EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pipeston" |  vypnout filtr
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Ak chcete tvoriť musíte mat v šestnástke a jej najbližšom okolí 5-6 hráčov aby bolo komu prihrať.
Tvorivosť hráča sa potom prejaví tak, že vyberie najvhodnejšiu alternatívu a presne prihrá.
Keby ste v pondelok boli na zápase tak by ste videli , že Vlasko v druhom polčase rozbiehal jednu akciu za druhou, lebo bolo komu prihrať. Včera aj keď mal loptu tak jediný hráč v jeho blízkosti bol Ristovski a aj na ňom boli stále nalepení dvaja stopéry. Chýbala podpora od ostatných hráčov. Ale treba objektívne uznať že Macabi bolo v oboch zápasoch lepšie a v súčasnej forme sme na nich nemali. Zarátajte všetky tyčky a brvna v oboch zápasoch.
Na druhej strane sme mali zo slovenských účastníkov najťažšieho súpera. Všetky izraelské celky postúpili.
Teraz treba pozerať dopredu, zápas s Moravcami týmto nadobúda veľký význam. A po ňom každý další ligový.


Nie stará garda ale striedajúci hráči bola katastrofa !
Aký bol ich prínos pre mužstvo ?
Yao už po 10 min.vyzeral že skolabuje. Cabral a hlavne Bamidele len slabý odvar hráčov z jara.
Boateng, čo stačilo na LM v Európe nestačí.
Ubehanie Izraelčanov bolo len zbožné Gasparikovo prianie, fyzicky sme odišli my. Chápem že teplo a vysoká vzdušná vlhkosť urobili svoje. Mám skúsenosti z bicyklovania na Chorvátskych ostrovoch uprostred leta.
Musime sa my fanuskovia a hlavne tréneri a hráči postaviť realite. Čo stačí v lige je na Európu malo.
Nesmieme sa nechat znechutiť a teraz sa musíme plne koncentrovať na ligu. Je povinnosť pre Trnavu hrať európske poháre každý rok. Na budúce to bude lepšie.


12.08.2021, 21:56
Súhlas. Postúpiť sa dalo, pri troche stastia. To sme nemali tentokrát. Inak super bol o niečo lepší. Chyba nám spilmacher, tvorca hry, ale takého dotiahnut a zaplatit v našej lige je asi nemozne, preto by sme mali miešať karty aspoň v lige. Striedajúci hraci radšej bez komentára, totálne mimo formu.


Tak dnes treba silno držat palce.
Viac v tomto momente nemožeme spravit.


Len či sa naši nezľaknú cesty do Kazachstanu.


Nemyslím si, že by sa zľakli takej cesty. Skôr naopak a isť tak autobusom ... to by bolo niečo pre fajnšmekrov. Ovela lepšie ako Transylvánia ...🤣😂🤭


To že sme hrali v pondelok sa nakoniec ukázalo ako výhoda.
Den odpočinku navyše pomohol.


10.08.2021, 15:08
nechvál den pred večerom--aby sa tento výsledok nezopakoval vo štvrtok--výhra nad dedinu poteší,škoda,že nedostali kanára-aj za to,že nám nevyšli v ústrety--ale hlavný chod je vo štvrtok--hypoteticky vzané na nich nemáme,ale zázraky sa dejú...


10.08.2021, 12:21
V konečnom dôsledku to bola pre nás výhoda. Jednak sa vysokým víťazstvo hráči pozitívne naladili pred dôležitým zápasom, zahrali si viacerí a Liptovský Mikuláš sám nato doplatil, že nesúhlasil s odloženým, lebo mal viac zranených a chorých hráčov.


Mal som obavy z dnešného zápasu ale hráči ma veľmi milo prekvapili. V druhom polcase to už bola miestami exhibícia. Nevyhli sme sa ale ani individuálnym chybám ktoré môže lepší super trestať. Ak by sme v Senici podali čo i len polovičný výkon ako dnes tak sme po troch kolách mohli mat plny bodový zisk. Snáď im stupne sebavedomie ale zas nie moc , lebo ti ťažší súpery nás ešte len čakajú.


Dnes treba príst a povzbudit,tento zapas hodne napovie,ako bude vyzerat naša jesen vo Fortuna lige.
Paradoxne to ,že hráme dnes nám može pomoct s regeneráciou.Aj to,že LM nechcela odložit zápas s nami lebo počítali ,že budeme po štvrtku unavení može byt motivácia pre našich hráčov.
Do Izraela ideme letecky,tak to nebude tak vyčerpávajuce ako autobusom do Rumunska.Sú profesionáli,budu mat dost času na oddych do štvrtku.
Co by potom museli hovorit cyklisti na Tour de France ?


Efko 1- asi nemá zmysel čokoľvek ti vysvetľovať vzhladom k tvojim schopnostiam rozmýšľať a pracovať s informáciami. Ty si v podstate šťastný človek. Ak tu uz nie je poor tak my prosím povedz kto povolil seredi hrať na našom štadióne ?


O tom kto bude hrať na trnavskom štadióne nerozhoduje Sereď ale niekto iný.
Zajtra musíme všetci ťahať za jeden koniec povrazu. Žiadne hlavy dole a porazenecka nálada.


08.08.2021, 16:58
Ja viem, ale so Sereďou je to úzko spojené.


Lenze naše “B-cko” v Senici uhralo aspoň remízu kdešto A-cko druhý polčas prehralo. Nezmysel deliť Spartak , sú jeden tím , spolu vyhrávajú aj prehrávajú. Najhoršie keby sa začali v Spartaku robiť skupinky.
Apropo, dobry článok v Trnavskom hlase o prenajme štadióna. Dobre zhodnotil situaciu akurát nepomenoval vinníka. Samozrejme všetci vieme kto to urobil. V poslednom case poor prehráva svoj boj s alkohol , zaujimalo by ma, či v tých zriedkavých chvíľach triezvosti si uvedomuje čo vlastne spravil. A či mu je to ľúto alebo naopak sa z toho teší.


08.08.2021, 16:38
Prečítal som si ten článok v TH, je dobre a rozumne napísaný. Podľa toho článku Spartak požiadal o preloženie zápasu a LM nesúhlasil (to som nevedel), treba im to dať zajtra patrične pocítiť - futbalom hráči a diváci na štadióne. Ale viac ma hnevá ULK, veď naozaj to mohli dohodnúť tak, že Sereď by hrala v sobotu (mali týždeň na prípravu) a Spartak v nedelu. Tu zase Sereď asi nesúhlasila, plus TV Dajto. Ako keby ULK a SFZ nezáležalo na koeficiente pre Slovensko, akoby už Spartak odpísali (evidentne nepomohli). Myslím že je to dobrá motivácia poraziť LM, zároveň ULK a SFZ ukázať "prostredník", verím že Spartak môže prekvapiť Maccabi a postúpiť, Spartak vždy hral dôležitú úlohu v európskych pohároch. Budem držať palce, aby obidva zápasy zvládol!!!


08.08.2021, 17:01
Všetko sa dá, keď sa chce. Slovan hral v TV Dajto s Trenčínom v sobotu.


Máš pravdu,ale hlavne treba zajtra prísť na zápas a dať to LM poriadne pocítiť.Ale zas nie tak,že nepôjdeme následujúci zápas na štadión.


08.08.2021, 13:30
Áno výborný a pravdivý článok. Samozrejme, nikto nemal ani najmenšiu snahu nám pomôcť. Každý sa pozerá len na svoje dielče záujmy, či už sú to sereďské lazy s ich fantastickým pseudotrénerom JJ hrdým Trnavčanom, fantastická a večne spravodlivá a stále mŕtva Ligová komisia, televízia Dajto s naším skvelým moderátorom taktiež Trnavčanom Andrejom Zvolenským, ale aj ďalší bezdomovci z hornáckych lazov z Liptovského Mikuláša. Skrátka každý sa na nás vykašľal. Sereďské bezdomovecké lazy budú rozhodovať o tom, kto kedy bude hrať a trénovať na našom Trnavskom štadióne. Ligovej komisii (ÚLK - únii ligových klubov) je úplne jedno aký má Slovensko národný koeficient. Tí si sedia v teplých miestečkách a keď majú o niečom dôležitom rozhodnúť v prospech futbalu, tak sa tam všetci tvária, že sa ich to netýka.


09.08.2021, 00:16
Je uplne jasne že Bratislavské komisie chcu Spartak vyhodit s poharov /uštvat hračov/aby sme nedosiahli viac ako ich babraci.Ale je potrebne motivovat hračov ktorí nehravaju pravidelne nech sa ukažu ak chcu ostat v Spartaku.L M sa určite bude chciet bojovnostov ukazat .Len nech Mišo kludne od začitku na nich vzbehne s presingom od začiatku a pokakaju sa a odichol by som aj Košu a brankara, na novačika musia stačit aj odychnuti nahradnici alebo ich vymenime za Mikulášske hviezdy s polovičnym platom. Smajlík Smajlík


Ja na zápas Serede prídem rád.
Keď tam bude hrať Spartak.
Predstavte si,že Sereď bude hrať doma a cely štadión bude spievať:
Keď Trnava nastupuje…


"Predstavte si, že Sereď bude hrať doma "... to sa Ti podarilo.... Počkaj počkaj ... zatvorím oči a áno už to vidím. Aj ja idem na ich štadión. Trénuje ich práve pra- pra pravnuk Juraja J. Vystupujem zo svojho lietajuceho auta a .... sakra už som sa prebudil ...🤣😂😝👍


06.08.2021, 22:47
Chlapi dosť stačilo. Dnes sme si ponadávali na všetko. Ja by som tú Sereď nevidel tak černe. To , že na nich nepôjdem je jasné jak facka. Za čo im VP prenajme hraciu plochu je vec VP a jeho svedomia. Nech sa má dobre. Prajem mu pevné zdravie. Ale! V pondelok musíme LM zvládnuť aj keď budeme šetriť niektorých hráčov. To musí vedieť MG koho, na to je tréner a nemôže sa na nikoho vyhovárať . Teda , ak robí zostavu on a nie ako to bolo za PH a trénera MK.. Skôr by som sa obával ZM dnes remizovali doma so SE. Potrebujú body aj keď do konca je ďaleko. Naši chalani hrajú vo štvrtok večer a Tel Avive. Domov prídu najskôr v piatok ráno , ak pôjdu špeciálom. /Dúfam, že už nikto vo vední nebude mať ten bláznivý nápad ísť o Tel Avivu autobusom ./ To znamená, že im zostane na regeneráciu jeden deň lebo piatok môžeme pokojne odpísať. A teraz k tej Prepitujem - di. Automaticky máme výhodu jedného domáceho zápasu navyše. Ak postúpia do prevej šestky tak dvoch. Teraz podľa mňa bude výhodnejšie odložiť ZM. Čo poviete?


Trener aj hráči si musia vstúpiť do svedomia kde robia chybu že hra nie je taka ako na jar. To že vedia hrať futbal dokazovali celu jar. Ale na druhej strane, po Senici je to super vysledok. Že môže prehrať aj lepšie mužstvo sme videli v nedeľu. Tak prečo by sa niečo podobne nemohlo stať na buduci štvrtok.Kde inde by sa nemal stat zazrak ak nie vo Svätej zemi.
Oveľa väčší strach mám v pondelok z LM.


Pipe pozerám atletiku, Olympiádu. Borec na jar skákal svojich stabilných 235cm, plus si na jednom mítingu zlepšil osobák na 239.

Prišiel do Tokia a neskočil základnú výšku 220, ktorú dáva na tréningu poslepačky. Forma je vrtkavá - hráme s tým istým mančaftom ako na jar a hráme horšie. To sa stáva aj machrom na Olympiáde čo sa na ten vrchol pripravovali na 100 percent, individuálny šport. V mužstve 11 hráčov stačí pokles formy u 2-3 chalanov a už to nie sú tie akcie na dotyk s parádnymi gólmi do otvorenej obrany lovana.

...a zrazu forma ide hore, opäť si to sadne, a hráme ešte lepšie ako na jar. Tréningy k tomu vedú: videl som nedávno dva na Slávii, a tí naši chlapci tak makajú a dokážu zahrať také gólové akcie že je len otázka času kedy sa to prejaví aj v majstrovských zápasoch. Ja chalanom verím. Máme v Tel Avive na robustnú defenzívu aj smrtiace brejky.


LM sa musí odložiť. Alebo postaviť béčko a už môžeme vážne v lige začať strácať dych.


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk