EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
Liptovský Mikuláš nie je real , to je pravda.
Ale presne takýmto namysleným a povýšeneckym prístupom k zápasu vyhrávajú outsideri nad favoritmi. Snáď naši takú chybu nespravia.
Ja len pozorne sledujem všetky zápasy a treba zobrať do úvahy, že LM je v Poprade veľmi silny.Máš pravdu doma je LM virtuálne top 3 ligy ak nás nedajboh porazí Smajlík Lenže my sme sa znovu poučili z chýb proti SE a ideme potvrdiť štatistiku že tím čo hrá 2 zápasy doma po sebe až v 76% prípadoch nevyhrá obidva.


31.10.2021, 12:52
Doteho bodaj by si mal pravdu.


Skoro to vyšlo, len zasa rozhodca by musel uznať Kadákov gól...


31.10.2021, 10:43
Neska vyblednuty akym podvodom vyhraju nas skontumovali liptovsky mikulas cervena karta.


Dnes nevyhrajú...


31.10.2021, 09:32
Mali im dat 5:0 a nie branit.


Ja som sklamany že za stavu 2-0 ideme brániť vysledok,doma sa stiahneme postavime 4.defenzívnych náhradníkov /jani mal isť tiež dole/,ale ani 1. nebolo vidiet že by sa chcel dostať do základu./asi maju dobry plat ako náhradníci/ a ten mur sa rozletel ako v 3.triede v okrese


30.10.2021, 21:28
Výsledok je v poriadku. Názor na zápas je z pohľadu fanúšika rozdielny a nemusí sa zhodovať z názorom ostatných. Môj názor je taký, že Vlasko, vekovo i medzinárodne ostrieľaný je jeden z najslabších súčasných hráčov . Podľa mňa zo súčasného kádra a podľa predvádzanej hry najlepšími sú Cabral, Bamidele, Savvidis, Škrteľ. Každý súdny fanúšik musí uznať, že výkonom stagnujeme , a ideme skôr dole ako hore. toľko prihrávok do zadu a medzi obrancami, dovoľuje súperovi zorganizovať obranné postavenie a nám veľmi sťažiť zakončenie. Verím, že tréneri pozerajú záznamy zo zápasov a prispôsobia taktiku súčasnému kádru, ktorý tento rok ,podľa mňa máme veľmi kvalitný, len tu kvalitu treba z neho dostať aj v zápase a striedať rozumne a nie podľa mena, ale skvalitnenia hry na trávniku.


Po Žiline , Trenčíne dnes Liptovský Mikuláš porazil aj DS.
No nebudeme to mat v nedeľu ľahké.
Mladé , behave, kondične dobre pripravené mužstvo. Vykon z posledných zápasov nám nebude stačiť.
Poprad je čierny , budú môcť byt v nedeľu diváci ?...ano, ze su potomkovia z kraja svojho rodaka Janosika prezentuju perfektne, okrem spominanych 3 winerov s favoritmi ziskali uz len 4 body vo zvysnych 10 zapasoch.


30.10.2021, 20:22
Bude to bez divákov, keď sú čierny. Nato sme my zvyknutí hrať bez divákov. Liptovský Mikuláš nie je Real Madrid, aby sme sa ich báli.


29.10.2021, 21:07
Vlasko hral neska celkom dobre ale ten faul zbytocny.


29.10.2021, 19:15
Áno tým faulom si to pokazil. Po všetkých okolnostiach dôležité je víťazstvo za 3 body. Toto nie je krasokorčuľovanie - tu sa nehrá na umelecký dojem.


29.10.2021, 19:18
Ja som rád za víťazstvo, to bolo dnes najdôležitejšie, teraz majú viac ako týždeň na oddych, regeneráciu a prípravu na zápas v Poprade, hráme až v nedeľu.


Pasadena- krásny príklad keď sa nemá hodnotiť zápas s krvavými očami.
Klidek, jedno , dve piva na ukľudnenie a zápas budeme hodnotiť zajtra.
Za mna som vďačný za víťazstvo vzhladom na to, čo sa okolo mužstva v poslednom obdobi deje-
zranenia ,úzky káder,pokles formy , kontumacia, pokuty a zatvoreny stadion.
Z toho množstva sanci sme mali dať gól, dva navyše a všetko by vyzeralo inak.
Treba ísť mužstvo podporiť do Popradu, tam to vonkoncom nebude ľahký zápas.Takto hrá správny kapitán. Keď už to v komornej atmosfére zaspáva treba dať tomu impulz a oživiť to !


29.10.2021, 18:54
Faulovať pred vlastnou šestnástkou, to on vie. Už to bolo vo viacerých zápasoch. Aby sme sa nenudili a báli o výsledok. Už to tu niekto písal, on by mal hrať tak do 60-70 minúty a potom striedať.


Vedel by niekto rozumne vysvetliť prečo je kapitánom Vlasko ?


29.10.2021, 19:11
Pretože má trvalý pobyt v Trnave.


kamoš ... ahaá, takže to z neho robí toho " Trnavčana " či odchovanca čo hovorí tréner. Ja som myslel, že "Trnavčan" je hlavne ten čo sa tu narodí . Nevedel som, že sa stači prihlásiť na trvalý pobyt ...


Pasadena Gašparík Mišo povedal jasne kapitánom bude ten, kto je odchovanec trnavského Spartaka alebo je spätý s mestom.


bežec ... no veď práve tomu nerozumiem. Vlasko sa totiž narodil v Bojniciach. S futbalom začínal v roku 2007 v Dubnici. Potom bol zase v Liberci, Dubnici, Časlav, Senica, Liberec, Liberc B a až v roku 2012 sa objavil v Trnave. Takže odchovanec Spartaka isto nebude. Rodák z TT taktiež nie je a spätý s TT to je hádam každý futbalista kto tu hrá. Takže ... ? Hm ...🤪


30.10.2021, 14:13
Ak ti to pomôže trochu pochopiť, Trnava mu prirástla k srdcu tak, že sa rozhodol žiť aj s rodinou natrvalo v TT..
Asi preto teda Mišove rozhodnutie dať mu céčko...možno..🤔😉


Škrteľ ako kapitán by bol podľa mňa pre Spartak tá najlepšia voľba. Aj jemu prirástol Spartak k srdcu a preto sem prišiel hrať . Je určite väčšia osobnosť a pritodzená vodcovská autorita. Ale nechajme to tak . To je len môj názor. Nechcem sa tu s nikým hádať. Len som chcel poukazať na to že Gašparikové podmienky na výber kapitána a jeho samotný výber sa v reale kapanek minuli ....


< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk