FC Spartak Trnava - ženy A:

Nemochovská – Čambalová, Šulíková (C), Vulganová, Voščinárová (29. Belicová), Pivarčiová (72. Obuchová), Žigová, Tóthová, Tonkovičová, Trajlínková (72. Luptáková), Cedulová (14. Martišková)

ŠK Slovan Bratislava ženy:

Geletová - Čeriová (C), Botková, Bytčánková, Mrocková (46. Surová), Švecová, Hanková, Tejová (61. Ščasnárová), Tipulová (69. Cepková), Hrdličková (61. Antalová), Škerdová (46. Semanová)

Góly: 55. Martišková - 2. Čeriová, 15. a 45. Tipulová, 22., 28., 44. a 59. Švecová, 59. a 63. Bytčáková

Polčas: 0:6

Trnavské ženy hostili cez víkend bratislavský Slovan. Belasé futbalistky nedali tým našim najmenšiu šancu a ukázali svoju obrovskú kvalitu zaslúženým vysokým víťazstvom. Trnavčanky si budú môcť napraviť chuť už v stredu, kedy odohrajú na pôde Zlatých Moraviec prvé kolo pohára.

Ohlasy po zápase

Cyril Janoško: „Nastúpili sme proti najlepšiemu družstvu súťaže, čo bolo vidieť počas celého zápasu. Slovan má veľmi vysokú kvalitu na každej pozícii a zaslúžene vyhral. My sme vzhľadom na súpera zmenili systém hry a boli sme viac v defenzívnom postavení. Snažili sme sa byť v čo najväčšom počte v strede ihriska a prinútiť súpera hrať do strán, následne po zisku lopty ísť do rýchleho útoku. Bolo to veľmi náročné po kondičnej a mentálne stránke neustále sa presúvať, brániť priestor a ešte z toho ísť do rýchleho útoku. Dnes som najviac sklamaný z defenzívnych štandardných situácií, po ktorých padlo viacero gólov.“