EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pipeston" |  vypnout filtr
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Kamenar pri prvom góle ukázal, že už úplne zbytočne zaberá miesto v zostave Spartaka.
Dve veci podľa mna:
1.ukazuje sa, že mame veľmi úzky káder. Pri zraneniach Tvardzika, Kostrnu,Procházku,Mikiho a dnešnej neúčasti Mata Škrtela sa ukázalo, že ich náhradníci ani zďaleka neukazujú potrebnú kvalitu.
2.Slabšie druhé polcasy asi čo to hovoria o kondičnej príprave.
Ale aj tak radosť z postupu.Ešte asi dlho nebudeme mat pokoj a preto každý úspech je veľmi vítaný.
Aj keď sa po dnešnom zasadaní parlamentného výboru začína obracať pozornost na Kmotrika a spol.
Bohužiaľ v prípade Kmotra ml.stále platí: “Veríte tomu čo vidíte alebo čo vam hovorím ja.”


prosim ta a vies mi povedat co spravil zle Kamenar? lebo ty si podla mna hraval minimalne francuzsku ligu, trenoval minimalne real madrid, a k vsetkemu sa vyjadrujes akoby si tomu rozumel. to je mimo co tu niektori komentujete. obrana hrala ako hrala bili nas jak zito a minimalne by sa zislo ze podakovat kamenovi ze nas podrzal. a ne opacne. ale presne taki fanusikovia ako ty len kritizovat a kritizovat... vam by nevyhovel nikto...


Keby to bolo čo i len trochu jednoznačné v prospech Vyblednutych tak DK rozhodne v ich prospech nekompromisne už vo štvrtok .
Ale je tam toľko veci ktoré napísal Marnek že buď to budú musieť zakamuflovat a na to potrebuju čas alebo budú chcieť rozhodovat objektívne a na to zbierajú odvahu. Rozhodnúť objektívne znamená zároveň ísť proti Kmotrikovy a exsefovi szf a zapálenému slovanistovi Laurincovi. So stále značným vplyvom v SZF


Super vysledok vzhladom na to, čo sa od nedele okolo nás deje.
Veľká vďaka.


Dnes dôležitý zápas
Držím všetky palce !!!


To zase preháňaš.
Klub ihned po zápase vydal stanovisko , kde odsudzuje správanie chuliganov aj z radov Spartaka , ktorí sa podieľali na výtržnostiach. Na rozdiel od Slovana, ktorý sa svojich blbcov zastal.
Spartak polícii odovzdala kamerové záznamy a pomáha pri identifikácii výtržníkov. Treba len precíznejšie čítať , viem , že tých článkov a vyjadrení je mraky a ťažko sa v tom orientuje.
Celé to úsilie Spartaka musí cieliť k tomu , aby sa v čo najväčšej miere eliminovali pripadne tresty.
Poučili sme sa z toho , prijmeme prísne opatrenia aby sa to neopakovalo.
Potrestaný sme už boli kontumaciou, hoci sa uz objavili aj clanky , že to bolo vzhladom k priebehu celej udalosti, veľmi unáhlene rozhodnutie.
Každý právnik Vám povie, že nemôžete byt dvakrát rovnako potrestaný/ odobratím bodov/ za ten istý priestupok.
Musíme dúfať, že nakoniec zvíťazí zdravý rozum. Aj keď chápem , že kopa ľudí sa po prečítaní tejto vety rehoce:
Ľudia v SZF a zdravý rozum ? Rovnaká sprostosť , ako keby si dúfal v ich čestnosť a neskorumpovateľnost.Je jasne , že ukl zložená z ligových klubov bude za kontumaciu. Kmotrikovi, Vilagimu,Antosikovi, La liangovy sa tak otvorí ľahšia cesta do európskych pohárov. Tu sme ilúzie robiť nemohli.
Z toho istého dôvodu budu tito pani tlačiť na disciplinarnu komisiu za ďalšie odobratie bodov a exemplárne tresty aby našim majiteľom znechutili zvyšok sezóny.
Teraz sa ukáže , ako šikovný je náš manažment.V disciplinárke nie sú ľudia oficiálne naviazany na kluby , mali by preto viac brat do úvahy argumenty a pouzivat zdravý rozum. Slovanisticky bezpecak stále argumentuje, že pred severnou nebolo dostatok sbs .ale pred slovanistickou bolo dosť a aj tak nezabránili tomu, aby vnikli na hraciu plochu. Jednoducho boli rozhodnutý sa bit, jedny aj druhý.
Naši to musia zahrať na to, že sme sa poučili , dáme si pozor, už sa to viac nebude opakovať a ak tresty , tak PODMIENEČNE.
Treba sa pýtať ako pomohla SZF finančne klubom v kovidovej sezóne. Nič take som nezachytil ak áno, opravte ma.


22.10.2021, 13:49
Mne by sa páčilo keby sa teraz zacali množiť kontumacie. Viem si predstavit pár nedohranych zápasov v TT regióne v horských ligách. Viem si predstavit odiely, ktoré sympatizujú s nami a nejde im o 3 body ako o život, že by sa dohodli a ak si chcú zahrat, tak pred koncom ak nie, tak na začiatku by poslali na ihrisku pár ľudí sa prejsť, stiahnuť sa z ihriska z obáv o bezpečnosť s žiadať 3 body. Pri odvete narevans naopak. Otázka či by si ľudia na zvaze, ulk a disciplinarke uvedomili akí sú trápni....


Pipestone, opravím ťa. Naši nemôžu už na nič hrať, musia spraviť konkrétne kroky na záchranu Spartaku dovnútra aj pre ťažko poškodené meno navonok. Musia identifikovať škodnú spomedzi ultras a dať im doživotný zákaz vstupu na ŠAM! Inak je dištancovanie sa od násilníkov len prázdnou frázou, ktorá sa v praxi nelíši od zastávania sa vlastných fans od IK.


22.10.2021, 10:29
Pipeston, čo čakáš od SFZ a ULK. Je to partia diletantov . Stačí si pozrieť ich predbežné opatrenie čo splodili včera. Tí hlupáci ani nevedia kde kto hrá. Nepoznajú rozpis súťaže. O čom normálnom môžu tí hlupáci rozhodnúť.


Slovanistickí určite !!
Taký úspech ani nečakali.
Behate po súperovom ihrisku, bijete sa priamo na hracej ploche a súperovi za to skontumuju zápas.
No nepotešilo by to ?


Páni dajme tu nespravodlivost pocitiť na buducom zápase SK v TR. nech si povzbudzju tych pár náckov z blavy,lebo tak sproste potrestať hráčov /nevinnych/ sa može stať len v štáte Bangladež riadenymi belasimi hlavami Smajlík


Ale tých družobných ultras nepozvali naši funkcionári.
Neviem,či ich vobec niekto pozýval alebo prišli sami len sa pobit.
Sám som takmer dochodca a na vyjazdy chodím spolu s manželkou skoro na všetky ale este som nikdy nezažil,aby naši kapovia vyzívali ostatnych aby robili bordel.Ale ako zabranit zopar ožralim alebo dementom aby niečo nevyviedli ? To sa dá v ostatných kluboch,ktoré bud nechodia na vyjazdy vobec ale ked tak tak max.10 kusov.Ale nás,ktorí vypredavame hostovecke sektory,tam je to tažsie ustražit.Ked daš zákaz vstupu desiatim,ktorí robia bordel na výjazde tak na buduce prídu iní desiati rovnako postihnutí. Býva to tak,že v niektorých autach je triezvy len šofer,a aj to nie je isté :-)
Ale zas na druhej strane netreba dramatizovat.Absolutna vačšina výjazdov je bezproblemová,vid naposledy DS a Trenčin.


Citat z dnešných novín:
"V dejinách slovenskej ligy do dnešného dňa iba dva zápasy ukončil rozhodca predčasne. A iba raz za vyčíňanie chuligánov.
Bolo to 9. mája 2009 v stretnutí 28. kola Nitra – Trnava. V 31. min zápas rozhodca Pavol Šipoš ukončil po tom, ako na ihrisko doletela svetlica."
Kolko svetlic dopadlo v nedelu na hraciu plochu a dokonca medzi ludí na zapadnej ?
Na tom zapase v Nitre som samozrejme bol.Najskor bolo niekolko svetlic,potom sa prerušil zapas a ze ak sa este bude pokračovat v hadzaní tak sa ukončí zapas.Dopladla jedna jediná a okamžite bol koniec.Nepamatam si ,či vobec nejaka doletela až na hraciu plochu lebo na starom stadione v Nitre bol problem dohodit z polobluku za branou tak daleko.
Aka to rovnost pri posudzovaní rovnakých priestupkov.


Po dnešku je jasné, kto riadi slovensky futbal.Očividne naše argumenty vôbec nebrali do úvahy.
Obviňovať našich funkcionárov že nezabranili vniknutiu chuligánov na hraciu plochu je rovnako scestné ako obviňovať policajtov , prečo nezastavili a nezabránili zlodejom aby Vám nevykradli byt. A po krádeži nepotrestáte zlodejov ale tých policajtov.
Dôležité bude , ako sa k tomu celému postavia hráči. Ukáže sa už tuto sobotu. Ak by sa dokázali cez tieto nechutnosti preniesť víťazstvom v Pohroni a zostať na víťaznej vlne, tak potom strata troch bodov sa dá dohnať.
Horšie ak by tie štvrtkové tresty boli take drakonické , že by sa nechali znechutiť nie len hráči ale hlavne majitelia.


20.10.2021, 15:45
Pipeston, nehnevaj sa na mňa, ale po toľkých pokutách sa nepoučiť a pozvať si ešte d´alšie vymetené hlavy z Ostravy a Katowic to nič neospravedlňuje. Všetci tí fešáci sa tvária ako keby nepozali pomery na Slovenku .


Vo svetle článku na úvodnej stránke to zase vyzerá vsetko inak.
Preto nevynasajme predčasne súdy.


Dúfam, ze ľudia na UKL si zachovajú pri rozhodovaní chladnú hlavu , na rozdiel od niektorých z nás, ktorý už posielajú Spartak na popravisko. V niektorých príspevkoch je to čisté sado- maso.
Kamos- taký trest by v podstate znamenal likvidáciu.
Chápem , ze bývalý šéf SZF ,delegát UEFA a stále zapálený slovanista Laurinec žiada exemplárny trest. Ale len pre Trnavu !
Dlho som nechápal , ako sa dostala informácia o zaspievani Rozkopal som slovanista po skončení zápasu s Anderlechtom na UEFA . Až keď sa Laurinec priznal , ze oni ako zamestnanci podpísali nejakú klauzulu , ze budú nahlasovať každý prejav rasizmu , a on ten chorál za rasisticky považuje. Tak to považoval za povinnosť nahlásiť.
V dnešnej kovidovej dobe musíme byt vďačný za každý klub vo futbale , hokeji, hádzanej, volejbale…. ktorý majiteľa dokážu zo svojich peňazí udržať pri živote. Treba ukázať , že za klubom stojíme. Nezlyhal Spartak ale zopár tupých hlupákov. Keď sa títo primitivi rozhodnú vniknúť na štadión tak ich nič nezastaví, vid prípad Sparta Praha keď im počas zápasu európskeho poháru behali diváci po hrišči s roksorovymi tyčami A to hráči boli na ploche.
Ak sme bezpečnostnú službu používali cudziu tak oni sú zodpovedný za nezvládnutie situácie. Podstatne, či ukl bude považovať ich počet za dostatočný. Treba presunúť čo najviac pokuty na nich. Ak sú seriózna bezpečnostná služba tak sú voči takým situáciám poistený.
Treba na to rokovanie ukl prísť dostatočne argumentačne pripravený. Rozmýšľať a argumentovať.19.10.2021, 13:13
"Rozkopal som slovanistu" je antisemitistický chorál (rovnako to drbnuté "Jude Jude Jude") - a aj keby nebol, tak netuším, prečo by napr. malé decká na štadióne mali počúvať chorály o tom, ako niekto niekomu rozpáral brucho. Je úplne v poriadku, že po Anderlechte vtedy prišiel trest, potom na Fenerbahce akosi nebolo potrebné rasistické chorály spievať a atmosféra nebola kvôli tomu horšia.

A bohužiaľ, takéto nenávistné chorály tam nespieva len "zopár" hlupákov. Vo vedení Spartaku si musia teraz zvážiť, akých fanúšikov tam chcú. Že musia vystrnadiť bitkárov je absolútne bez debaty, no pokojne by mohli byť aj ambicióznejší a zakročiť aj proti týmto rasistickým a nenávistným sprostostiam, utnúť tú nenávisť pri koreni.


Ale no tak...zase netreba byť taký úzkoprsý. Do kotla chodím od 12 rokov. Vždy som spieval aj slovanistu, aj to, čo je celá blava. Čuduj sa svete, mám vyštudovanú vysokú školu, slušnú prácu a medzi kamarátmi a známymi aj černochov, židov, gayov chuligánov a tiež slovanistov (nikdy som im ešte brucho nerozpáral). Chcem tým povedať, že ide o to, akým vzorom idete deťom vy doma, nie o to, čo dieťa počuje na štadióne. Je to rivalita, je to derby. Samozrejme, týmto v žiadnom prípade neobhajujem to, čo sa stalo v nedeľu na ploche. J*bat slovan! Smajlík


20.10.2021, 12:25
Tvoji kamaráti židia sú v pohode s tým používaním "Jude" a "belasý žid" ako nadávok? Mojim kamarátom židom to príde mierne desivé a nepríde mi, že sú pri tom "úzkoprsí", príde mi normálne proste v 21. storočí nechcieť toto počúvať.

Rozumiem, že drvivú väčšinu fandov v skutočnosti nenapadne nikoho párať nožom, že človek môže tieto veci spievať a nebyť antisemita ani rasista, ale objektívne to proste neprístojné je a je to prejav prílišnej tolerancie voči veciam, čo by sa tolerovať nemali. Rozumiem tiež, že je rivalita a ponižovanie súpera k tomu patrí, ale myslím, že sa do dá spraviť aj kreatívnejšie a bez napr. nadávania do židov, a možno dokonca aj bez vulgarizmov, ak by sa chcelo.

(A inak uznávam aj, že ten chorál o rozkopaní slovanistu je melodicky chytľavý, len ten text, no...)


mlml, dobre píšeš. Aj keď chápem, že keď vulgárnosť a hrubosť slovníka sa presadzujú stále viac všade okolo, ťažko jej zabrániť zrovna na futbale. Bohužiaľ je to tak.
Rád by som dodal, že ja oddávna vnímam doťahovačky fans Spartaka a slovana tak, že tie naše mali vždy navrch, boli vtipnejšie a o to viac údernejšie. Vyblednutí boli vždy primitívni, trápne hrubí... obesený spartakovec na tribúne, prehlušenie našich hlasiviek vuvuzelami a pod.


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk