Niké liga

18.05.2024 17:00 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

5 : 0

FK Železiarne Podbrezová

Niké liga

12.05.2024 17:30 , MOL Arena

FC DAC 1904 Dunajská Streda

1 : 0

FC Spartak Trnava

Niké liga

04.05.2024 15:30 , Štadión Antona Malatinského

FC Spartak Trnava

1 : 0

MFK Ružomberok

Domov / Správy / Permanentkári môžu na futbal zobrať aj kamaráta, vstupenka aj za návštevu kina

Permanentkári môžu na futbal zobrať aj kamaráta, vstupenka aj za návštevu kina

admin |

25.08.2022 |

Správy

Počas posledného augustového dňa odohrá Spartak Trnava ligové stretnutie s Liptovským Mikulášom. Hrať sa bude od 18. hodiny a lístky sú v predaji online na https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-mfk-liptovsky-mikulas-2022. Zakúpiť sa dajú aj v oficiálnom klubovom fanshope počas otváracích hodín od 9:30 do 17. h. Pokladňa na Športovej ulici bude otvorená od 16. hodiny v deň zápasu.

Aj na tento zápas bude otvorený detský sektor, do ktorého pozývame na záver prázdnin všetky deti do 14 rokov v sprievode mamičky alebo organizované skupiny deti zo škôl alebo športových klubov nad desať detí. Stačí sa nahlásiť mailom na office@fcspartaktrnava.com.

Červeno-čierna pošta

Sú však aj iné spôsoby ako sa môžu fanúšikovia dosať k lístkom na tento zápas. Jedným z nich aj Červeno-čierna pošta. Opäť si treba skontrolovať svoje schránky a hľadať obálku so spartakovským znakom. Tá bude ukrývať vstupenku na zápas s Liptovským Mikulášom. Ak bude vstupenka aktivovaná prechodom cez turniket počas zápasu, tak každý takýto adresát dostane voucher na desaťeurový nákup v klubovom fanshope a zároveň vstupenku do kina v sieti CINEMAX podľa vlastného výberu. V prípade, že na zápas z rôznych príčin môžete prísť, posuňte vstupenku kamarátovi, aby neprepadla. Troch adresátov Červeno-čiernej pošty počas zápasu vyžrebujeme a môžu vyhrať zaujímavé ceny z klubového fanshopu. Podmienkou je okrem aktívnej účasti na zápase, vyhľadať počas prestávky v detskom sektore našu hostesku v klubovom drese, ktorá vyzbiera údaje potrebné pre žrebovanie a odovzdá voucher do fanshopu a vstupenku do kina.

Permanentkári aj s kamarátom

Majitelia permanentiek môžu na tento zápas aj jedného kamaráta. Do mailovej schránky, ktorú uviedli pri kúpe permanentky, dostanú voucher v hodnote vstupenky v danom sektore, ktorým si môžu na stránke https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-vs-mfk-liptovsky-mikulas-2022 vybrať elektronickú vstupenku na stretnutie. Vstupenka je elektronická a je možné získať ju iba online. Za doplatok je možné zakúpiť si aj vstupenku do drahšieho sektora.

Za lístky do kina vstupenka na futbal

Ďalším spôsobom, akým sa môžu záujemcovia dostať poľahky k vstupenke na ligové stretnutie je návšteva kina. Stačí prísť v trnavských kinách CINEMAX v OC City Arena na predstavenie Jan Koller: Príbeh obyčajného chlapca https://www.cine-max.sk/filmy/film/jan-koller a za dva lístky do kina automaticky dostanete vstupenku na zápas s Liptovským Mikulášom.

JAN KOLLER – dokumentárny film v kinách od 18. augusta – trailer (SK)

25.08.2022
25.08.2022