FC Spartak Trnava: Rusov (46. Takáč) - Turňa (75. Oršula), Izuchukwu, Mitrea (65. Mesík), Krč - Tešija (70. Horvát), Horvát (46. Gamboš), Bamidele (46. Godinho) - Tavares (60. Siriboe), Sobczyk (70. Vukojevič), Vukojevič (46. Molnár).

Polčas: 1:0

Deň pred odletom na sústredenie sa spartakovci predstavili v Senci v poslednom prípravnom zápase na domácej pôde. S desiatym tímom najvyššej českej futbalovej súťaže vyhrali 2:0. V prvom polčase najskôr Tešija veľmi šikovne uvoľnil Vukojeviča, jeho strelu ešte brankár vyrazil, ale Sobczyk ju pohodlne dorazil do siete. Olomouc bol počas celého zápasu aktívnejší, ale nedarilo sa mu presadiť sa cez pozornú obranu, v ktorej kraľoval Izuchukwu. Obraz hry sa nezmenil ani po prestávke, počas ktorej obe mužstvá prestriedali svoje formácie. Trnavčania boli v defenzívne pozorní, dokázali zabojovať jeden za druhého a druhý gól pridali po rohu v závere zápasu. Krč zakrútil loptu na Gambošovu hlavu a mladý reprezentant rozhodol zápas.