FC Spartak Trnava U16:

Lopašovský - Čavojský (57. Šadibol), Bartoš, Kalman, Karhan, Paulen, Trello (72. Prikryl), Vyskoč, Beňo (72. Basár), Hesko (63. Divéky), Špačinský (57. Ostrovský)

MFK Zemplín Michalovce U16:

Dorčák - Bednár, Borynský (54. Kornúc), Švanda, Lešo, Oráč, Michalčík, (49. Zvalčák) Goga, Dzurjo (54. Sojka), Skalka (72. Koba), Pado (72. Pado)

Góly: 74. Vyskoč ŽK: Oráč

Polčas: 0:0

Dlho to vyzeralo, že gól nepadne ani v druhom zápase mladších dorastencov. Proti bol však štvrťhodinu pred koncom Eliáš Vyskoč, ktorý zariadil jediným presným zásahom pre svoj tím tri body.

Ohlasy po zápase

Adam Chorvath: „Priebeh prvého polčasu nebol úplne podľa našich predstáv. Robili sme veľa individuálnych technických chýb a v obrannej fáze sme neboli dostatočne kompaktní. Napriek tomu sa nám podarilo vytvoriť si niekoľko situácií, ktoré sme však vo finálnej fáze nedotiahli do konca. V druhom polčase a najmä v závere sme postupne zvyšovali tlak, chalani ukázali veľké chcenie strhnúť zápas na našu stranu, čo sa nám nakoniec aj podarilo. Celkovo to bol náročný a bojovný zápas proti kvalitnému súperovi. Gól zo záveru a emócie po ňom nám určite pomôžu v ďalšom priebehu sezóny.“