FC Spartak Trnava:

Takáč – Koštrna (78. Tsaousis), Kóša, Twardzik, Mikovič – Cabral, Savvidis, Benovič (65. Yao), Kolesár (46. Vlasko), Yusuf – Ristovski

AS Trenčín:

Kukučka – Ligeon (69. Yem), Ramon, Križan, Pirinen,– El Mahdioui – Kmeť (46. Letenay), Corryn (87. Tučný), Zubairu, Kadák – Čatakovič (78. Lavrinčík)

Gól: 56. Corryn

ŽK: Benovič, Twardzik, Vlasko – El Mahdioui, Lavrinčík, Ramon, Kukučka

Rozhodoval: Adam Somoláni

Polčas: (0:0)

Kým tréner Trenčína prekopal zostavu oproti sobotňajšiemu zápasu, Michal Gašparík vymenil najskôr iba Vlaska za Benoviča a na poslednú chvíľu tesne pred zápasom aj Kolesára za Griča, ktorý musel odcestovať za manželkou do pôrodnice.

Trenčín bol v prvom polčase aktívnejší a hlavne v strede poľa získaval oveľa viac lôpt. Spartakovci si príliš často pomáhali nakopávanými loptami na osamoteného Ristovskeho, ktorého pozorne strážili Križan s Ramonom. Trnavčania mali iba náznaky šancí a brankára Kukučku prakticky neohrozili, keďže aj Ristovskeho priamy kop z dobrej pozície letel nad brvno. Takáč sa na opačnej strane zapotil viac. Opäť mu viackrát pomohli spoluhráči, ktorí zblokovali viacero striel po chaose v šestnástke, no trnavský gólman vynikol v 29. min, keď reflexívne vytlačil Zubairov gólový pokus z vinkla a potom sa pekne natiahol aj za strelou El Mahdiouiho spoza šestnástky, ktorá smerovala pod brvno.

Do druhej polovice poslal tréner Trnavy Vlaska a v 50. min Ristovski prvýkrát aspoň pozdravil Kukučku. Zdalo sa, že Spartak bude v druhom polčase aktívnejší, ale v 56. min Čatakovič vystrelil na Takáča, ten vyrazil loptu pred Corryna, ktorý ju krížnou strelou poslal do siete. Trnava sa potom snažila hrať ofenzívnejšie, ale prechod dopredu bol kŕčovitý. Až do konca zápasu si Trnavčania nevypracovali šancu a najbližšie k vyrovnaniu bol nepodarený Yaov center, ktorý vytiahol z rohu bránku Kukučka. Strelu na bránku vyslal v nadstavenom čase aj Mikovič, ale len presne do miest, kde stál brankár, a tak do ďalšieho kola postúpil Trenčín.

Ohlasy po zápase

Michal Gašparík (Trnava): „Dnes to bol opäť zápas o jednom góle, lebo obe mužstvá sa už veľmi dobre poznáme, keďže hráme v krátkej dobe už tretí zápas spolu. Dnes ten gól dal Trenčín a bol šťastnejší. V závere sme chceli, bolo to na úkor systému, len sme sa to tam snažili tlačiť a odbojovať, ale klobúk dolu pred chalanmi, že odohrali oba zápasy celé, kým Trenčín to prestriedal, pritom kŕče chytali ich.“