kotásek, vedúci predaja Ford – Autocomodex Trnava.

Autor: FCST

Foto: „Norika“ Szombatová, FCST

06.06.2024
06.06.2024