FC Spartak Trnava U16:

Hollósy – Ostrovský (56. Šadibol), Turoň, Bartoš, Karhan (79. Čavojský), Molnár, Trello (79. Prikryl), Vyskoč (C), Špačinský, Hesko (64. Divéky), Adamkovič (79. Nagy)

ŠK Slovan Bratislava U16:

Spišák - Held, Murár (70. Husarčík), Jurišta (C), Spišiak, Denko (78. Kozyk), Melič, Dugovič (70. Ruža), Arnold, Gašpar (55. Tománek), Rusnák (55. Slovák)

Góly: 67. Murár ŽK: Vyskoč - Meliš

Polčas: 0:0

V zápase kategórie U16 padol len jeden gól. Bohužiaľ, postarali sa oň v 67. minúte hostia, ktorí tak získali všetky body. Šestnástka je na tom o niečo lepšie ako ich staršia dvojička, keď je po šiestich kolách na štvrtom mieste.

Ohlasy po zápase

Adam Chorvath: „V prvom polčase sme z hľadiska útočnej fázy mali dobré veci, ktoré sme nedotiahli do konca. Finálne prihrávky neboli presné a zakončenia boli nedôrazné. Z hľadiska obrannej fázy hráči neplnili úlohy, ktoré mali v pressingu, tým pádom sme súperovi umožňovali jednoduchý prechod do útočnej zóny. Do druhého polčasu sme vstúpili oveľa aktívnejšie a dôraznejšie. Boli sme lepším tímom, vypracovali sme si množstvo streleckých pokusov. Súper strelil gól z protiútoku, my sme gólové príležitosti nevyužili. Ak sa na zápas pozrieme z hľadiska herného prejavu a nie výsledku, tak najmä druhý polčas bol z našej strany taký, aký si predstavujeme. Mrzí nás zlá efektivita zakončenia.“