Prípravný zápas

20.07.2024 16:00 , Štadión A. Malatinského

FC Spartak Trnava

16:00

Aston Villa

Prípravný zápas

13.07.2024 15:00 , Draßmarkt, Rakúsko

TSV Hartberg

1 : 1

FC Spartak Trnava

Prípravný zápas

05.07.2024 15:00 , Epet Arena, Praha

AC Sparta Praha

3 : 0

FC Spartak Trnava

Domov / Správy / Pokyny pred zápasom s Rakowom

Pokyny pred zápasom s Rakowom

Ľuboš Sarnovský |

01.08.2022 |

Správy

Vo štvrtok bude Spartak Trnava hostiť v 3. predkole Európskej konferenčnej ligy poľský celok Rakow Czestochowa.

Vstupenky

1. online na https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-rakow-censtochova-2022

2. v oficiálnom fanshope počas otváracích hodín od 9.30 do 17. h

3. v pokladni štadióna na Športovej ulici v deň zápasu od 16.30 hodiny

Vzhľadom na zvýšený záujem prosím fanúšikov, aby si kúpu lístka nenechávali na poslednú chvíľu.

Cenník a bližšie informácie o lístkoch na: https://fcspartaktrnava.com/clanek.asp?id=Listky-na-Czestochowu-uz-v-predaji-9118

Permanentkári majú rezervované svoje miesta do utorka 2. augusta do 20. hodiny a lístky si môžu kupovať za zvýhodnenú cenu. Po tomto termíne už nebudú mať rezervované miesto a lístky si budú môcť kúpiť bez zľavy.

V prípade, že majiteľ permanentky využije svoje predkupné právo, tak dostane potvrdenie mailom, jeho kartička bude aktivovaná a ňou prejde cez turniket (nie s voucherom!)

Upozorňujeme, že na tento zápas nemajú voľný vstup organizované skupiny detí, ani deti v sprievode mamičky. Voľný vstup majú len deti do 6 rokov, do 12 rokov majú nárok na zľavnené vstupné. Akcia platí iba ligové zápasy.

Štadión

Brány štadióna sa otvárajú dve hodiny pred zápasom od 16:30 a vchody sa budú zatvárať 15 minút pred začiatkom zápasu, preto prosím fanúšikov, aby boli na svojich miestach v predstihu. Pre domácich fanúšikov budú otvorené vstupy A, B a H.

Hosťujúci fanúšikovia budú mať otvorený svoj sektor. Parkovať budú na parkovisku pri parných kúpeľoch a pred zápasom bude uzatvorená Kollárová ulica v úseku za južnou tribúnou. Rovnako bude oddelený prechod z Kollárovej ulice na Športovú.

Kvôli aktívnej účasti hostí sa nebudú predávať lístky do sektorov 18, 19 a na zvyšok južnej tribúny.

Bufety

Bufety budú otvorené v najvyššej možnej kapacite. Kvôli nariadeniu UEFA sa musia všetky nápoje podávať v pohároch, preto budú bufety aj personálne posilnené. Využite prosím všetky dostupné bufety.

Bezpečnosť

Vzhľadom na počasie bude posilnená zdravotná služba, no aj tak odporúčame zvýšený príjem tekutín.

Výzva fanúšikom

Prosíme fanúšikov, aby nedali svojím správaním sa, pokrikmi a skandovaním najmenšiu zámienku na to, aby UEFA znova potrestala náš klub pokutou alebo dokonca uzatvorením štadióna. Dokážme, že rasizmus, národnostné urážky, či politické prejavy na náš štadión nepatria, aby kompetentní delegáti a iní pozorovatelia nemali príčinu na podnet pre disciplinárnu komisiu. Trnavskí fanúšikovia už neraz a naposledy práve v predchádzajúcom zápase Európskej konferenčnej ligy dokázali, že sa vedia zameraťiba na svoje mužstvo a vytvoriť mu fantastickú atmosféru. Ukážme, v čom je naša sila!

Zároveň prosíme fanúšikov, aby najmä neblokovali schody, bezpečnostné východy a riadili sa pokynmi usporiadateľov a výzvami hlásateľa.

Tagy:
01.08.2022
01.08.2022