EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Ziemba-to je ten čo nás zničil v DS !!!!!!!


A Kružliak pri VARe.Ideálna kombinácia.


Pri severnej bráne cca 30 policajtov ?!😮


Čo by tam robili?


Neprijemny vysledok z Trenčína.
Zatiaľ liečba novým trénerom v DS zaberá. Od teraz už pôjdu asi len hore. Ak potvrdi stúpajúcu formu aj Ružomberok tak boj o Európu bude ešte náročný.
Po nedeli budeme múdrejší. Ale už teraz som nervózny a to veľmi.
Až Covid my ukázal , o čo psychicky náročnejšie je pozerať Spartak v televízii než priamo na štadióne.


27.11.2021, 20:42
Zajtra je veľmi dôležitý zápas, ak by sa nám podarilo vyhrať, tak bude chvíľu kľud, budeme mať náskok 9 bodov, síce ešte pôjdeme do Žiliny, ale potom máme doma Michalovce a Sereď, v prvom jarnom kole hostíme DAC. RK po zápase v nedeľu ide do Michaloviec, potom hrá doma so ZM a konči jeseň v DAC, DAC hrá predtým na Slovane. Až samotné zápasy ukážu, kto získa najviac bodov. To sa ťažko odhaduje. Ale asi každý si uvedomuje dôležitosť zajtrajšieho zápasu. Dúfam, že to Spartak zvládne (stačí aj 1:0), prípadná remíza by neznamenala katastrofu, ešte je veľa zápasov. Zajtra treba držať palce. Spartak do toho!!!


22.11.2021, 21:03
Neviem, či ste si všimli informáciu z poslednej zápisnice DK SFZ (dňa 19.11.2021), citujem zo zápisnice:
U421: FC Spartak Trnava (Fortuna liga). Berie na vedomie odvolanie voči U360 (doručené dňa 12.11.2021) a rozhodla, že odvolaniu v plnom rozsahu nevyhovuje a podľa čl. 84/8 DP predkladá vec odvolacej komisii SFZ.
Spartak sa odvolal voči U360, ktorá stanovila pokutu 35000 Euro a zavretie štadióna na 3 domáce zápasy!!! Celé odvolanie bude posudzovať odvolacia komisia SFZ. Nie je tam uvedené, dokedy sa má rozhodnúť o odvolaní. Trest za zápas Spartak-Slovan je stále v riešení.
Priznám sa, potešilo ma, že sa Spartak odvolal, ale na druhej strane som nikde nezachytil či sa Spartak odvolal voči kontumácii. Áno, alebo nie???


Voči kontumácii sa Spartak neodvolal.


ale odvolal....


Mal som info zo začiatku mesiaca, tak potom môžeš mať novšie informácie. Každopádne, som len rád Smajlík


Som zvedavý, či vo Francúzsku skontumujú zápas z tohto víkendu a v koho prospech, keď po incidente hneď v 5.minúte odmietli hostia pokračovať v zápase, lebo sa necítili bezpečne. Niečo mi to silni pripomenulo.


23.11.2021, 08:33
Mali už takýto prípad a zápas sa opakoval na neutrálnej pôde, okrem toho tých fešákov čo spôsobili prerušenie zápasu cez víkend identifikovali a potrestali.


Treba dat od začiatku šancu aj Boatengovi a hrať na2 utočnikov lebo Risták je tam strateny a doma sa musi vyhrat a pritvrdiť lebo vRužomberku nas sudi obral o jasnu 11. boli sme tam viacerí a videli sme.Spartak DO TOHO Smajlík Smajlík Jani by mohol dobre spadnuť a potom ich už dorazime len škoda že nemožme isť Smajlík


Treba dat od začiatku šancu aj Boatengovi a hrať na2 utočnikov lebo Risták je tam strateny a doma sa musi vyhrat a pritvrdiť lebo vRužomberku nas sudi obral o jasnu 11. boli sme tam viacerí a videli sme.Spartak DO TOHO Smajlík Smajlík


Treba sa poctivo pripraviť a do zápasu vložiť telo i dušu , mužstvo má nato - Spartačik DOTEHO...


Zápas s Ružomberkom bude nesmierne dôležitý. Musíme byt realisti. Nás cieľ musí byt uhrať európsky pohár, Slovan si titul s tým hráčskym kádrom a zarobenymi peniazmi hravo ustráži. A z tohto pohladu sa v zápase s Ružomberkom bude hrať o veľa. Pribúdajú nám zranenia , logicky sa forma nedá udržať celu jesennú sezónu.
Nebude to ľahké byt v nedeľu úspešní.


ako za mňa len toľko že nemáme takú kvalitnú lavičku aby sme toľko strát hráčov bezproblémovo nahradili.a proti RK to čakám ešte horšie...jednak oveľa kvalitnejší super a po druhé bude chýbať ešte aj delle kvôli kartám..


Treba dat od začiatku šancu aj Boatengovi a hrať na2 utočnikov lebo Risták je tam strateny a doma sa musi vyhrat a pritvrdiť lebo vRužomberku nas sudi obral o jasnu 11. boli sme tam viacerí a videli sme.Spartak DO TOHO Smajlík Smajlík


23.11.2021, 17:20
Vlado62, staci to dat raz nie 3krat


21.11.2021, 19:34
ak by proti RK mal hrať tak ako včera,tak veľka strata by to nebola...


.. raz to muselo prist


21.11.2021, 09:23
Čo sa stalo ? Prehrali ?


Áno ! Stratili 2 body v Moravciach a to je skoro ako prehra ... či považuješ za úspech zisk 1 bodu proti ViOnu ?


21.11.2021, 11:25
Každý bod môže byť v konečnom účtovaní zlatý. Prehra je vtedy, keď je nula bodov. Alebo sa zmenili pravidlá a nejako som si to nevšimol ?


Páni teraz by sa nám zišiel Andrej Kadlec .treba ho vymeniť doSeredi za Ivana .Ten sa u nás nechytil napriek vela priležitostiam a Andrej hral u nás aj v zálohe je univerzál a Ivan je zo Seredi.


21.11.2021, 09:25
Kadlec sa prišiel do konca roka do Serede rozohrať, nakoľko v Poľsku toho zatiaľ veľa nenahral. Ivan ani zďaleka neodohral na jeseň toľko zápasov ako Bamidele, ktorý je celú jeseň slabučký. Možno, keby Ivan odohral toľko čo Bamidele, tak by sa chytil aj u nás.


21.11.2021, 16:35
ty si večný optimista-z Ivana posila nikdy nebude a i ked Dele momentálne nehrá najlepšie,tak aj tak je o triedu lepší-inak v zime by to mali využit a spravit výmenu-poslat ho domov a dotiahnut Iglesiasa,lebo potrebujeme špílmachra ako sol..


21.11.2021, 17:57
Videl som všetky zápasy Spartaka v tejto sezóne vo všetkých súťažiach a preto mám čo porovnávať. Napríklad so Žilinou hral Ivan veľmi dobrý zápas. Bamidele s touto formou teraz nie je o nič lepší. Vôbec nebude na budúci týždeň chýbať. Ani si to nevšimneme.


21.11.2021, 18:10
ak tam dá Ivana,čo asi ano,tak si potom nezabudni všimnút jeho excelentné centre z krídla-kde kade na tribúnu,len nie na spoluhráčov-a o golových prihrávkach Deleho môže tak akurát len snívat..


21.11.2021, 18:56
Prečo by tam mal dávať zrovna Ivana ? Sú aj iné možnosti.


21.11.2021, 19:27
to dúfam,že to bude iná volba-len si neviem predstavit kto to bude..žeby Zyen Jones ?!


podľa info na FB sa organizovane do ZM nejde... 50listkov čo nám dali do sektora vrátili keďže sa nedali rozdeliť pre veľký záujem... kto chce ísť individuálne tak sa lístky predávajú na pumpe pri štadióne..na osobu dajú 2listky..maximálne môže ísť 1000ks


19.11.2021, 23:36

Toto je možnosť pre nás ...
Teším sa z toho a verím, že sa tam zajtra budeme pri pokladni tlačiť
Viď TH dnes podvečer....


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk