EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
10.12.2021, 14:26
V januári treba podpísať Andreja Kadleca, bude bez zmluvy. Môže hrať pravého obrancu či krídlo, overený kvalitný mladý hráč a navyše má záujem prísť do Trnavy.


10.12.2021, 14:51
A hlavne je teraz už rozohraný a ešte lepší, ako keď od nás odchádzal.


Neviem, či sa dnes bude hrať , vyzerá to tak na hrane.
Ale ak áno tak treba mohutne držať palce.


Vsak travnik je ako v lete,krasny zeleny... Smajlík


10.12.2021, 14:49
Bude. Však je ihrisko pripravené. Včera sa v noci makalo do neskorej noci.


10.12.2021, 12:24
Akú úroveň má naša liga včera ukázali 18 roční chlapci Kodane. Belasí psy si ani nepípli. Ľahko sa im hrá, keď im všetci kompetentní (SFZ, Ligová komisia, rozhodcovia, novinári, atď.) na Slovensku pomáhajú a nadŕžajú. Šesť 18 ročných chlapcov Kodane v základnej zostave + ďalší traja 18 roční chlapci nastúpili v druhom polčase Slovanistom názorne včera ukázalo kde je "sever".


Kmotrík nestráca nádej.Podá protest a bude požadovať kontumáciu v prospech Slovana.Belasí dreváci sa vraj v Kodani necítili bezpečne a boli ohrozovaní dorastencami!


07.12.2021, 17:13
Čítať hodnotenia v denníku Šport od neobjektívneho belasého potkana Hašana to chce od čitateľa poriadnu dávku trpezlivosti. Nechápem ako takíto ľudia môžu písať články o futbale ? Musím dať za pravdu trénerovi Jánovi Kozákovi staršiemu, ktorý o Hašanovi v minulosti napísal, že je potkan čo škodí slovenskému futbalu.


Načo toho hlupáka čítaš?


07.12.2021, 21:40
Čítal som ten článok, to píše neobjektívny novinár, asi by chceli mať na 2 mieste RK, postavenie Spartaka mnohým vadí. Spartak sa mal odvolať voči tej jedenástke doma v zápase s RK, tá ovplyvnila celý zápas, to Hašan nevidí, nekomentuje. Ja len dúfam, že pôjdeme za víťazstvami a ponaháňame vyblednutých. Máme na to!!!


08.12.2021, 07:19
V obidvoch zápasoch proti Ružomberku nás rozhodcovia obrali o body. Aj u nich, keď na konci zápasu Ochotnícky neodpískal jasnú ruku v šestnástke ružomberského hráča a teraz jedenástku proti nám za vymyslený faul.


Denník Šport ešte existuje?


07.12.2021, 20:41
V skutočnosti už nie. Je to teraz už len taký humoristický belasý časopis.


Za obetavy a zodpovedny vykon sa uspech večšinou dostavy,neboli sme horší atak sme si 3. body zaslužili,naháhajme ten skorumpovany Slovan Smajlík


05.12.2021, 23:21
Trnava do teho! Smajlík


Paráda, dakujem Vám za gratulácie,lebo aj ja som Spartak.


Pipeston Smajlík


05.12.2021, 19:24
Gratulujem, veľmi dôležité 3 body, celý zápas som rozmýšlal, kdo dá za Spartak gól (veril som že padne), skoro 270 minút (tri zápasy) bez streleného gólu. Som rád, že to takto dopadlo, že sa zápas odohral.


Gratulujem.... Aj keď hra moc nenadchla, ale snaha bola. Myslím, že najväčím nepriateľom bol trávnik - bolo zjavné, že umelina im nesedí...Treba sa poctivo pripraviť na posledné dva zápasy v tomto roku a vyhrať ich. Spartačik DOTEHO...


Nuž chlapi neviem či sa to odohrá .Je tu riadne nasnežené,pred hodinou som šiel autom okolo štadióna,plocha je biela a neviem ,aby sa na tom bakelite nezranili aj ďalší hráči.


Toto je presne obdobie, kedy by naši chlapci potrebovali našu podporu z tribún.
Tak zatiaľ aspoň na dialku, nech vedia, že za nimi stojíme a držíme palce.


04.12.2021, 18:43
Určite, naši hráči i tréner si pozreli aspoň časť zápasu RK v MI. Bol to dobrý návod na zajtrajší zápas v ZA. Pohyb a ešte raz pohyb hráčov s loptou i bez lopty , vzájomné zaskakovanie pri strate lopty a nedržanie lopty a ukazovanie sa na príjem lopty, proste, žiadna lopta nebola pre nich stratená a to celý zápas od začiatku do konca. Zvláštnosťou zápasu bolo, že za celý zápas nebola prihrávka medzi obrancami , ani na vlastnú polovicu a do poslednej minúty predĺženia sa snažili hrať na polovici súpera a nebrániť stav dva i tri nula na vlastnej polovici. Taký to spôsob hry by na ZA mal stačiť. Držím palce našim !!!.


03.12.2021, 19:20
Redakcia mailovej stránky pekne poprosím, nie je možné na tejto stránke uvádzať aký je stav mužstva pred zajtrajším a nielen zajtrajším zápasom? Od rozhodnutia mafiánskeho spolku menom SFZ alias Slovan/belasé nič/, ULK, Komisia rozhodcov, DK SFZ , o vopred pripravovanej a vykonanej kontumácii stretnutia Spartak - Slovan nekupujem Šport. Na tejto stránke mi chýbajú predzápasové informácie o mužstve. Nie všetci žijeme v milovanej Trnave a s milovaným klubom nemáme také kontakty ako tí, ktorí dýchajú trnavský vzduch. Ďalej by som poprosil na viditeľnom mieste zverejňovať číslo a dostupnosť na transparentný účet. Dôchodok dostávam raz za mesiac a je mi trápne hladať účet po stránke . Ďakujem


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk