2:0

Aktuality

Ristovski opäť v základe

8. 9.

Milan Ristovski sa dnes opäť predstavil v základnej zostave Severného Macedónska v kvalifikačnom zápase proti Rumunsku, keď odohral v bezgólovej remíze 64 minút.

Kóša znova 90 minút

7. 9.

Sebastián Kóša odohral ďalších 90 minút za reprezentáciu do 21 rokov. Tento krát sokolíci prehrali po penalte so Severným Írskom.

Ristovski v základe

5. 9.

Milan Ristovski odohral osemdesiat minút v remízovom zápase Severného Macedónska s Islandom (2:2).

Kóša odohral celý zápas za U21

4. 9.

Trnavský stopér Sebastian Kóša absolvoval celý kvalifikačný zápas slovenskej dvadsaťjednotky. Slováci vstúpili do kvalifikácie úspešne, keď litovských rovesníkov zdolali 3:1.

Ristovski nastúpil proti Armén

3. 9.

Milan Ristovski zasiahol do kvalifikačného zápasu svojho Severného Macedónska proti Arménsku. Zápas sa skončil bezgólovou remízou, keď prekvapivý líder skupiny z Arménska prišiel o prvé body.

Odveta s FC Mosta o 20:45

22. 6.

Odvetný zápas prvého predkola EKL s FC Mosta sa v uskutoční na Štadióne Antona Malatinského vo štvrtok 15. júla od 20:45. Naživo ho bude vysielať RTVS.

Ristovski v premiére skóroval

4. 6.

Milan Ristovski si dnes pripísal prvý reprezentačný štart za svoju domovinu. Severné Macedónsko dnes zdolalo v príprave na EURO Kazachstan 4:0. Ristovski nastupil v druhom polčase a zvyšoval na 3:0.

Kóša do dvadsaťjednotky

26. 5.

Sedemnásťročný Sebastián Kóša bol nominovaný na najbližšie dva zápasy slovenskej dvadsaťjednotky. Medzi náhradníkmi je aj Stanislav Olejník.

Sezóna skončila

23. 5.

FC Spartak Trnava v sezóne 2020/2021 obsadil 3. miesto, ktoré mu zaručuje zápasy v predkolách Európskej konferenčnej ligy. Žreb je na programe 15. júna a prvý zápas je naplánovaný na 8. júla 2021.

Milan Ristovski na EURO

20. 5.

Útočník Milan Ristovski nenastúpi v poslednom ligovom zápase na pôde Dunajskej Stredy. Od MIchala Gašparíka dostal voľno, nakoľko sa Milan prebojoval do nominácie Severného Macedónska na nadchádzajúce majstrovstvá Európy.