FC Spartak Trnava - ženy A:

Králiková – Voščinárová (62. Poláková), Pivarčiová, Čoknayová, Belicová, Tóthová, Tonkovičová, Cedulová, Konečná, Martišková, Bederková (62. Táčovská)

FC Petržalka ženy:

El - Dahaibová - Petöcz, Petríková, Vojteková, Zušťáková (85. Szabova), Pavlíková, Badžgoňová (67. Balážiková), Absolonová, Kujovičová (89. Cigánková), Manová, Tomašovičová (74. Vojkovičová)

Góly: 51. Pavlíková ŽK: Konečná – Kujovičová, Manová

Polčas: 0:0

Po výhre s Trenčínom a týždennom sústredení v Prahe absolvovali naše ženy ďalší ligový zápas. Tentokrát na domácej pôde nestačili na Petržalku, ktorej podľahli gólom z 51. minúty najtesnejším rozdielom.

Ohlasy po zápase

Cyril Janoško: „Prvý domáci zápas v tejto sezóne nám nevyšiel. Naša hra nebola tak dobrá ako proti Trenčínu. Zápas bol veľmi o osobných súbojoch a nepresnostiach z oboch strán. Hra sa často kúskovala a dievčatá sa nevedeli dostať do pohody a vytvoriť si šance na dosiahnutie gólu. Naša hra sa zlepšila až v druhom polčase po inkasovanom góle. Snažili sme sa presadiť cez krajný priestor s následnou finálnou prihrávkou, ale ani to neprinieslo vytúžený gól. Napriek všetkému dievčatá zápas odmakali a musím ich povzbudiť, aby ďalej pracovali na tréningu a v nasledujúcom zápase cez víkend odohrali lepší duel.“