FC Spartak Trnava:

Rusov (46. Kamenár) – Boledovič, Tumma (46. Čurma), Ujlaky, Jendrek – Spáčil (46. Iván), Kotlár, Ramadan, Karhan, Kudlička – Olejník (46. Bolaji)

MFK Skalica:

Junas – Nagy, Sobolevskij, Rudzan, Mizerák, Mášik, Hollý, Hambálek, Voleský, Kousal, Šebesta (Mader, Petr, Černek, Vašíčk, Štursa, Baumgartner)

Gól: 76. Jendrek

ŽK: Olejník, Karhan - Mizerák

Polčas: (0:0)

V druhom zápase Zimnej Tipsport ligy nastúpili spartakovci opäť prevažne s mladíkmi, no tentoraz boli proti druholigistovi úspešnejší a vyhrali.

Od začiatku hrali Trnavčania aktívne a už v 9. min uvoľnil Spáčil Olejníka, ktorého v dobrej pozícii vychytal brankár Junas. Potom dva razy nebezpečne pálil aktívny Ramadan, no neujala sa ani krížna strela Karhana, ktorá tesne minula vzdialenejšiu tyčku. Obrovskú šancu mal po Kudličkovej prihrávke Spáčil, ale brankár mu jeho strelu vyrazil a ani dorážka Kotlára neprešla cez obranu do siete. V závere polčasu sa z ničoho nič ocitol v dobrej pozícii Šebesta a len tyčka zachránila bezmocného Rusova.

V druhom polčase mali spartakovci dva samostatné nájazdy na brankára, ale najskôr Kudlička minul bránku a potom Ramadan obišiel aj gólmana, ale Mader mu strelu zblokoval. O všetkom napokon rozhodol Jendrek, ktorého šikovne uvoľnil Bolaji a Jendrek zoči voči brankárovi nezaváhal.

Posledný zápas turnaja odohrá Spartak v sobotu proti ViOnu.

Ohlasy po zápase

Michal Gašparík (Trnava): „Som spokojný. Títo chalani hrali znova po dvoch dňoch. Určite boli unavení, ale na ihrisku pôsobili živo. Celý zápas sme odohrali vo vysokom pressingu, do ničoho sme ich nepúšťali. Mal len jednu šancu, po chybe, ktorú sme urobili. Boli sme lepší a mali sme vyhrať vyšším rozdielom. Zaujal ma Ramadan, ktorý hral dobre, ale aj mladíci celkovo sa nestratili. Boli tam ľahké chybičky, ale organizačne to bolo na dobrej úrovni.“