EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Vlado56" |  vypnout filtr
< 1 2 3 4 5 >
Piatim titulom za Malatinského éry predchádzala 2.liga (1963|64). Hrali sme proti Komárnu, Trebišovu, Kysuckému Novému Mestu, Topoľčanom, Martinu... a chodilo nás na futbal viac ako v súčasnosti. S vlajkami, transparentmi... A to ešte nehrali naše legendy. Povzbudzovaním a prítomnosťou na štadióne sme pomohli mužstvu dostať sa z druhej ligy na vrchol 1. čs. ligy. Povzbudzovali neznámych tínedžerov ako Adamec, Kuna, Dobiáš... ale máte pravdu, bola iná doba. Aj my sme boli iní fanúšikovia. Verní, nielen pri oslavách úspechov. A stále takí sme.


Koniec koncov, FC Spartak má marketingového manažéra. Volá sa Pavol Bielik. Snáď dostal od majiteľov úlohou vymyslieť taký športovo spoločenský rámec domácich zápasov, aby boli návštevy a príjem klubu vyššie.


Ak je taký ,ako ten v TA3.....


OK, rozumiem. Treba zostať doma a počkať, kým budeme hrať futbal snov, bojovať o titul alebo hrať skupinovú fázu niektorej z európskych súťaží. Dovidenia v lepších časoch!


Presne ako píšeš... takto bohuzial fungujeme, do takéhoto stavu sme spadli. To co dokázala vybudovať Peczeho éra u fanúšikov sa postupne vytráca... to torzo co z nas zostalo je stále tych istých 2000 ľudí, kopu cez poľných.
Uz dva dni sa modlím aby na ZA bolo aspoň 4000 ľudí.


24.08.2021, 09:38
Za Peczeho éry sa celkovo fungovalo ináč. Hlavne jeden veľký rozdiel je - vtedy nebol internet. Keby dnes bola Peczeho éra tak by viac ako 8-9000 fanúšikov na štadión nechodilo.


Za včerajšok sa predalo 34 vstupeniek.


Za nízkymi návštevami ja vidím dve veci. Prvá- pohodlnosť. Druhá- OTP. Keď zmizne druhá stúpnu návštevy o 1 500 a vyššie. Tú prvú nikto z nás neovplyvní.


Je tu ešte jedna-časy.A tých 1.500 považuješ za nejaké terno?


Tých 1 500 si premeň na drobné. A to vo forme lístkov čo činí pri cene 12€/lístok 18 000€ do kasy za jeden zápas(čo je približne mesačný nájom za štadión). Tých 1 500 je cca 1/10 kapacita- predstav si, že každé 10- te miesto je obsadené. Asi tak.


24.08.2021, 16:27
Nie 2 vecí, ale 1000 vecí. Fanúšik si nájde takú výhovorku, aká mu momentálne vyhovuje. Raz prší, potom je zasa teplo, raz je skoro, potom je zasa neskoro, raz nevyhovuje sobota, potom zasa nevyhovuje nedeľa, raz nevyhovuje Mečiar, potom zasa nevyhovuje Matovič, raz nevyhovuje Poór, potom zasa nevyhovujú Drobní, raz nevyhovuje testovanie, potom zasa očkovanie, raz nevyhovuje vietor, potom zasa slnko, raz nevyhovujú zahraniční hráči, potom zasa slovenskí hráči, raz nevyhovujú starí hráči, potom zasa mladí hráči, raz nevyhovuje zahraničný tréner, potom zasa slovenský ani trnavský, raz nevyhovuje, že hráme v európskych pohároch, potom zasa nevyhovuje, že v nich nehráme, raz nevyhovuje, že máme široký káder, potom zasa úzky, raz sú drahé lístky, potom zasa lacné, atď. skrátka trnavskému fanúšikovi stále niečo nevyhovuje prečo nepríde na štadión...


24.08.2021, 19:28
neprehána trošku-prehána strašne moc-pritom to je úplne jednoduché--chce to hrat pravý nefalšuvaný útočný tnavský fotbal so srccom-nie "zanďoura"s osmimi obrancami jak na maccabi-byt stále prvý v tabulke,k tomu vyhrat vždycky aj pohár-hovorí sa tomu dabl-a štadion bude praskat vo švíkoch!tak to v trnave vždy bolo,je a aj vždy bude!táraniny typu-slnko,časy a blá,blá,blá-sú od veci!trnavského fanúšika rožkom neopiješ!a vždy musí príst impulz od majitela-nie opačne!!!punktunk!


24.08.2021, 19:51
Teraz sa žije troška v inej dobe ako sa Pezceho éry. Čo si to stále nepochopil?Vtedy to bolo iné tisícročie.


24.08.2021, 20:38
iné tisícročie-další blábol--ty si nepochopil!--zober si návštevy za p.Malatinského--rozdúvalo štadion--za Peczeho-1.éry-detto---a ostatná éra trnavského futbalu-tak ako teraz-2-3 tisícky!!ked sa hralo ozaj slabo,alebo sa hrala 2.liga-návštevy bývali tisícka,max 2 tisíc divákov--závery sezon,ked už nešlo o nič aj pod tisícku !!!tak už si pochopil???!!!


Neprehánaš trošku ?


Myslím,že ani nie.


🙈👋


Keď budeme raz hrať o absolútnu špicu ligy alebo o pohár, naraz sa ako zázrakom kdesi spod zeme vynorí desať tisíc pravoverných fanúšikov. Výhovorky zmiznú akoby šibnutím čarovným prútikom. Už nebude vadiť čas zápasu, ani počasie, ani televízia... Nejde mi o nič viac ako pomôcť premeniť aspoň časť fanúšikov úspechu na fanúšikov, ktorí prídu osobne podporiť svoje mužstvo na štadión v dobrom aj zlom. Čo je na tom zlé?


Isteže napadlo. To bolo určené lokálnym PC fans. Mesto Trnava má vyše 60000 a okres viac ako 130000 obyvateľov. Na minulom zápase nás bolo biednych dvetisíc. Ale samozrejme, fans z Čiernej nad Tisou a Starej Ľubovne sú tiež srdečne vítaní 🙂


TV Dajto? Zbytočná informácia. Proti Žiline hráme predsa doma a ideme na štadión.


Myslím,že by bolo lepšie bez TV prenosu a o 18,00 hod.


22.08.2021, 22:18
Samozrejme, že ideme. Tá informácia je pre futbalových internetových diletantov.


Prečo diletantov? Váš dvoch ešte nikdy nenapadlo, že Trnava ma fanúšikov po celom Slovensku a asi si nemôžu dovoliť chodiť na každý zápas z Liptovského Mikuláša alebo Skalice?


23.08.2021, 18:41
Myslel som fanúšikov priamo z Trnavy a najbližšieho okolia. Je mi jasné, že naši fanúšikovia zo vzdialenejších miest nemôžu byť na každom našom domácom zápase.


Perfektné rady. Ak by tu boli napísané aspoň dva dni pred zápasom, Michal by ich určite rád použil pri príprave.


Dnes večer hrá v City aréne Spartak Trnava. Príďte povzbudiť našich hráčov a dajte im pocítiť našu podporu pred odvetou EKL v Izraeli ⚽


Na akom TV kanáli? Zápas neviem nájsť v žiadnom televíznom programe.


Neviem, ako Vy, ale ja chodím celý život v prvom rade na Spartak, bez ohľadu na to, či sme hrali druhú ligu alebo semifinále PEM.


A takto je to správne!


Vraj to, za čo sme boli všetci potrestaní, kričali desiati. To má každý iba 10000€.


Identifikovať cez kamerové záznamy a výsluchy ľudí, ktorí spôsobili zatvorenie štadióna, dať im doživotný zákaz vstupu na štadióny v celej SR, podať trestné oznámenie, uložiť náhradu škody pre klub = 50000€ pokuta + ušlý zisk zo zápasu. Bez milosti.


Presne tak ! A vedenie klubu by sa malo vážne porozprávať s " koordinátorom ". Ten si pletie klubizmus s falošnou solidaritou s hlupákmi, zavedenie poriadku s udávaním a podobne. Celé zle ...


30.07.2021, 12:51
Tentokrát Pasadena s Tebou súhlasím absolútne so všetkým čo si napísal. Niektorí hlupáci sa takto schovávajú za anonymný dav následkom čoho potom trpíme všetci. Jedine identifikáciou a následným potrestaním tých hlupákov čo to spravili sa to už nebude opakovať.


< 1 2 3 4 5 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk