EN
4. kolo, Zimná príprava 2020
nedeľa 26. 1. 2020
FC Spartak Trnava
Olimpic Donetsk
15:30
3. kolo, Zimná príprava 2020
streda 22. 1. 2020
FC Spartak Trnava
FC Botosani
2:1

Aktuality

Zimná príprava

10. 1.

Program prípravy:

Sobota 11.1. 12:00 FC Spartak Trnava - FC Fastav Zlín 1:1 (0:1)

Sobota 18.1. 12:00 FC Spartak Trnava - SK Sigma Olomouc

Sobota 18.1. 14:00 FC Spartak Trnava - SK Sigma Olomouc

(v druhom zápase širšie kádre tímov)

Sústredenie v Turecku:

Streda 22.1. FC Spartak Trnava - FC Botosani

Nedeľa 26.1. FC Spartak Trnava - Olimpik Doneck

Sobota 1.2. FC Spartak Trnava - FC Sochi

(časy zápasov upresníme)

19. kolo Fortuna ligy

9. 12.

Prvý jarný zápas nás čaká derby! Predbežný dátum duelu proti Slovanu Bratislava je 16. februára o 15:00.

tabuľka Fortuna ligy

#TímZSkóreB
1. ŠK Slovan Bratislava 18 42:11 45
2. MŠK Žilina 18 29:15 35
3. FC DAC 1904 Dunajská Streda 18 29:22 35
4. MFK Ružomberok 18 22:23 25
5. MFK Zemplín Michalovce 18 24:23 23
6. FC Spartak Trnava 18 22:23 23
7. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 18 18:20 23
8. AS Trenčín 18 29:29 21
9. FK Senica 18 22:30 19
10. ŠKF Sereď 18 17:26 18
11. FC Nitra 18 14:29 15
12. FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 18 19:36 14

#TímZSkóreB
1. ŠK Slovan Bratislava 9 23:2 25
2. MŠK Žilina 9 19:7 20
3. FC DAC 1904 Dunajská Streda 9 18:7 20
4. FC Spartak Trnava 9 13:8 16
5. MFK Zemplín Michalovce 9 15:9 14
6. AS Trenčín 9 15:14 12
7. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 9 8:8 12
8. ŠKF Sereď 9 11:14 12
9. FK Senica 9 12:13 10
10. MFK Ružomberok 9 9:11 8
11. FC Nitra 9 8:14 8
12. FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 9 9:20 6

#TímZSkóreB
1. ŠK Slovan Bratislava 9 19:9 20
2. MFK Ružomberok 9 13:12 17
3. MŠK Žilina 9 10:8 15
4. FC DAC 1904 Dunajská Streda 9 11:15 15
5. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 9 10:12 11
6. AS Trenčín 9 14:15 9
7. MFK Zemplín Michalovce 9 9:14 9
8. FK Senica 9 10:17 9
9. FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 9 10:16 8
10. FC Spartak Trnava 9 9:15 7
11. FC Nitra 9 6:15 7
12. ŠKF Sereď 9 6:12 6

19. 1.

nedeľa

20. 1.

pondelok

21. 1.

utorok

23. 1.

štvrtok

24. 1.

piatok

25. 1.

sobota

27. 1.

pondelok

28. 1.

utorok

29. 1.

streda

30. 1.

štvrtok

31. 1.

piatok

Hráči A-tímu