FC Spartak Trnava U16:

Smieško – Šadibol (56. Bartoš), Duchovič, Čavojský, Karhan, Molnár, Basár (49. Adamkovič), Trello, Vyskoč (71. Prikryl), Špačinský, Ostrovský (71. Paulen)

MŠK Žilina U16:

Hostačný - Bukovčan, Filo (C), Pavlík, Staník, Chlepko, Hriňa, Dolník (41. Horvát), Kubala, Šlosár, Adamica (74. Chebeň)

Góly: 10. Špačinský, 55. Ostrovský - 8. Kubala, 80. Pavlík

Polčas: 1:1

Na plný bodový zisk siahala v dohrávke aj šestnástka. Hostia im však snahu zmarili gólom v posledných sekundách zápasu, ktorý znamenal uzatvorenie skóre na konečných 2:2.

Ohlasy po zápase

Adam Chorvath: „Pre nás to bol dnes fyzicky veľmi náročný zápas, nakoľko sme v príprave kvôli covidu odohrali iba dva zápasy. Chalani predviedli veľmi dobrý bojovný výkon. V úvode sme pôsobili veľmi nervózne, následkom čoho sme aj dostali prvý gól. Podarilo sa nám však veľmi rýchlo vyrovnať a naša hra sa postupne zlepšila. V prvom polčase sme si vytvorili ešte niekoľko príležitostí, ktoré sme nepremenili. V druhom polčase síce súper držal opticky viac loptu, nebol však nebezpečný a naopak, nám sa podarilo streliť druhý gól. Veľmi nás mrzí záver zápasu, kedy súper vyrovnal z poslednej akcie v nadstavenom čase.“