EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
02.12.2021, 16:51
Dostali sme ťažkého súpera, asi niečo ako bola Podbrezová, možno aj lepšieho, budú namotivovaní, budú nám chcieť vrátiť vyradenie cez penalty v 2018/19. Sú tam zaujimavé dvojice, napr. Ružomberok - Slovan, jeden ligista vypadne, Žilina - Komárno. a Trenčín - Humenné, tu rozhodne asi domáce ihrisko. Ja verím Spartaku že sa do Európy dostane cez ligovú súťaž. Ale vôbec by som sa nehneval, keby Spartak ten pohár vyhral!!!


Ak maju byť Košice ťažký súper, tak sa rovno odhlásme z pohára - a čo potom chceme hrať v Europe?...Netreba nikoho podceniť a v prvom rade sa treba zodpovedne pripraviť a zbytočne nevyplakávať. Ťažký súperi ešte len prídu... Spartačik DOTEHO !!!


Aj včerajší zapas vyblednutých so Seredou ukázal,ako moc pomože penalta,z ktorej sa mužstvo dostane do vedenia.Podobne ako naš zapas s RK.Od toho penaltového momentu to bol iný zápas.
Ti čo posielaju stale dokola preč niektorích hráčov: Ako padol druhý gol ? Tumma urobil chybu že nedržal ofsajdovu liniu a potom rychlostne nestíhal.Tumma preč !!
Ako padol tretí gol ? Tak to aj Bukata bude musiet ist preč !
Ristovski nespravil už pár zapasov nič. Tak aj ten preč !! Jones ? Penalta a červená !! Preč!!
Vlasko ani nebol medzi náhradnikmi .Nevadí ,aj tak preč.
Na jar sme hrali vysoké napádanie.Na to treba kondiciu a ochotu makat do vyčerpania .Teraz už tak agresívne nedostupujeme.Na jar sme všetkých zaskočili,teraz nás už superi maju prečitaných .
A hlavne zranenia !!! Máme kvalitných 12-13 hračov a ked tak vela vypadne tak to sa musí prejavit . DS aj ZA ma kvalitnejší kader.Je len otazka času,kedy sa opat rozbehnu. My čo sme boli na jesen v Ružomberku musíme uznat ,že aj napriek kompletnému kadru/chýbal len Kostrna a este nebol Škrtel/ to bol absolutne vyrovnaný zápas.V nedelu ukazali,že s RK treba vážne počitat.Nezabudat na TN.
Celú jar a podstatnú čast jesene držime výsledkový nadšandard.Zakonite po určitom čase prišla kríza,teraz je len otázka ako hlboká je a ako rýchlo sa z nej dostaneme a či vôbec.
P.S.
Včera bol Kadlec pri druhom gole,ani nenaznačil suboj,a Green si pohodlne hlavičkoval.Jarabek Kadleca ihned stiahol a este pri odchode do šatne Kadlecovi niečo nahnevane hovoril.


Skvele napísaný príspevok...


01.12.2021, 12:05
V zime v Seredi končí zmluva Andrejovi Kadlecovi, má záujem o príchod do Spartaku.
Treba ho čím skôr osloviť a podpísať, môže byť platný aj ako pravý obranca aj krídlo v Seredi dal minule 2 góly.
Ak nemáme na neho poslime preč 2 či 3 náhradníkov a máme na kvalitu, na Kadleca


Mikovič by už svoje rozohrávanie sa mal konzultovať hlavne s trénerom Benkovským. V ZM bude ešte možno platný a má tam navyše kopec starých kamarátov. A aby na tréningy necestoval v aute sám parťáka by mu mal robiť Vlasko.


PO jednom spackanom zápase netreba hned vsetkych vyhadzovat.Mikky do toho pride to sa stáva po takej odmlke -hrával som futbal/,ale je pravda že mu Boateng nepomohol.Len mi je čudne prečo vsetci marodi tak dlho naťahuju marodku.Tvarždik ani neviem kedy sa zranil -chýba, boli by 2. ležerny s Bukatom. Dufam že v Ziline to odčinia s kapitánom Maťom Skrtelom Smajlík


30.11.2021, 22:44
Trest bez divákov nám teraz predĺžia? lebo aj bez trestu musíme hrať bez divakov


30.11.2021, 22:53
Pivec slovanisti sa toho domahajú zabúdajú, že Boh neni náhlivý, ale pamatlivý.


30.11.2021, 17:57
nerozumiem však tomu,prečo sa spôsob hry ktorým sme na jar slávili úspech od leta zmenil..


Ako sa zmenil?


30.11.2021, 18:17
..jarný odvážny na jesenný opatrný a bojazlivý.


30.11.2021, 17:57
Miki sa chcel rozbehať a tréner mu to umožnil, aby sa čím skôr mohol vrátiť plnohodnotne v tom to vidím, no nebyť tých dvoch chýb, čo sme im ponúkli, tak by to bolo OK určite by to bol aj on uhral, aj keď nie celkom dokonca a ruža by mala problémy a bolo by to inak dopadlo. Boli to len tie chyby, čo sa nemali stať a zápas by mal iné parametre. Môj názor.


Vyzeralo to na mierne podcenenie supera kedže nehral ich velký Jano .Ten ich rychly utočnik si robil čo ch cel snašou obranou ,vyborne nás prečitli .Naši hráči bohužial nemaju techniku s loptou,okrem Caprala a bamibeleho.Belase kusi kupuju hračov s technikou a mi len bojovnikov a preto sme za nimy


Vyzeralo to na mierne podcenenie supera kedže nehral ich velký Jano .Ten ich rychly utočnik si robil čo ch cel snašou obranou ,vyborne nás prečitli .Naši hráči bohužial nemaju techniku s loptou,okrem Caprala a bamibeleho.Belase kusi kupuju hračov s technikou a mi len bojovnikov a preto sme za nimy


30.11.2021, 15:50
Slovanisti majú vždy viac šťastia než rozumu, nebyť tej penalty, čo ich nakopla tak majú problém aj so Sereďou a to hrajú plnou silou, ale je pravda vždy to ukopú.
Trénera netreba tu zatracovať pri jednom zápase, stalo sa aj maródka sa pod to podpísala, lepšie mužstvá prehrali doma a život ide ďalej. Nerobme z toho tragédiu už sme všeličo zažili, tak aj toto prebolí. Miki robil, čo mohol, darmo operácia sa pod to podpísala a dlho nehral, tak tu nelámte podaktorí nad nimi palicu, podľa našich predstáv to nikdy nebude, ako má vyzerať zostava mužstva a aká taktika bude. To je realita, radšej ich podporme, lebo až toto čítajú, tak mi verte, že na výkone im to nepridá. To je môj názor.


30.11.2021, 17:37
Ok, súhlasím, až na toho Mikiho. To je jasné, že robil, čo mohol. Problém je v tom, že veľa toho nemohol. Keď to tréner videl, tak to mal riešiť, nemyslím si, že nemal iné možnosti. Hlavne po tom, čo sa konečne ako tak začal ukazovať Trajkovski. Jasné - po boji je každý generál, tréner. Ale nemôžem si pomôcť, toto bolo od nášho trénera zbytočné - silou mocou tam pretláčať Mikiho, po takom hernom výpadku. Môj názor. :(


01.12.2021, 00:01
Trajkovski ked nastúpil v poslednej dobe,tak hral dobre-podla všetkého ale aj napriek tomu tu končí,lebo sa tréner vyjadril,že musia dbať aj na finančnú stránku v jeho prípade,čo v preklade znamená,že už s ním nepočíta-preto tam nechal vytrápit Mikiho a nedal tam lepšieho..


01.12.2021, 08:24
Myslím si, že MG by najlepšie urobil, keby prestal špekulovať.


30.11.2021, 17:54
Trajkovski vždy keď nastúpil ,tak hral dobre až veľmi dobre...a myslím si ,že v tomto zápase mal ísť na plochu a dávať prudké centre do šestnástky..to ovláda.


Máš správny názor,súhlasim.


Pri takom počte zranených ma šancu výsledkovo ustáť situáciu v lige dlhodobo jedine Slovan. Herne ani oni nie ale výsledkovo to vzdy ukopu... to je realita.
Možno sme mali hrať rozumnejšie a zozadu na remízu. Pred zápasom by som ju osobne bral. Naši chceli rýchlo streliť gól a keď sa nám to v zápase nepodarí mame problém. V druhom polčase sme chceli rýchlo otočiť a výsledkom boli dve obrovské hrúbky...
Uvidime ci sa poucime v ZA a co sa udeje v zime. Verím že sú rozrobené nejaké prestupy k nám, inak to bude veľké sklamanie.
Netreba hneď hráčov zatracovať. Po prehre v ZA minulý rok tu tiež viacerí hádzali flintu do žita že je po Európe a potom prišla fantastická jazda.
Hráme o Európu. O titul až vtedy ak so Slovanom dáme z 9 aspoň 7 bodov...


29.11.2021, 15:27
Veľké sklamanie po nedeli z výsledku a koučovania mužstva. Michal je mladý tréner, ktorý sa musí ešte veľa učiť . Pri tom by sa mal riadiť poučením, že múdry človek sa učí na chybách iných a hlupák na vlastných. Stačí sa pozrieť na trénerskú kariéru Mira K. Vyletel vysoko a rýchlo ale aj v najvyššej súťaží rýchlo skončil . Kto vie na aký čas. Futbal je veľmi špecifický na prácu trénera. Stačí sledovať renomovaných trénerov a ich pohyb na futbalovej scéne. Vo futbale platí len výkon a nie priateľstvo alebo meno. Ak nie sú výsledky, potom prvý ide tréner a nie protežovaní hráči trénerom . Zaujímavé by bolo zdôvodnenie Michala, prečo nestriedal skôr , ani za stavu nula tri. Vyhovárať sa na zranených hráčov je malicherné. Aj keby postavil všetkých dorastencov náhradníkov, horšie to nemohlo dopadnúť. Verím, že v ďalšom zápase , budeme hrať nie na krásu, ale na výsledok a podľa toho určí aj zostavu a nie iba kamarátov a tiež bude striedať, ak si to situácia bude vyžadovať, aj po dvadsiatich minútach.


Súhlas! Mišove koucovanie niekedy stráca zmysel a logiku. V kádri na súpiske je 24 futbalistov a vyhovárať sa na nároku je to posledné. Však my už 2 mesiace hráme bez duše s slabo. Prehrať sa dá, ale so cťou. Priznajme si, že aj naše predchádzajúce víťazstva boli vydrete.


A rozhodca mohol aj za to, že Regali prekopol pred penaltou prázdnu bránu, aj za tie góly po prestávke ... Ružomberok vyhral zaslúžene, pretože naša obrana ( Mikovič, Tumma, Čurma ) hrala žalostne, záloha s výnimkou Griča tiež, Boateng, Ristovski to samé a chudák Jones sa tak snažil až na to doplatil. Jednoducho a skrátka - káder je úzky a lavička je slabá.


29.11.2021, 18:43
8-28-88--nemôžu hrat vedla seba--a hlavne 8-je slabý ako čaj-len behá a lopta je pre neho zátaž..chýba špílmacher,bol tu kvalitný-Iglesias,odišiel,čo už..včera sa celkom dobre predviedol Ramadan,behal,tvoril,robil čo mohol,chce to dat mu šancu od začiatku,práve namiesto 8-ky..Boatenga nasilu utopil na krídle,neviem prečo nehral na dvoch útočníkov,teda 4-4-2..33-ka dala výpoved,ked nebol ani na lavičke?


Ružomberok bol jasne lepší,ale s Tvojou iróniou nesúhlasím.Z TV neviem jasne povedať ,či penalta bola,alebo nebola.Ak nemala byť je jasné,že to ovplyvnilo celý zápas ,pretože sa mohol vyvíjať opačne,nakoľko do tej chvíle sme boli jasne lepším mužstvom.Ak bola namieste tak niet o čom.


Pozrel som zo záznamu už bez emocii.
Do penalty sme mali zápas pod kontrolou. To Senica nás doma prvých 25 min. inak školila.
Zlomila to penalta, ktorá nebolo. Ten čierny hnusak čakal len na prvú príležitosti ju pisknut. Tam nebolo žiadne váhanie, ani pol sekundy. Len čakal na prvý pád v našej šestnástke.
Tie zlte karty čo dal ruzombercanom dať musel, odporúčam pozrieť hlavne žltú za faul na Bukatu. Nohami dopredu, ak by Bukata včas nevyskočil tak to dopadne veľmi zle. Odporúčam porovnať s faulom Bukatu v DS v 18 min.prvého polčasu v DS za ktorý mu dal Ziemba rovno cervenu !! Je očividne , že ten sudca nás nemá rad tak treba ho treba vetovať. Snáď to pravidlo nezrušili.


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk