EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >
Vyborne Spartak podla potreby, len sme mohli hrat na 2. utočnikov lebo záložnici si tam zavadzaju,chyba mi tam Miky na lavej obrane.


Vyborne Spartak podla potreby, len sme mohli hrat na 2. utočnikov lebo záložnici si tam zavadzaju,chyba mi tam Miky na lavej obrane.


07.11.2021, 19:43
Super chlapci


Paráda
Škoda toho tesného Boatengovho ofsajdu, bol by to gol ako z učebnice futbalu.
Víťazstvo úplne zaslúžene , okrem jednej, dvoch polosanci sme ich do ničoho nepustili.
Je obrovská škoda že pri takýchto zápasoch nemozeme byť v hľadisku.
Tak snáď v Zlatých Moravciach.


Myslel som, ze penaltu kopne Škrtel, zaslužil by si dať gól (napokon on ju vybojoval)… Dal by svoj prvý gól za Spartak


Krásne gesto od pána Ďurča z Bánoviec - verím, že aj ultras dokážu, že maju gule a prispejú aspoň po stovke. Ja si už teraz odkladám z dôchodku - Spartačik DOTEHO !...


Myslím, že na tú situáciu aká je na Slovensku máme dobrý mančaft a aj trénera. Manažment robí všetko čo sa dá pre futbal v Trnave, tak už by mali len niektorí " fanúšikovia" dostať rozum a ťahať za jeden povraz - inak sa futbal v Trnave nikam nepohne...


DOTEHO, súhlas, dobrá konštelácia v túto sezónu. Len fans to nejako nepochopili. Ani taký veľký impulz, ako Škrteľ, ich viac nepritiahne, tých 3700 na jeho prvý štart v našom drese bola bieda. No a potom to zničujúce derby... Obdivujem trénera a hráčov, že to zvládli a šlapú dobre aj ďalej. A kto to nezvládol po derby, sú ultras a bezpečák, zbabelci.


Klobúk dole pred Maťom a celým realizačným tímom - konečne sa začalo blýskať na lepšie časy a sami sme si zbytočne skomplikovali situáciu. Dúfam, že sa všetci poučia a ultras konečne dostanú rozum.... Spartačik DOTEHO !!!...


3-5-2 môže fungovať. Učil nás to aj Valér Švec, vyhrávali sme.

Akurát že dať na kraje útočníkov Delle a Cabral bola veľká odvaha Gašparíka. Klobúk dolu. Ale nefungovalo to. Dvaja centrálni útočníci odrezaní, krídla ktoré sa dajú pasom vyhodiť do behu sú zabité bránením hlavne Bamidele. Na Cabrala do behu sme napravo prvý raz otočili po štvrťhodine hry.

Boli tam aj dobré úseky, terén bol špička. Najlepší od čias pána Katuninca. Nizúčko pokosený a podsiaknuty. Až sme chceli hrať Real Madrid. Prudké prihrávky až Grič nemohol spracovať od Kôšu na 35 metrov. Nabrala na klzkom teréne a nízkej tráve rýchlosť.

V strede tiež to isté: pár super prihrávok na krátko po zemi potom sa zbláznili a chceli hrať Barcelonu a 4. spoluhráč už to nepochopil a stratil. Boli tam fajn momenty, Boateng vedel otočiť hru, Ristovski podržať, Bukatu som prechválil lebo na jeho štandart dosť pokazil.

Namiesto vymýšľania či hrať vzadu na štyroch alebo troch obrancov. treba sa vrátiť k princípom hry. zbytočne nestrácať. sú náznaky že vieme podržať aj pod tlakom. je to stále bojácne. a keď už ideme kolektívne brániť, tak nie pasívne - že nekrytý súper centruje, kombinuje pred vápnom že ho musí Vlasko faulovať a podobne. Stiahnite sa hlboko aby ste si vydýchli - ale tam tiež treba pracovať. Takáč je Boh ale ani on nechytí všetko.


01.11.2021, 23:31
Smajlík klobúk dole, parádne zhodnotenie. So šarmom a noblesou Smajlík


01.11.2021, 14:49
Neviem či aj Vám, ale mne tu trochu chýba stav zranených, ako to s nimi vlastne je, kedy sa budú môcť zapojiť do tréningového procesu, resp. či ich pred zimnou prestávkou uvidíme na ihrisku. Zranenia patria k futbalu, teraz je ich trochu viac, hráči chýbajú a boli by potrební v ďalších zápasoch. Na TH je rozhovor s Koštrnom, ten sa možno objaví v ďalších zápasoch. Aspoň jedna pozitívna správa.


Vďaka za toho Koštrnu. Prečítam, čakal som že Janko Král bude mať o niečo podrobnejšie info aj o statných marádoch.

Vieme že Dobo a Miki sú dlhodobí plus ich návrat bude ťažší ako po natiahnutom svale. Procházka nevieme čo je s chlapcom, inak je to komplet.

Snáď sa Kristián a Roman na záver jesene vrátia občerstviť tím aspoň z lavičky. Mikovič a Rusov naplno od jari a to je káder jak lusk. Ešte v zime niekoho dokúpime neboj sa.01.11.2021, 23:02
Počítam, že odíde Trajkovski, má zmluvu len do konca roka. Takže bude treba ľavého obrancu, Miki je momentálne out, Twardzik tam zaskakoval, tiež bude ešte viac zápasov mimo (hovorili 5-6 týždňov). Pravého obrancu by mohol hrať Kristián Mihálek (v Petržalke hraje a bol aj v repre U21). Ďalších asi ani netreba, máme slušný káder, zdvojené posty. Len aby sa už nikto nezranil, hlavne v obrane. Tvoje komentáre sú ok.


01.11.2021, 15:30
Zatiaľ to na výsledkoch nie je poznať, že hráči chýbajú. Na druhej strane teraz majú šancu ukázať sa ďalší. Káder máme stále široký, aj keď je pravda tá konkurencia v obrane je teraz slabšia.


Vlado62, TT1953, nevymýšľajte hovadiny. Na také excesy doplatí vždy v prvom rade mužstvo a potom my, fanúšikovia.


31.10.2021, 23:32
Dobrý večer páni, ako sme si dnes mohli všimnúť na zápase v Trenčíne SFZ aj ÚLK je banda diletantov. Dostal som bláznivý nápad. Čo tak vypredať sektor hostí v zápasoch s RK a MI. Myslím si, že ich fanúšikovia sa do Trnavy až tak nepohrnú a tie miesta môžu byť naše. Prečo by fanúšikovia RK a MI nemohli povzbudiť Spartak? Čo poviete? Len potom nerobiť hlúposti!


01.11.2021, 09:38
Zákaz bez divákov sa týka na trnavskom štadióne celoplošne. Aj sektoru hostí.


01.11.2021, 15:52
Pardon páni, zabudol som, že sa zákaz vzťahuje celoplošne.


Tak bolo toho málo,to si dostal ozaj dobrý nápad....🙈


Ako je možne že tie belase svine mali fanušikov v Trenčine a hrači im dakovali za darované goli,hanba SFZ ,dáme im to pocitiť pri reprezentacii Smajlík


< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk