EN

Permanentkári

Benefity pre majiteľov permanentných vstupeniek

FC Spartak Trnava si všetkých našich fanúšikov a v tejto sezóne plánujeme ponúkať viac ako iba futbal. Chceme vytvoriť silné puto medzi klubom, fanúšikmi, mestom a partnermi, a preto budeme postupne predstavovať benefity, ktoré budú mať všetci držitelia permanentiek, ako poďakovanie za podporu.

Fanshop Spartak Trnava

Oficiálny fanshop klubu, ktorý sídli priamo na Štadióne Antona Malatinského ponúka 15 % zľavu na nákup suvenírov.

Sieť kín CINEMAX

Majitelia futbalových permanentiek na Spartak si môžu pri návšteve filmového predstavenia v ktoromkoľvek kine CINEMAX po zakúpení jednej vstupenky uplatniť 50% zľavu na druhú vstupenku. Kiná CINEMAX sú v Trnave v OC Max a v City Arene.

Reštaurácia Al Trivio

Talianska reštaurácia Al Trivio ponúka 10-percentnú zľavu.

Penzión Jánošíkova Valaška v Terchovej

Fanúšikovia, ktorí si vyberú pobyt v Malej Fatre si v Penzióne Jánošíkova Valaška v Terchovej môžu vďaka permanentke uplatniť 15-percentnú zľavu z pobytu.

365 GYM Trnava

Zľavu vo výške 15 percent ponúka posilňovňa 365 Gym v Trnave.

Hotel Magnólia Piešťany


Zľavu 15 percent z pobytových balíkov je možné uplatniť aj v piešťanskom hoteli Magnólia.


Trnava Detailing Garage

Pätnásť percent ušetria majitelia abonentiek aj pri návšteve umyvárne áut Trnava Detailing Garage.

Barber Trnava na Ulici Ľ. Podjavorinskej

Štýlové pánske kaderníctvo ponúka fanúšikom Spartaka zľava 2€ na akúkoľvek službu, navyše, pri rezervácii v deň narodenín návštevník obdrží darček v podobe produktu (pánska kozmetika) zdarma. Fanúšikovia sa budú môcť pri uplatnení zľavy preukázať permanentkou, pri uplatnení narodeninovej zľavy bude potrebný občiansky, prípadne akýkoľvek iný preukaz obsahujúci meno a dátum narodenia

Centrum bojových športov Perun Gym Trnava

Kto by si chcel zatrénovať pod vedením skúsených trénerov, tak môže mať vďaka spartakovskej permanentke zľavu 5€ z mesačného členského.

Hájenka Zázrivá Aparments

Pre tých, ktorí si zvolia pobyt v príjemnom prostredí Malej Fatry, ponúka Hájenka Apartments v Zázrivej 10-percentnú zľavu na ubytovanie.

Vinárstvo Baynach

Vinárstvo Baynach ponúka päťpercentnú zľavu na nákup vína vo vinotéke Baynach na Štefánikovej 42 v Trnave. Vinárstvo má svoje sídlo v Bojničkách, vo vinohradníckej obci v okrese Hlohovec, ktorá patrí do Malokarpatskej vinohradníckej oblasti a leží na ľavej strane Váhu, v malebnom objatí posledných Inoveckých kopcov. Oblasť ktorá sa tiahne od mesta Hlohovec až po obec Šintava je známa takmer 1000-ročnou históriou pestovania viniča a spracovania vína.

Tower Lounge Bar Severná veža

Vinárstvo love2wine ponúka 10 percentnú zľavu na účet za konzumáciu v bare v deň zápasu v novootvorenej Tower Lounge Bar Severná veža v Trnave.

MK GARAGE

Pre motoristov ponúka spoločnosť MK GARAGE so sídlom v Tlmačoch znižovanie uhlíkovej (emisnej) stopy, tzv. dekarbonizáciu, systémov vozidla. Spoločnosť je výhradným dovozcom chémie BG Products (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO/IEC 17025:2017) a olejov Petro-Canada, najčistejších olejov na svete. Permanentkári si môžu uplatniť 25% zľava (MOC) na produkty BG a oleje Petro - Canada pri objednávke cez email:
mkgarage@mkgarage.sk
Pri nákupe nad 100 € poštovné zdarma.

Dubaj apartmány

Spoločnosť ponúka 10-percentnú zľavu na pobyt v apartmánoch v Dubaji. Apartmány majú jedinečnú polohu v lukratívnej oblasti Dubai Marina s vynikajúcou dostupnosťou. V ponuke je 10 dvojizbových a 2 trojizbové apartmány, ktoré sú nadštandardne zariadené a poskytujú klientom všetko potrebné pre ničím nerušený pobyt. V lokalite je nespočetné množstvo stravovacích možnosti a taktiež priamo pod budovou sa nachádza 24/7 supermarket. Na výber je niekoľko dostupných verejných pláží.

Apartmány sa nachádzajú v druhej najvyššej obytnej budove na svete s 24/7 recepciou a strážnou službou, súkromným parkoviskom priamo v budove, fínskou saunou, parnou saunou, dvoma vnútornými bazénmi, jacuzzi, detským bazénom a samozrejme vonkajším bazénom.


https://dubajapartmany.sk/

GARDENIERI

Špecializovaná záhradnícka firma GARDENIERI ponúka komplexné záhradnícke služby. Pokládky trávnych kobercov, terénne úpravy, montáž automatických závlahových systémov, vodné prvky, výsadbu rastlinstva, stromov a mnoho ďalšieho. Firemnou tvárou Gardenierov je Attila Végh, svetový šampión MMA organizácie BELLATOR. Z tohto spojenia môžu ťažiť aj naši fanúšikovia. Všetci držitelia permanentiek, ktorí sa rozhodnú využiť služby tejto záhradníckej firmy, budú odmenení 10% zľavou na akúkoľvek službu realizovanú Gardeniermi. Zľava nemá časové ohraničenie.

Viac informácií:

https://gardenieri.sk/

https://www.instagram.com/gardenieri.sk/

https://www.facebook.com/Gardenieri.sk/

FRAŠTÁK | pivo a jedlo, Hollého 1, Hlohovec.
Novootvorená piváreň s reštauráciou v obchodnom centre Viktória ponúka svojím zákazníkom posedenie pri pivách od pivovaru Svijany. Samozrejme na výčape nechýba ani lokálna stálica Hlohovecký ležiak. Skvelé posedenie s priateľmi či už v interiéri alebo na vonkajšej krytej terase dotvára stredoeurópska kuchyňa v súčasných trendoch. Na všetky jedlá majú držitelia permanentky 7% zľavu

www.frastakhlohovec.sk

info@frastakhlohovec.sk

Aktuálne na spartak.sk