FC Spartak Trnava - ženy A:

Nemochovská – Voščinárová, Čambalová, Šulíková (C), Vulganová, Pivarčiová, Tóthová, Bajerová, Cedulová (73. Poláková), Tonkovičová, Konečná (83. Luptáková)

FC Union Nové Zámky ženy:

Hatyina - Deszátová, Trnková, Matysová (C), M. Horňáková, Vraukóová, Pálová, Babínová, Takáčová (67. Andrušková), Mikulcová, Vadkertiová (84. Kovančíková)

Góly: 79. Pivarčiová - 30. Matysová, 86. M. Horňáková ŽK: Andrušková

Polčas: 0:1

Z nežnejšieho pohlavia hral iba ženský tím, pretože dievčatá do 17 rokov sú na reprezentačnom zraze. Súčasťou boja o ME2022 sú aj Trnavčanky Martišková so Žigovou a tréner Janoško. V šesťbodovom zápase ťahali naše futbalistky za kratší koniec. Trnavské ženy vyrovnali nepriaznivý stav až v 79. minúte zásluhou Pivarčiovej. Keď už sa pomaly chýlilo k záverečnému hvizdu, hosťujúce hráčky pridali druhý gól a získali tak všetky body.

Ohlasy po zápase

Marián Kováčik: „Prvý polčas nebol z našej strany vôbec dobrý. Mali sme pomalé tempo, zlý prvý dotyk, nevedeli sme sa presadiť a nedostávali sme sa ani do zakončenia. Naopak, súper z ojedinelého rohu skóroval a išiel do vedenia. Cez polčas sme si s dievčatami v kabíne rozobrali niektoré veci a druhý polčas bol z našej strany veľmi dobrý. Zaslúžene sme aj vyrovnali, ale druhý gól sa nám nepodarilo vsietiť. Chýbal nám väčší pokoj vo finálnych prihrávkach, a tak sme sa dostávali málo do zakončenia. Naopak, súper pred koncom skóroval a opäť zo štandardnej situácie. Nám sa už nepodarilo vyrovnať aj napriek veľkej snahe dievčat. Úprimne by sme si za prvý polčas víťazstvo nezaslúžili, ale dnes prehral lepší tím.“