TJ Družstevník Zvončín:

Strmenský (19. Smolek) – Bron, Lošonský, Vandák, Klenkovič, Vyskoč (75. P. Brestovanský), Jankovič, M. Brestovanský, Zelenský, Rumpel, Brečka.

FC Spartak Trnava:

Takáč – Konstantinidis, Tumma, Anthony (46. Kóša), Mikovič – Cabral ( 46. Nsumoh-Johnson), Savvidis, Bukata (46. Grič), Yao – Pačinda (46. Vlasko), Yusuf (46. Olejník).

18. a 43. Yusuf, 23. Brestovanský (vlastný) 44. Savvidis, 48., 51. a 57. Olejník, 60. a 84. Yao, 87. Mikovič

Rozhodoval: Martin Dohál

Polčas: (0:4)

Od úvodných minút sa spartakovci nasťahovali podľa očakávania na polovicu súpera, ale prvú strelu vyslal na bránku až v 13. min Pačinda, ale Strmenský mu jeho volej pohotovo vyrazil. O päť minút už bol bezmocný, keď Cabral vysunul Yusufa, ten si položil aj brankára a strelou do prázdnej bránky otvoril skóre zápasu. Yusuf bol aj pri druhom góle, keď na ľavej strane zachytil loptu pred čiarou, prudko ju vracal pred bránku a Brestovanský si ju nešťastne zrazil do vlastnej siete. Tesne pred polčasom sa Spartak dočkal aj tretieho gólu, keď Savvidis kolmou prihrávkou vysunul Cabrala, ten prihral pred prázdnu bránku Yusufovi, pre ktorého nebolo problémom zmeniť skóre. Do prestávky to ešte nebolo všetko, lebo po rohu Anthony predĺžil hlavičku na Savvidisa a jeho hlavičku zastavila až sieť.

V prestávke využil Hrnčár všetkých päť striedaní a premiešal zostavou. Práve mladý útočník Olejník otvoril druhopolčasové skóre, keď zužitkoval Mikovičovu nezištnú prihrávku. Ďalší gól pridal zakrátko, keď ho za obranou našiel Savvidis. V 57. min skompletizoval Olejník čistý hetrik, keď hlavou premenil Vlaskov gól na siedmy gól. Po hodine hry sa do streleckej listiny zapísal aj Yao, ktorý zvnútra šestnástky poslal loptu k vzdialenejšej tyčke. Potom na okamih Trnavčania zaspali v obrane a Rumpel s prehľadom jediným dotykom premenil svoju šancu na gól. Olejník potom prihral Yaovi na deviaty gól, ktorý padol po samostatnom úniku. Spartak domácich nešetril a skóre upravil na nepopulárnu desiatku nekompromisnou strelou Mikovič.

Ohlasy po zápase

Norbert Hrnčár (Trnava): „Základný cieľ, ktorým bol postup, sme splnili, nič iné sme si ani nepripúšťali. Videl som v akcii pätnásť hráčov, čo bolo aj mojím zámerom. Chcel som im rozložiť minutáž, aby som ich čo najviac videl v akcii. Dôležité bolo pre mňa, že sme hrali až do konca. Nebolo tam uspokojenie a stále sme išli za ďalším gólom a nakoniec sme zaznamenali pekných desať. Potešilo ma nastavenie a koncentrácia až do posledných minút.“