EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
Poprosim o informáciu,ako je to s možnou návštevou zápasu v Zlatých Moravciach ?


18.11.2021, 23:22
Pripájam sa...nie som na FB, a rád by som sa vtesnal medzi tých 50 lístkov pre hostí,tak by som poprosil o info, ako by to bol možné zrealizovať. Ak teda platí, čo tam mali ZM včera na stránke...


Niekto tu pred pár týždňami spomínal, že Spartak chystá veľkú tlačovku k nedohranému derby za účasti vedenia klubu, koordinátora ultras a bezpečnostného manažéra...


Má to byť 31. 11. o 11⁰⁰ hod. ...


Je prestupný rok? Smajlík


ilajan, vďaka za upozornenie na ten rozhovor s Gašparíkom. Ten chlap vie, čo robí, dobre to robí a vie o tom aj rozumne povedať verejnosti. Jasné, že keď sa darí, hovorí sa ľahšie, ale aj tak... Veľmi držím palce.


November má iba 30 dní, keď si to myslel ako recesiu


Presne tak ... nebude nikdy tak, ako ten 31 november ... 😅


Koša zranený...Out minimálne dva týždne ak nie mesiac. Má problém so zápalom tvárových nervov ak to píšem správne. Twardzik na ZM tiež nebude k dispozícii, otázny je Škrtel a Tumma. Ujlaky z dorastu ako stopér tiež zranený. Takže v ZM to v tom lepšom prípade vidím na stopérsku dvojicu Škrtel Grič.


17.11.2021, 16:41
Ešte je v kádri ako stopér Mihál.


17.11.2021, 16:53
Mihál figuruje v zozname na transfermarkte, ale nie je na súpiske A-čka podľa stránky Spartaka, tak neviem, či môže hrať, ja by som mu šancu dal, ak bude problém na poste stopéra a veľa zranených. Videl som ho na obrázkoch z tréningov Spartaka.


17.11.2021, 16:07
To nie sú dobré správy, snáď sa Škrtel a Tumma dajú do poriadku, stopéra okrem Griča by mohol hrať aj Čurma, v Ružomberku tam hrával a potom Koštrna by hral vpravo. Ja som si hneď všimol, že Kóša nie je ani medzi náhradníkmi v zapase Litva - Slovensko. Treba veriť, že sa vráti do zostavy čo najskôr, prípadne ďalší (napr. Twardzik). Do prestávky zostáva posledný mesiac a hráme ešte 5 zápasov (Zlaté Moravce, Ružomberok, Žilina, Michalovce, Sereď). Pozrite si rozhovor s Gašparíkom v Trnavskom hlase.


Kóša nenastupil za sokolikov, vieme niekto, co je za tym? Zranenie? Covid? Aj kurzy sa aktualne stacaju v prospech Vionu...


Až žasnem aké prísne opatrenia sú na Ružomberok - detičky musia byť menovite nahlásené a taktiež ZTP... Ale nečudujem sa, na deti a ZTP si manazment zrejme trúfne... Preco nepovolili aspon dôchodcov?...


16.11.2021, 18:30
Je to na základe Disciplinárnej komisie SFZ, na tribúnu môžu len deti do 15 rokov a ZTP. Ešte raz treba "poďakovať" ultrass a všetkým chuligánom. Som zvedaví, či sa dozvieme viac k riešenej situácii v derby zápase. Normálne ma to štve!!!


Odvolali sa vôbec voči rozhodnutiu?...


V piatok 12.11. som poslal mail bezpečákovi, nech sa oficiálne vyjadrí. Stále nič. Tiež som naštvaný, na ultras, aj na manažment Spartaka.


Dobre, možno sa ten zoznam nežiadúcich nemusí zverejňovať. Neviem, neovládam našu legislatívu. Ale v pokladniach ho povinne musia mať a spolu s políciou a sbs musia tým najväčším retardom zabrániť vstup. Ako píše Dobrého, v zahraničí sa dá poučiť.
Neverím, že sa vôbec nedá spraviť kontrola pyro, tiež sa môžeme obrátiť na zahraničie.
A čo spolupráca klubu s ultras?
No a čo ten bezpečák? Neviete nejaké zákulisné info?


Ak chceš niekomu zabrániť vstup na štadión, tak to asi musí byť na základe niečoho. A v zahraničí sa chceš kde inšpirovať? Pozri si európske poháre... Union-Feyenoord, Ajax-Borusia....


11.11.2021, 18:51
V Británii.


Videli sme to teraz na ME. Výtržnosti vo finále, zranený policajti, bucanie na hymnu súpera, rasistické nadávky vlastným hráčom, ktorí nedali jedenástky...Ak by sa toto isté stalo u nás alebo v Čechách, tak by sme sa napocuvali, že si máme brať za vzor Anglicko, lebo oni sa s tým už vysporiadal.


V Anglicku asi na úrovni repre
nefunguje "záchytný" systém z klubov. A myslím, že klubom sa to osvedčuje. Pre nás platí, že ak to niekde ide, mali by sme sa poučiť. Je to v záujme Spartaka. Načo je futbal na krásnom štadióne bez fanúšikov? A nie je to o SFZ a ULK. Je to o dýke do chrbta od ultras. Ja tam chodiť nebudem s takýmito zradcami. Nech tu škodnú odchytí klub, alebo nech ju spomedzi seba vylúčia ultras.


13.11.2021, 23:23
palino.za1 ale funguje aj na úrovni reprezentácie. Aj v našich periodikách prebehla správa, že tí fešáci boli identifikovaní a odsúdení. Niektorí dostali tuším dva mesiace natvrdo. Potom začínajú tresty zákazu vstupu na štadión kedy sa dotyčný musí hlásiť na polícii až po doživotný zákaz vstupu .


11.11.2021, 20:29
CHod´, skús a uvidíš


Vážení - tieto mudrovačky slúžia akurát k zabudnutiu toho, čo sa tu udialo. Všetci zodpovední by mali dať hlavy dokopy. lebo to, čo sa stalo v TT sa môže pri tomto stave kedykoľvek zopakovať v BA, DS, ZA...a inde, pokiaľ funkcionári klubov a SFZ budú strkať hlavu do piesku. Keď sme natoľko neschopní, tak vycestujme do zahraničia , alebo si poriadne otvorme oči a máme riešenie. Prečo v iných krajinách ( s ďaleko fanatickejšími fans...) sa rodiny chodia na futbal baviť ???!!!... Ja tvrdím jedno - za tento stav v slovenskom futbale môže SFZ. Načo sú tam - vyberať pokuty???...


... a obhajovať Slovan!!


Všetko sa dá riešiť a aj vyriešiť len treba chcieť. Napríklad zabrániť prenášaniu pyrotechniky na štadión je veľmi jednoduché ! Stačí otvoriť stánky s pytotechnikou priamo na štadióne a nikto sa nebude viac snažiť niečo "pašovať". Navyše to dokáže vygenerovať aj veľmi slušný zisk a nebudú sa musieť tak často organizovať zbierky na pokuty ... 😉🤣👍


Nejako tu ostalo ticho... Chuligáni s ultras nám ukradli derby, ukradli tribúny, kus sezóny (ak nie celú). Klub k tomu okrem jedného pomerne nekonkrétneho vyhlásenia mlčí, trénerovo vyhlásenie, že takých fans nechce, upadlo do zabudnutia... V tejto diskusii sa vás zopár ozýva dosť zasvätene. Tak ako to vidíte, páni? Chcem veľa, aby sa klub zbavil neprispôsobivých jedincov a dal zoznam zákazov vstupu na štadión? Čaká sa na doplnenie zoznamu od polície, ktorá už 11 škodcov Spartaka obvinila? Aj okolo nich je ticho a ďalšie hľadanie sa nejako stráca, vytráca. Myslíte si, že klub nemôže byť iniciatívny aj sám? Ja si myslím, že musí! Čakať na verdikty polície (!) a súdov (!!!) je na dlho a môže to aj celkom vyšumieť.
No a bezpečnostný manažér Spartaka je kde? Má tú drzosť čakať na ďalšiu výplatu? Alebo je čosi zlé v celom manažmente?
Je mi ľúto, že zapadá do zabudnutia aj obrovská finančná pomoc pána Ďurča z Bánoviec. Ale ja chcem najprv vidieť, že klub koná, že reálne bude schopný zabrániť podobným konfliktom, že kontroly pri vstupoch znemožnia prinesenie zakázanej pyro, že notorickí porušovatelia sa na štadión nedostanú už vôbec a že klub bude vymáhať finančné škody od samotných škodcov. Potom možno aj ja prispejem nejakými drobnými, trebárs virtuálnou vstupenkou.


Hmm... nemám dobrý pocit z toho vyhovárania sa na ULK a SFZ, z toho neustáleho pocitu ukrivdenosti.
Dobre, skúsme úplne konkrétne.
Čo presne bráni klubu vydať zoznam nechcených osôb na štadióne? Tých 11 identifikovaných a dohľadať k nim z kamerových záznamov ďalších.
Čo presne bráni klubu zaviesť pri vstupoch na štadión také kontroly, ktoré nedovolia preniesť zakázané pyro? Ak klub prižmuruje oči nad bengálmi, súhlasím, ale na zodpovednosť konkrétnych osôb. Kde presne je chyba? Kto je tajne dohodnutý s ultras - kontrolujúci jednotlivci, alebo manažment?
Čo presne bráni klubu donútiť k vyjadreniu o spackanom derby bezpečnostného manažéra? Mne sa to zdá taká nehoráznosť prechádzať toto mlčaním!
Som (ešte stále) presvedčený, že máme v rámci bývaleho Československa najlepších fans. Obzvlášť v nápaditosti, vtipe, ale aj v mohutnej podpore. Videl som zopár videí zo Sparty - nič moc, Baník si to kazí vyšším podielom rizikového konania... Vyblednutí sú trapoši, DAC skôr nacionalisti ako futbaloví fans. Naši fans patria k značke Spartak. Klub by si to mal uvedomovať a zabojovať... sám za seba, nie proti nejakým ULK, SFZ... sám za seba, za nás. Tá veľká blamáž s derby je šanca...


10.11.2021, 22:11
Určite nehovoris zle, niesom si istý či je to možné. To je presne o tom protivetre. Neviem či zverejniť taký zoznam je právne z hľadiska gdpr vôbec možný. Zabrániť pašovaniu pyrotechniky pri vstupe nieje tiež možné. Možno sa dá zabrániť extrémnemu množstvu resp. chytit par jednotlivcov. Na akýkoľvek zásah a postih treba legislatívu, následnú kontrolu a vymáhanie čo stojí kvantum roboty aj peňazí. Ak by bola ta vola, išlo by to veľmi ľahko a rýchlo. Bez súčinnosti štátu a polície (návšteva PZ v čase zápasu) si neviem predstavit ako klub zabráni niekomu vstúpiť na štadión. Veľa vstupov, súkromná sbs na vstupe, zmenená vizáž, požičaný či neplatný OP ak sú lístky na meno atd
10.11.2021, 18:48
Tu nejde len o klub, ale o to, že všetci sa nato vykašlali. Dva týždne pokiaľ neboli vynesené tresty všetci mudrovali. Teraz už nikto to nerieši - SFZ, ULK, polícia, kluby, politici...Opäť sme na samom začiatku.


10.11.2021, 20:03
Asi tak. Tazka téma. Zhrnul by som to tak že proti vetru sa cikat nedá. Klub či ktokoľvek môže akokoľvek chciet, ale keď nieje vola.. Aj v bežnom zivote či zamestnaní ma jedinec chut a napad veľa veci zmeniť, zlepšiť a častokrát zisti že to nieje možné. Rezignuje a odide alebo zachová status quo kvôli rodine, peniazom slušným ľuďom.. Klub by som z toho nevinil. Možno zdanie, ale mám pocit že práve tam ta ochota bola spociatku.

Navyše sa to stalo v casoch kedy osoba s najväčším vplyvom, peniazmi a politickým krytím je sám na druhej strane barikády, Majitelia v tejto dobe bojujú o prežitie v biznise, polícia sama so sebou a ulk a ich darmožráči majú peniaze z pokút na zabezpečenie ďalšej činnosti a vianočných odmien...


10.11.2021, 22:11
Neviem páni, ale ja si stále myslím, že na ťahu je klub. SFZ, ULK, DK tento stav vyhovuje. Klub musí prijať opatrenia, aby sa posledné derby neopakovalo. To čo prijali diletanti v SFZ je vlastne výsmech. Stačí si spomenúť zápas vyblednutých v Trenčíne. Klub musí v prvom rade zrušiť predaj lístkov cez ticketportál. Tam si môže kúpiť lístok hocikto. Aj keď zakážu vstup vyblednutých psov na naše zápasy kludne si lístky kúpia cez ticketportál a spravia ešte väčší bordel ako na derby. Zase na to doplatí klub. Klub musí prijať opatrenia aby zamedzil vstup nežiadúcich osob na štadión. Predaj lístkov na meno tu už predsa bol prečo sa to zrušilo? SFZ alebo nejaká iná pofidérna organizácia teraz s tým vyšla, ako keby objavili Ameriku. Keď si nepomôže klub tak mu nikto nepomôže. V prvom rade by som uprednostnil permanentkárov nie preto, že sám mám permanentku, ale permanentkárov má klub zmapovaný dokonale. Vstupenky by mal klub predávať len v pokladni , za účasti polície aby nejakí blázni nezačali robiť bordel a samozrejme na meno, ČOP, bydlisko. Uprednostnil by som obyvateľov Trnavy a okolia . Treba podľa môjho názoru hladať cestu určite sa nájde. Klub sa nemôže spoliehať na hore spomenuté ha,ha organizácie.


Predaj lístkov na meno bol len na rizikové zápasy. A to určite srandujes s tým predajom v pokladni a ešte za účasti policajtov. V 21.storočí, keď si môžem kúpiť lístok za minútu cez mobil, tak by som mal ísť na štadión do pokladne a kúpou lístka zabiť aj s cestou dve hodiny?


18.11.2021, 09:44
Určite nesrandujem, práve že predaj cez mobil a internet môžu zneužiť blázni ktorých sme na zápase so Slovanom videli dosť.


Mna vcera velmi potesil najmä vykon mladého Kosu,je radost pozerat ake ma futbalove sebavedomie...


Kolko našich sa dostalo na tribuny?


Vieš v akej farbe je Poprad.Načo to tu riešiš?


08.11.2021, 08:36
Nevidel som ziadnych fanusikov okrem jedneho + funkcionari


< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk