EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pipeston" |  vypnout filtr
< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
Spomínate tu fanúšikovskú éru za Peczeho éry.
Ale pozrite si priemerne návštevy od roku 1976-1993.
V Trnave to tak bolo vždy. Keď sa hra pekný futbal, tak ľudia prídu.
Predstavte si, že by sme každý rok hrali pekný futbal a k tomu o titul.
Snáď aj 5-6 tisíc by chodilo.
A to by bolo na súčasne slovenské pomery parádne číslo.
15000 priemerne návštevy na Slovensku už nikdy a nikde nebudú


02.08.2021, 19:33
ani si to lepšie zhrnút nemohol-to isté tvrdím ja-aký futbal,také návštevy--ale v jednom by som Ti oponoval--ak by sa dlhodobo hral futbal aspon ako za Peczeho prvej éry-ale s lepším koncom ako v rimavskej,tak tu tie priemerné 15 000-vé návštevy zasa máme!


02.08.2021, 19:50
Momentálne v tejto dobe určite nie 15 000 návštevy aj keby sa hral futbal ako za Pezceho éry. Dôvody: pandemické opatrenia, pohodlnosť ľudí - veľa našich zápasov si radšej pozrú v televízii, alebo na internete ako na štadióne, drahé vstupné. Pre veľa ľudí je 12 eur za najlacnejší lístok na futbal dosť peňazí. Keby sa hral u nás futbal tak za Peczeho v dnešnej dobe by viac ako 5-6000 ľudí určite na náš štadión neprišlo. Skrátka je iná doba, ako bola vtedy.


02.08.2021, 21:06
kamos--ale isteže je iná doba-hlavne tá pandemická--ale keby tu bol majitel trnavák,ktorý by určite chcel pre klub len a len to najlepšie,tak by nedal určite stupné 12 eur,lebo by bol sám proti sebe,keby tak urobil--dotiahol by trénera a hráčov hodných mena fcst a potom by sme sa bavili trebárs aj o návšteve,ktorú sme už spomínali--ja verím,že tá doba ešte príde...


02.08.2021, 21:05
To na Spartak stojí lístok 12,- €? Neuveriteľné!!! Bože, ako dobre som urobil, že som si kúpil permanentku!


Macabi malo pozorovateľa v Senici .Ten musel byt riadne zmätený 😀
Čo mohol zistiť? Že Trnava nevie hrať do plných a je zraniteľná pri rýchlych protiutokoch ?


Pipeston ... Zistil že na svete sú o veľa krajšie miesta ako Senica a že čas sa dá stráviť oveľa rozumnejšie ako vysedávaním na zápasoch Trnavy ...


Na naše ospravedlnenie sú len tieto 3 veci:
1. Mali sme kopať penaltu za faul na Vlaska.
2.Ich penalta bola minimálne divná. Ak by nebola tak neviem z čoho chceli dať v 2.polcase gól keď ani neboli v našej šestnástke.
3.Cely druhý polčas hrali 10- ti vo vlastnej šestnástke. To majú problem dať gól aj lepšie mužstva.
Tým ale výpočet konči. Tak slabá Senica ešte nebola. Všetky mužstva ktoré majú ambíciu hrať v 1. šestke tam vyhrajú.
Twardzik ,Dembele,Cabral len tieň hráčov z jara. Cabral aj s pár kilami navyše. Každý má právo na slabšiu formu ale to im nebráni o to viacej bojovať. Zbytočne sa dostávame pod tlak, tá pohoda nám bude chýbať v súbojoch s lepšími mužstvami. Odporúčam si všimnúť prístup hráčov pri rozcvičke pred zápasom. Všimnite si ako tie cviky robí Moravec a ako hráči. Ak takto prebiehajú aj tréningy tak nečudo že chýba kondícia. Hodne upadla disciplína.
Teraz sa ukáže, aký je Gašparík tréner.
Ak sa z tejto prehry dokážeme poučiť a v dalších zápasoch sa vrátiť k rovnakému prístupu k zápasom ako na jar, tak to bola nakoniec dobrá prehra. Ešte bude veľa zápasov kde sa tento bodový výpadok bude dať nahradiť. Hlavne neprepadnut panike.


01.08.2021, 23:14
Súhlasím s cabralom je vypojeny z hry, nema za sebou kostrnu ale chyba nam desina( ofenzívny záložník) tam predsa nemoze hrat gric ktory nema prihrávku . A este pošleme aj kolesara prec a niet tam koho dat Jano je mimo


Macabi je pravidelný účastník európskych pohárov.Má skúsenejšie mužstvo a určite je favorit. Ale aj so Sepsi sme boli outsajder. Takáto pozícia nám vyhovuje.
Zajtra je podstatne sa zúčastniť .Vďaka chlapcom za skvelý zážitok. A ešte poprosiť aby zabojovali aj proti Macabi a dali nám fanúšikom šancu byt na štadióne v ďalšom kole.


Verim ,že klub sa ešte odvolá a požiada o zmiernenie trestu. UEFA určite zoberie do úvahy že to bolo len pár hlupákov a šlo o jednorazové zlyhanie jednotlivcov.
Nič, čo by znelo celým štadiónom a počas celého zápasu.


29.07.2021, 11:57
Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto je ostuda nás všetkých. Čo si ja pamätám tak to je tretíkrát po sebe v priebehu posledných piatich rokov v pohárovej Európe. A pri takejto návšteve 1000 ľudí dostať takýto trest ? Toto je fakt choré. Hráme sa na najlepších fanúšikov na Slovensku a popritom si robíme takúto hanbu. Niečo je tu celé choré.


Kamoš .... skús mi to prosím vysvetliť ako je to ostuda nás všetkých ? Fakt ma to zaujíma ...
Ďakujem vopred .


Nuž čo je na tom nepochopiteľné.Keď v médiach napíšu že Spartak dostal pokutu za rasizmus,nikto nerieši Jana,alebo Fera ale fanúšikov Spartaka.A to sme všetci.


Prosím ?? Vie niekto za čo ?
Veď nás tam bolo tisíc.


28.07.2021, 21:43
Z východnej tribúny pokrik: “Cigáni, cigáni !”.


28.07.2021, 20:52
Ake prosim. V tom momente som povedal okolosediacim kludnym hlasom, ze fajne.. trest a pokuta. Pochopili... Skandovalo sa uplne zbytocne, ja fakt nechapem, akeho inteligenta toto vobec moze napadnut dat rozkricavat a potom sa samozrejme ostatni pridaju. Co uz, asi sa nikdy nepoucime. Absolutne zasluzena, ale uplne zbytocna pokuta, lebo sa jeden neovladol.


To s ním klub nevie spraviť poriadok?


Vlani sme mali z permanentiek guľové.Teraz sme mohli mať aspoň niečo,ale príde zopár blbov a je to zasa pasé.


28.07.2021, 21:19
Páni zbytočne sa na tým pozastavaujete. Slovenský národ je jednoducho sprostý. Takáto partia K....V !!! To jednoducho dokazuje. Teraz sú spokojní !!! Dokázali svetu, že sú fakt Ko...i!!! Vivat tupé SLOVENSKO!


28.07.2021, 22:46
Tt 1953- súhlasím sme sprosti národ blbci sa nájdu všade avšak my sme extrem


tt53 a palok ... to ako sa vy dvaja cítite samozrejme rešpektujem, ale poprosím nepaušalizujte zbytočne ...


29.07.2021, 08:43
Pasadena, k tomu len toľko napíš čo je na Slovensku dobré.


tt1953 .... toto nie je politická diskusia aby sme tu rozvádzali podobné úvahy a témy . Navyše mám prirodzenú úctu a rešpekt k starším luďom a preto sa nebudem s tebou hádať kedže uznávam právo každého jednotlivca na vlastný názor a presvedčenie. Podla čísiel v nicku predpokladám, že si starši aj keď ja sám mám už cez 50. Tak asi tolko ...


29.07.2021, 12:30
Pasadena súhlasím, ale ja som nepísal o politike tá sem nepatrí.


28.07.2021, 21:24
a ved hej. Len skoda toho, lebo inak som za cely zapas nepostrehol nic na zapis/pokutu, iba ten jeden pokrik. A to sme nevyhravali, takze emocie ludi su proste inak nastavene ked sa nedari.


Smernica skutočne hovorí,že vstup na štadion majú len domáci.
Ale ako sa spieva v pesničke"Na hotelu v Olomouci", aby som videl moj Spartak tak :
Ale kdo jsem? Zkuste hádat
No, to sotva uhodnete
Budu totiž vším, čím chcete !
Seničania budú radi za každý predaný lístok.
Samozrejme neutrálne oblečení,že sme z Trnavy spoznajú až pri oslavách golov,ktoré dáme Senici.


Vyhrali sme ,prvý krát s Pohronim, čo je pri súčasnej forme mužstva pozitivne. Hráči okrem súpera museli bojovať aj s rozhodcom. Vid penalta alebo zbúranie Cabrala Zahumenskym. A ešte kopali faul. 😠
Včera prehrali autor článku Zmena podmienok pri organizovaní ……nech bol autorom ktokoľvek ale nemohol urobiť viacej aby odradil ľudí ísť na zápas.
A samozrejme účastníci pochodu za ……len aby zase mohli bojkotovať. Za posledné roky to bol už koľký bojkot ?
Spomeňte si na všetky tie nimi udávané príčiny , prečo bojkotujú.
V skutočnosti veľa z nich nemá 12 EUR na zápas ale oveľa viacej je lakomych aby si kúpili vstupenku.
Tak na budúce bude príčina bojkotu nevhodná konštelácia hviezd na oblohe,alebo nejaká iná prírodná katastrofa. Sak oni si už nejaký dôvod nájdu.
Iróniou sa to na tejto stránke len tak hemží.
V skutočnosti včera kontrola taká, že na zápas by sa dostal každý , kto mal 12 EUR a bol ochotný zaplatiť.Žiadny bojkot nie je vyhlásený. Nezavádzaj.


26.07.2021, 10:53
Bol to tretí zápas v priebehu 10 dní, a už v prvých dvoch mohol prísť na zápas každý, áno KAŽDÝ ! kto len trochu chcel...Aj s pivom alebo kofolou, s testom alebo bez testu, nemal by som to sem vôbec vypisovať....Ale pre niektorých aj to bolo málo, a aj tak na tretí neprišli...Neprišli by aj tak, korona, nekorona. A ani ironizujúci článok nemôže fanúška odradiť. Proste lepšie je prechlastať peniaze na lístek , s témou akí sú okolo " šecy k...ty ", a na nete sa predvádzať stupídnymi výhovorkami.
Teším sa z našeho víťazstva a potupy toho lačného inteligenta ...


26.07.2021, 10:41
Druhýkrát sme vyhrali nad Pohroním. Prvýkrát to bolo, keď sme doma prehrávali 0:2 a nakoniec sme to otočili v záverečných sekundách na 3:2.


26.07.2021, 12:01
nevíš kto dal vtedy tretí gol?nemôžem si spomenút..


nebol to Yilmaz Smajlík Smajlík ...nepodpichuj


Súhlas s Paetom. Pseudovtipne komentáre návštevu nezdvihnú. Treba energiu radsej venovať tomu, čo môžeme ovplyvniť. Niekto z funkcie vrcholového manažéra , my z pozície fanúšika.
Skutočný fanúšik príde vždy ak to bude len trochu možné. Virtuálny fanúšik bude vždy hľadať výhovorku prečo nemôže.
Dnes to bude ťažký zápas. Úprimne, nemám veľké očakávanie ohľadom výsledku. Po úspešnej jari nastalo uspokojenie a znova naštartovať mužstvo nebude ľahké.


Aký hlupák povolil prenájom stadiona Seredi ?
Zistil si,preco nepokračujú v Zlatých Moravciach ?
Zistil si,či maju uhradene faktury za prenájom ?
Zistil si ,či výška prenájmu pokryje náklady na zničený trávnik a opotrebovanie interieru a možno aj exterieru ?
Suma za prenájom takeho velkého štadiona musí byt niekolko nasobne vyššia ako maleho a stareho v ZM.
Alebo niekto zase robí truc podnik ?nie je to jedno,kolko stoji prenajom...kamarat ho prenajal kamaratovi Smajlík nikto si nemusi nic zistovat...POOR+JARABEK jedna ruka


23.07.2021, 12:23
Presne tak a budu to mat ako sponzorské Smajlík novy sponzor skf sered, a fcst mu musi platit prenájom , on je veľký fanúšik spartaka


Ešte máme pred sebou odvetu. Druhý polčas naznačil, že by to mohlo ísť. Keď ste taký prísny , tak si uvedomte kto z našich má skúsenosti z európskych pohárov ! Vo včerajšej základnej zostave okrem Mikiho nikto. Po tých troch zápasoch tréner aj hráči definitívne pochopili , že niečo iné je liga a niečo iné európske poháre. Takze teraz treba vyhrať nedelňajší zápas,aj keď to bude veľmi ťažké. Potrebujeme naskočiť na víťaznú vlnu lebo psychika je blbec.
Vid Savvidis. Na jar dával take góly že aj sám sa čudoval a vcera nepremenil nájazd sám na brankára.
Aj my fanuskovia môžeme pomôcť aby sa čím skorej dostali do pohody. To znamená nenadávať pri každej nepodarenej akcii ale podporiť. Včera chodil po západnej Stefen a chválil tých čo povzbudzujú. Nanešťastie nebolo moc koho. Chápem nespokojnosť nás fanuskov keď hráči odfláknu zápas. Ale včera to nebol ten prípad.


23.07.2021, 13:07
Fakt sa Ti zdalo, ze to bol dobry vykon? Respektujem kazdeho nazor, mne sa to vcera veru vobec nepozdavalo. Aj keby Savidis premenil tu tutovku, bol by som velmi nespokojny s predvedenou hrou. Trnava z konca minulej sezony by im tak nalozila, ze by bolo po prvom polcase vymalovane. Neviem co da deje, ale je to treti zapas po sebe, kde tych hracov nespoznavam. A pritom nepochybujem, ze mame pomerne kvalitne muzstvo, aj jednotlivcov. Neviem co sa s nimi deje. Ako som spominal, niektori hraci za to vcera nemohli.... hralo sa na defenzivnych zaloznikov a kridla s utokom boli odpojeni. Jednoznacne mame kvalitu, aby sme u Rumuniv vonku vyhrali..... len ja do vnutra nevidim, neviem co sa deje, ale nieco treba napravit. Takto to vidim ja po ochladnuti zo vcera. Chvalabohu mame stale hratelny vysledok, pretoze len stastie nas delilo od niektorych akcii Sepsi, aby neskoncili ich 2-3 tutovky v brane.


< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk