EN

Diskusné fórum


Téma: Nová éra

Chcelo by to novú tému pri takej významnej zmene v Spartaku

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-29" |  vypnout filtr
< 1 2
Vážený pán Kmotrík, ak ste chlap na mieste, odvolajte sa voči kontumácii, navrhnite jej zrušenie a požiadajte ÚLK o možnosť odohrať derby s deťmi do 15 rokov v hľadisku v náhradnom termíne.
Nebolo by márne, keby ho k tomu čo najskôr otvoreným listom v médiách vyzval náš kapitán, Martin Škrteľ.


Vlado 56 - to by si veľa chcel od neho, ved na to čakal ako kura na sopeľ... Dnes už chlapov nerobia činy, ale tatkove chechtace... Smajlík


Kmotrík a chlap?Nebuď smiešný.Je to polointeligent s rozumom v slipoch/ružových/.


Kmotrík ml. : " My sme nikdy nemali problém s tým, aby sa zápas dohral pred prázdnymi štadiónom, prípadne na neutrálnej pôde alebo iba pred detskými fanúšikmi, ako to robí UEFA. Toto je však už minulosť, keďže zápas bol skontumovaný a my rozhodnutie ÚLK rešpektujeme. "

Tá Plačková mu dodáva furt dobrý matroš.


Čakám v prvom rade ospravedlnenie od našich ULTRAS a od bezpečáka - tak, ako ste poškodili Spartak to nemá obdobu a nič spoločné so zdravým rozumom - uvedomujete si to?!!!... Konečne sa dáva dokopy dobrý mančaft a vy urobíte toto?!!!... Dúfam, že sa vedenie preberie a natrvalo sa poučí - Spartačik doteho!!!...


Znepokojuje ma, že sa stále vôbec neozval náš bezpečnostný manažér. Ten chlap je úplne mimo. Kde je ospravedlnenie?!?! Kde je vysvetlenie? Aspoň nejakú trápnu výhovorku. Ako je možné dostať také množstvo pyro do sektora hostí (chápem prižmúrenie očí nad našimi bengálmi). A poučenie do budúcna? Ako si predstavuje zákaz vstupu pre chuligánov? Chce ho vôbec? Alebo bolo vyjadrenie klubu v tomto zmysle len prázdnou frázou?


Ak je pravda to, čo tvrdí polícia, že sa počas toho incidentu nemohli spojiť s bezpečnostným technikom, tak naozaj je potrebné k tomu vysvetlenie.


< 1 2
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk