EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Vlado56" |  vypnout filtr
< 1 2 3 4 5 >
Vstup na štadión bol úplne bez problémov. Klub a ľudia na vstupe sa k tomu postavili perfektne. Veľká vďaka! Treba prísť na ďalší domáci zápas a osobne sa presvedčiť.


Hráme doma ligu a v diskusii sa "najlepší slovenskí fans" bavia o tom, kde sa dá pozerať zápas... no comment.


Ty kokos to si fakt tak prostoduchý?
- alebo si zaočkovaný / je vás 40%, 60 % to odmietlo/
- alebo pcr test nie starší ako 24 hodín /50€/
-ďalšie ch.joviny sa mi nechce písať, máš ich na hlavnej stránke
Ironické reči o najlepších slovenských fans si strč za klobúk.


26.07.2021, 14:01
Adept..matemtika ti viditelne ide slabsie..
40% z obyvateĺstva...a odrataj potom este deti..a pocty su úplne iné..tieto tvoje su pocty Pelegrinove.
Ale vsak memusis sa očkovať..nikto nikoho zatiaĺ nenuti ako vo Francii........teraz jednoducho napis ze si nechcel ist na futbal lebo kto chcel ten tam bol..


26.07.2021, 10:08
Úbohé... ešte raz a naposledy pre teba a podobnych hrdinov a prostoduchych bojovníkov:
Vstup bez respirátora či ruska bez problémov, bez akéhokoľvek papiera či potvrdenia a na tribune sedíš s kým chces...
Kto chce jednoducho ide a kto nie, alebo chce byt silno zaujímavý a riešiť tu furt politiku nejde. Nič viac nič menej. Všetci od vedenia po hráčov sa snažia spravit maximum pre všetkých. Aj pre teba. Je to ale zbytočne pán hrdina za internetom. Škoda každého ďalšieho písmena na takých ako ty. Pekný deň a veľa stastia v tvojej agende😉


Aj si zaregistroval ten banner čo doniesli hráči pri nástupe? Okrem povýšeneckých rečí nemáš nič k veci.


26.07.2021, 10:39
Ale má absolútnu pravdu.


Adept65
z celkovej populácie SR je cca 16 % deti do 15 rokov,ked uz tu chces davat cisla...spartak66
Nechcem dávať čísla. Chcem ísť normálne na futbal bez toho aby ma fašisti nútili pichnúť si neoverenú chémiu. To je všetko.
Bol som v Červeníku na prípraváku s Petržalkou. Pri bráne som holkám nadiktoval nacionále. Aj to je cez čiaru, ale to som ochotný urobiť. Nič viac.


Bohuzial Adept je taka doba aka je a este aj dlho bude.Nechcel som otvarat tuto temu,lebo to nema so Spartakom nic spolocne.
Mna do ockovania nenutili ziadni fasisti,v parlamente je rôzna zberba,ale fasistov tam nevidim,az na jednu skupinu v zelenom,ktora ma k nim najblizsie...
Vela ludi sa dalo zaockovat,aby si napr.aj Ty mohol ako tak slobodne fungovat a chodit do prace...
A ak spominas chemiu,myslim si,ze ako dnes zijeme,co konzumujeme,tej chemie si das do tela nasobne viac...poradim Ti,daj si ASTRU,tam je tej chemie najmenej
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Srdečný pozdrav z hľadiska ŠAM všetkým "skalným" pri obrazovkách ⚽


OK. Fans ako 12. hráč je teda blbosť. Vypredvádzanie výpravy na úspešný zápas so Slovanom bola asi hovadina a nemala vplyv na hru a výsledok. Choreo a chorály asi zbytočnosť.......


hrušky a jablká..


V kine na slabom filme môžu diváci hercov povzbudzovať koľko chcú, ale Oscar z toho už nikdy nebude. Na rozdiel od futbalu. Keď nás je na futbale veľa a povzbudzujeme, výkony hráčov sa obvykle zlepšia, rovnako aj výsledky. Alebo už neplatí, že fans sú trinásty hráč? Ak to platí, máme svoj podiel na tom, aké sú výsledky i hra. Sedieť doma a čakať, kým prídu super výkony a výsledky je tak trochu farizejstvo, či nie?


24.07.2021, 12:07
vždy musí príst impulz z klubu a nie opačne-od fanúšikov--pokial budú hrat futbal na úrovni-hodný mena fcst--budú aj návštevy--pokial budú hrat antifutbal-ako hrajú teraz-/vid proti lazom z malty/-návštevy proste nebudú velké!merítko : návšteva = kvalita hry - v Trnave proste nezmeníš!


24.07.2021, 13:52
Máš to troška pomýlené. Správny fanúšik Spartaka je ten, ktorý je s klubom v dobrom, aj v zlom. Moje merítko súčasného trnavského fanúšika: trnavský fanúšik = fanúšik úspechu.


Fanúšikovia majú svoj podiel na tom aká je hra a aké sú výsledky ? To snáď nemyslíš vážne ?! ...
Takže to že sme prehrali po hanebnom výkone na Malte tak na tom máme my fanúšikovia svoj podiel viny áno ?


"Polovičnú kapacitu budú môcť zaplniť všetky štadióny v zelených okresoch, čiže momentálne po celom Slovensku. Podmienkou vstupu bude buď PCR test nie starší ako 24 hodín alebo očkovanie. Viacej informácií bude známych po zverejnení vyhlášky" píšu na sport.sk.


Snáď sa podarí v predať lístky a večer nás bude na štadióne aspoň tých 1000.
Informácia pre "skalných" pri obrazovkách: Spartak Trnava je to mužstvo, ktoré bude hrať v čiernych dresoch a červených trenýrkach. Pre majiteľov čiernobielych trlevízorov: Spartak Trnava bude hrať v čiernych dresoch a tmavých trenýrkach.


Tak teda jaké budú mat tie trenky ? Červené či čierne? 😂


Šak čírne dresy ⚽


22.07.2021, 14:18
uz je to vypredane.


22.07.2021, 14:37
65 voľných lístkov o 14 37


22.07.2021, 14:48
njn, bolo uz 0. Teraz to tam pridali dalsie rady.... takze postupne uvolnuju, ako sa dopreda. Mozno chcu par kuskov nechat aj na mieste pred stadionom.


Anton Malatinský si robil písomnú prípravu niekoľko hodín na každý jeden tréning. Po celý svoj dlhý trénerský život.


Stále zle sa určite zapojil do tejto diskusie, pretože je tu naozaj veľmi veľa výborných odborníkov s obrovským prehľadom, minimálne v európskom futbale. Tak mu dajme konštruktívny návrh, ktorý tréner by bol pre Spartak v súčasnosti najlepší. Ale úplne konkrétny a reálny tip. Poraďme mu trénera, ktorý bude najlepší pre mužstvo, majiteľov, aj pre nás, fanúšikov.
Michalovi mnohí z vás neveria a už v prvý deň jeho práce mu predpovedajú skorý koniec v Spartaku. Skúsme už teraz Stále zle poradiť, aby už teraz mohol začať pracovať na angažovaní toho najlepšieho trénera pre naše A-mužstvo ⚽


Určite bude tlačovka. My, Trnavčania, robíme radi tlačovky. A to hneď po stretnutiach.


To je dobre Smajlík , tak si ju spravte! Smajlík


Záujemcom o kúpu Spartak držím spolu s fans palce. Ak idú o týždeň rokovať s majiteľmi klubu, verím, že už majú precízne pripravený business plán a dlhodobú stratégiu na základe serióznych analýz, ako dostať Spartak Trnava na veľmi dobrú európsku úroveň.


Určite sa oplatí investovať, keď je kríza. Veľmi rád by som veril, že Spartak kúpi nadšená, solventná a kompetentná skupina, ktorá ho privedie opäť na výslnie. Ale tento spôsob komunikácie - ešte k tomu na fanúšikovskom diskusnom fóre klubu - sa mi vôbec nezdá profesionálny a na úrovni budúceho majiteľa, ktorý má klub priviesť k úspechom. O takýchto transakciách sa verejnosť informuje až vtedy, keď je obchod istý na 99%. Pri takýchto obchodných aktivitách sa nechodí s bubnom na zajace pol roka pred doručením ponuky súčasným majiteľom.


Nepise o planoch iba ten co nevie, ako to dopadne a nieje si isty sam sebov... No to ozaj neplati u mna "u Nas"... mne je v podstate jedno, co kto chce... su iba dve moznosti, bud s ponukou obe strany suhlasia, alebo nie...nic medzi neexistuje!...


Plne s tebou suhlasim, osobne tomu neverim!


< 1 2 3 4 5 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk